Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Undercover: Operacja Wintersun – okiem Mejstego

13 postów w tym temacie

Hakken

Ciągle słyszy się, że klasyczne przygodówki w stylu point’n’click odeszły już do lamusa a jednak dość regularnie pojawiają się nowe tytuły tego typu. Co więcej wiele z nich jest naprawdę dobra. Undercover jest kolejnym przykładem na to, że ten gatunek wciąż się rozwija i ma przed sobą przyszłość.

Przeczytaj cały tekst "Undercover: Operacja Wintersun – okiem Mejstego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pierwszy byłeś i taki spamerski komentarz dałeś, ja bym się czegoś takiego wstydził...
No i oczywiście dostajesz ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 21:14, Pantera-Michał napisał:

> Wreszcie pjerwszy !!!
>

wnioskuje o bana dla w/w osobnika


Jezu. Bez przesady. Nie cieszył byś się gdybyś był pierwszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanem przygodówek nie jestem, wolę główkowanie w stylu RTS to jednak cieszę się, że przygodówki, zwłaszcza te point & click "jeszcze nie umarły". Podobają mi się bardziej niż te widziane z perspektywy pierwszej osoby - polski Reah był nawet ciekawy, ale nie zdołał mnie przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmierzch RPGów tez kiedys wieszczono :-) A przygodowki to naprawde swietny gatunek, idealny do grania we dwoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh z tą przyszłością gatunku to ybm nie przesadzał ;] lecz co jak co moze być z tego całkiem ciekawa gierka :D
cosie do mnie tyczy nie bardzo mnie "rajcuja" gry typu point`n click więc moge tylko liczyć ze lubiącym tenże gatunek wyjdzie gra ta na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, gram właśnie w tą grę. doszłam do miejsca z sejfem i nie mogę ruszyć dalej. wiem że kod to 31415, wchodzi mi tylko pierwsza cyfra a reszta nie. POMOCY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować