Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD tnie ceny procesorów

93 postów w tym temacie

Komputer się resetuje ponieważ zasilacz nie jest w stanie utrzymać odpowiedniego zasilania. Dlatego nawet najlepszy Pentium będzie się resetował kiedy nie kupimy zasilacza za minimum 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obnizka, wszystko fajnie, tylko kiedy ona bedzie realnie w sklepach? Na ebayu X2 6000+ kosztuje 800 zl, na allegro od 600.

I bardzo dobrze, ze obnizka, mialem sprzet ulepszac pod StarCrafta 2 i Spore''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wojna cenowa między intelem a amd bardzo mi sie podoba:D Na gwiazdke planuje gruntowny upgrade sprzętu a do tego czasu wszystko potanieje jeszcze bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 12:23, Rexaw napisał:

Dobrze :) Wolę AMD, ale ostatnio trochę im nie idzie ...


No cóż tak bywa raz na wozie raz pod wozem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm kupił bym Athlon 64 X2 6000+ ale to jak na razie nie opłacalne modele 6000+ są wersji 90 nanometrowej a co za czym idzie wysoka temperatura pracy i landy pobór mocy ;s ale z 2 strony bardziej opłacalne niż Intel który jest drogi i np. Core2 Duo 6600 jest słabszy w niektórych testach ;s pisze w niektórych bo już większość benchmarki jest z specjalnym plikiem Intela [nie ma jak sobie sztucznie podciągać wydajność] wiec nie wszędzie będzie prawdziwa podawana wydajność procesorów ale jak jeszcze stanieje to wezmę ten procek bez wahania :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie ze strony AMD, ale zastanawiam się, kiedy ta obniżka będzie widoczna w polskich sklepach komputerowych, o ile wogóle będzie jako szczególnie widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD zbyt długo ciągnie się za Intelem. Powinien przeskoczyć przez rywala, oferowując klientom procesorki w najnowszej technologi 45nm.... A obniżając ceny tylko tymczasowo dorównuje konkurentowi, który już i tak ma mocne karty w tegorocznych rozgrywkach... a szykują się już procki ośmio rdzeniowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu! Właśnie miałem zamiar wymieniać mój stary procesor. Te obniżki spadły mi jak z nieba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć że ja parę dni temu wymieniłem A64 3000+ na 6000+... Eh, cóż, bywa i tak... A co do samego AMD - ja do nich nic nie mam, a to że komuś pod obciążeniem procesor AMD traci kontekst (jak to się mówi) - to kwestia konfiguracji systemu, chłodzenia, użytych podzespołów i wielu rzeczy... Na pewno natomiast nie procesora. Ja AMD używam od bodaj 2002 roku i ani razu nie miałem z procesorami tej firmy problemów. Za to z Intelem - a owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 13:38, rav1985 napisał:

wy chyba nie wiecie ze po 22 lipca core 2 QUAD q6600 4 jaja będzie kosztował 800-900zl wiec
wybór jest prosty


może ale wolałbym za te 900zł kupić procesor mniej prądożerny a bardziej wydajny w grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem E4300 i strasznie żałuję. Podkręca się do 1,9GHz, przy 2GHz już nie wstaje. Mniejsza z tym, ale kupiłem chłodzenie za 150 zł, żeby podkręcić tego shita mocno, a teraz to po ch*** mi to chłodzenie? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzio3

weź mnie nie rozśmieszaj, ,99 % e4300 lata na 3ghz bez problemu, wiec proponuje wpierw nauczyć sie Oc a potem sie zabierać do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować