Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Co w "eXtra Klasyka Gold"?

512 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 23:15, Taschon napisał:

Jak się potwierdzi.
Czyli nie wiadomo.

Mam nadzieję, że to będzie naprawdę porządny tytuł, jakiś zarąbisty klasyk. Bo jak schrzanią
kolejną serię, to stracę do nich resztki szacunku.


Ufam CDP i wierze że dadzą jakiegoś klasyka. (pocichu licze na StarCrafta ale i tak wiem że to nie możliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem odnośnie klasyków, to fakt, że w dobie Geforców 8 i dwujajowców, mają problemy ze stabilnością/działaniem ;/ Ale osoby ze starszymi komputerami mogą czuć się wyróżnione ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:33, Arclight napisał:

Dodadzą parę bajerów i zwiększą cenę... W końcu jak masz Baldura i Icewind z "Gold", to chciałbyś
i Tormenta w podobnej kolorystyce, prawda?


Nie, chciałbym pr0FuLLWypad wydanie Sagi Infinity i na pewno nie w jakimkolwiek seriowym designie ;D
Sage Fallout niby wycofano. Więc jeżeli PT ma wrócić to zakładam, że Fallouta z Pt połączą i wrzucą jako jedno :-)

@Mściwój, Pt w kolorach zwykłej klasyki? Herezja.

@master matrox, o czym ty właściwie mówisz? Bo jakoś nie widzę związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:44, JanKtoś napisał:

Taaak, ja też liczę na Tormenta, który ponoć jest genialny (nie wiem, bo nie grałem :( ), a
którego ciężko dostać... i co z tego, że kosztowałby więcej niż wcześniej? Dobre gry nie tracą
wartości :)


Torment to jedna z najlepszych gier RPG, jaka w ogóle została stworzona. Kiedyś czytałem taki mały artykuł o Black Isle Sudios. Było tam napisane, iż firma jest matką takich brylantów jak Fallout i Baldur''s Gate, oraz perełki w postaci Tormenta. Może z tego wynikać, iż dla autora tego aurtykułu, Torment był najlepszą grą jaką stworzyło Black Isle Studios...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:05, dynio11 napisał:

Saga Gothic! :D


To nie jest topic o Extra Klasyce Next, a o Extra Klasyce Gold. O PRAWDZIWYCH klasykach, więc nie ma tu miejsca dla Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tym PT to jest trochę zamieszania, ale gdzieś widziałem na forum jak ktoś z CDP pisze, że z prawami do PT jest dobrze. :)
A ja proponowałbym NWN Diamentowa edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2007 o 15:11, Mistic napisał:

To nie jest topic o Extra Klasyce Next, a o Extra Klasyce Gold. O PRAWDZIWYCH klasykach, więc
nie ma tu miejsca dla Gothica.

Dlaczego uważasz, że dla Gothica nie ma miejsca w eXtra Klasyce Gold? Przecież to jedna z najlepszych gier w swoim gatunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:53, BzyQacz napisał:

Chciałoby się, ale... Ale nie wiadomo kto ma prawa do tej gierki...


Do dziś można kupić na Allegro Tormenta wydanego przez CDP więc myślę że jest szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:16, Seqiu napisał:

Dlaczego uważasz, że dla Gothica nie ma miejsca w eXtra Klasyce Gold? Przecież to jedna z najlepszych
gier w swoim gatunku...


Buahah, jak tam jedna z najlepszych? :D
Co najwyżej średnia tylko, że sobie zaskarbiła tylu fanatyków, bo inaczej tego nazwać nie można, że próbujecie ją wynieść ponad inne, zdecydowanie lepsze produkcje i nazywacie gniot hitem. :D
Już zamiast w Gothica wolę pograć w Dink Smallwood. Gra na podobnym poziomie, ale bardziej wciągająca. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:21, Mistic napisał:

> Dlaczego uważasz, że dla Gothica nie ma miejsca w eXtra Klasyce Gold? Przecież to jedna
z najlepszych
> gier w swoim gatunku...

Buahah, jak tam jedna z najlepszych? :D
Co najwyżej średnia tylko, że sobie zaskarbiła tylu fanatyków, bo inaczej tego nazwać nie można,
że próbujecie ją wynieść ponad inne, zdecydowanie lepsze produkcje i nazywacie gniot hitem.
:D
Już zamiast w Gothica wolę pograć w Dink Smallwood. Gra na podobnym poziomie, ale bardziej
wciągająca. :-)



Troche przesadzasz. Przecież jak zaskarbiła sobie tyle fanów to o czymś to przecież świadczy nie?? Dla mnie to na pewno klasyk. Komentarze wielu graczy mówią same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:21, Mistic napisał:

> Dlaczego uważasz, że dla Gothica nie ma miejsca w eXtra Klasyce Gold? Przecież to jedna
z najlepszych
> gier w swoim gatunku...

Buahah, jak tam jedna z najlepszych? :D

A no tak, jedna z najlepszych. Rzesza fanów mówi sama za siebie. Przecież w tej branży o to chodzi, aby ludzie kupowali gry, które mają największy popyt. Co z tego że istnieją dużo lepsze gry niż Gothic, jeżeli nikt o nich nie słyszał. I jak mówisz że Gothic to średnia gra, więc dlaczego jest często porównywana z Morrowindem. Przecież nie porównuje się średniej gry z dobrą grą, a jeszcze warto wspomnieć, iż w tych porównaniach Gothic często wypadał lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować