Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

PSP Slim - Temat ogólny

648 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 17:42, kuba9876543210 napisał:

A ja mam trochę inne problemy; też mam jednego dead pixela (czerwonego),

to hot nie dead :)

Dnia 06.11.2007 o 17:42, kuba9876543210 napisał:

i mam chyba uszkodzoną kartę pamięci (MS Pro Duo 2 GB MagicGate) - karta
potrafi mi zapisywać obrazki z internetu i pozwala je odtwarzać, ale po zapisaniu gry, nie
mogę odtworzyć stanu gry, pisze mi na ekranie, że "data files are corrupted". Dobrze, że mam
na tą kartę 5 lat gwarancji, to ją chyba zwrócę.

sprobuj jeszcze raz ja sformatowac ,moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwna sytuacja ale po kupieniu swojego Slima nie mam w pudelku zadnej polskiej a nawet angielskiej instrukcji.Niemieckie,hiszpanskie itd.Dziwne o tyle ze na pudelku sa napisy w jezyku polskim.Jakie dostaliscie instrukcje do swojego Slima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:22, jackass napisał:

dziwna sytuacja ale po kupieniu swojego Slima nie mam w pudelku zadnej polskiej a nawet angielskiej
instrukcji.Niemieckie,hiszpanskie itd.Dziwne o tyle ze na pudelku sa napisy w jezyku polskim.Jakie
dostaliscie instrukcje do swojego Slima?



Ja jak kupowałem PSP w Empiku, to otwieram w domu i patrzę, że mam tam instrukcję w języku niemieckim i angielskim. Więc pojechałem jeszcze tego samego dnia do Empiku i mi bez problemu dali Polsko języczną instrukcję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w sumie 4 książeczki:
-instrukcja dla Europy Środkowo-Wschodniej
-bezpieczeństwo i informacje techniczne dla Europy Środkowo-Wschodniej
-instrukcja dla Europy Zachodniej
-bezpieczeństwo i informacje techniczne dla Europy Zachodniej

Dla EUR ŚR-WSCH. instrukcje są klejone, na papierze kredowym, na dla ZACH. zszywana na normalnym papierze.

;)

Pozdrawiam

@jackass: konsola najpewniej pochodziła z Hiszpanii, i sprowadzona przez Sony Polska, na drugi rzut konsol w Polsce. U nas PSP Slim zeszło na takiej Ultimie w jeden dzień(teraz chyba jest 4 rzut, już się unormowało),a w Hiszpanii najwyraźniej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:22, jackass napisał:

dziwna sytuacja ale po kupieniu swojego Slima nie mam w pudelku zadnej polskiej a nawet angielskiej
instrukcji.Niemieckie,hiszpanskie itd.Dziwne o tyle ze na pudelku sa napisy w jezyku polskim.Jakie
dostaliscie instrukcje do swojego Slima?


Ja miałem dwie instrukcje: jedną do konsoli, a drugą związaną z bezpiecznym użytkowaniem. Były po holendersku, francusku, niemiecku i włosku :) nie było instrukcji po polsku, ani po angielsku, ale znalazłem jedną (po angielsku) na oficjalnej stronie PSP. Polska jest chyba za "mało" ważnym krajem żeby tłumaczono instrukcje na nasz język ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc stało się... Jestem teraz dumnym posiadaczem PSP SLIM & LITE Piano Black... Ślicznotka... :) nawet nie spodziewałem się ze obraz jest tak świetny... klapka mi sie nie rusza, wcale az tak bardzo sie nei palcuje (a uzytkuje ją bardzo intensywnie od wczorajszego wieczorka) a bateria trzyma całkiem nieźle... Hm... najlepszy prezent w moim zyciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:39, Marcin08 napisał:

A więc stało się... Jestem teraz dumnym posiadaczem PSP SLIM & LITE Piano Black... Ślicznotka...
:) nawet nie spodziewałem się ze obraz jest tak świetny... klapka mi sie nie rusza, wcale az
tak bardzo sie nei palcuje (a uzytkuje ją bardzo intensywnie od wczorajszego wieczorka) a bateria
trzyma całkiem nieźle... Hm... najlepszy prezent w moim zyciu :D

tez bylem pod wrazeniem jej blyszczenia :D jest mega elegancka i sliczna.Klapka z czasem sie wyrobi ,ale nie przeszkadza to zbytnio.Jak zaczniesz grac poza domem zaczniesz zauwazac slady paluchow wszedzie gdzie sie da i najlepiej zaopatrz sie w futeral zeby nie porysowac tylu i pierscienia.Folia na ekran tez sie zda i jesli chcesz o nia dbac to kup szmatke do okularow i przecieral konsole zeby byla blyszczaca jak najdluzej.I rozprzestrzeniaj idee grania hand-heldowego ...keep it real PSP-gamer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce mieć tą konsole w grudniu ale nie wiem czy kupię bo mój kolega co ją chciał kupić w wersji Slim mówił że mu w sklepie odradzili bo jest strasznie awaryjna i mówił że widział jednego gościa co to reklamował i chciał zwrotu kasy bo mu się tak psuje. Czy słyszeliście o jakiś przypadkach częstego psucia się Slim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szmatka jest, futeralik tez jest zajedwabisty (PSP HARD BAG) a packi trochę widać ale nie jest to aż tak bardzo przeszkadzające i wstrętne, ot brudzi sie. Ciesze sie ze nie ma ice silvera bo ta jest piękna. a może miałby kto ochotę pograć w killzone w sieci któregoś wieczora? :)PSP wymiata i tyla...
chciałem rejestrować od razu ja, ale stwierdziłem ze narazie nie ma sensu bo nie dają giftów, a może w okolicach świat coś w tej materii ruszy... lecę pognębić burnouta :D

Tomek1120 co do tej awaryjności to pierwsze słyszę... wiesz, może to był odosobniony przypadek... z tego co wiem to zdarzają sie czasem awarie ale bez kitu, nie na tyle żeby jej nie kupowac... może ja nie jestem wielkim autorytetem, w tej kwestii ale bardzo dużo sie naczytałem o psp to tu to tam i coś tam wiem...

moim zdaniem kupuj bo naprawdę warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:51, Tomek1120 napisał:

Czy słyszeliście o jakiś przypadkach częstego psucia się Slim?


Nie spotkałem się z czymś takim. PSP ma kilka innych bolączek: szybki czas zużycia baterii (ciężko mówić o PSP jako konsoli na podróż). Beznadziejny analog, trzeszczący krzyżak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:31, shinian napisał:

> Czy słyszeliście o jakiś przypadkach częstego psucia się Slim?

Nie spotkałem się z czymś takim. PSP ma kilka innych bolączek: szybki czas zużycia baterii
(ciężko mówić o PSP jako konsoli na podróż). Beznadziejny analog, trzeszczący krzyżak.


A ja od siebie jeszcze dodam, że wszystkie klawisze chodzą trochę za głośno i ekran jest bardzo wrażliwy, więc od razu po kupnie radzę kupić jakąś folię ochronną na ekran i jakiś futerał. Co do baterii jeżeli masz dźwięk ustawiony na połowę i najciemniejszą jasność ekranu (ja tak gram i gra się dobrze), to bateria starcza na przyzwoitą długość czasu. W dodatku widziałem kiedyś w Internecie oferty sklepów sprzedających baterie o kilkukrtie wydłużonym czasie pracy, ale jest kompatybilne tylko ze starym PSP (PSP-1000, PSP-FAT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do wrażliwości ekranu to niestety masz racje, jeden dzien uzywania, przesadne uwazanie na to zeby sie nie rysowało a jedna ryska sie pojawiła... wracam do lublina i pierwsze co w poniedziałek zrobie to kupie HORI. A mozecie mi napisac jak ją nakleic? Bo to czarna magyja dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 23:25, Marcin08 napisał:

co do wrażliwości ekranu to niestety masz racje, jeden dzien uzywania, przesadne uwazanie na
to zeby sie nie rysowało a jedna ryska sie pojawiła... wracam do lublina i pierwsze co w poniedziałek
zrobie to kupie HORI. A mozecie mi napisac jak ją nakleic? Bo to czarna magyja dla mnie :)



Niestety, ja jak ją naklejałem, to wszystko schrzaniłem. Najlepiej może kup coś lepszego, bo Hori to niebyt dobry wybór. Uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem HORI i chyba gdy to kupowałem musiałem być bardzo (c)hor(y/i). Sama folia była "zatłuszczona" i dawała okropne odciski nie do ściągnięcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie. Co zrobić jak PSP Slim się popsuje mechanicznie po upływie 12-miesięcznej gwarancji albo zainstalowaniu nieautoryzowanego softa? Są jakieś serwisy co naprawiają przerobione PSP? Serwis Sony może odmówić naprawy gdy konsola jest przerobiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 10:36, Tomek1120 napisał:

Witam mam takie pytanie. Co zrobić jak PSP Slim się popsuje mechanicznie po upływie 12-miesięcznej
gwarancji albo zainstalowaniu nieautoryzowanego softa? Są jakieś serwisy co naprawiają przerobione
PSP? Serwis Sony może odmówić naprawy gdy konsola jest przerobiona?

Nie może, a na pewno odmówi.. ale z fatem było tak że się upgrade''owało do najstarszego dostępnego softa oficjalnie...

Serwisy są ale raczej amatorskie, co zrobić jak się popsuje mechanicznie po 12 miesięcznej gwarancji ?
A co robisz z telewizorem,pralką lodówką ? Są dwie możliwości naprawić albo wyrzucić ( ale jak masz wyrzucić to oddaj mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować