Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 sprzedaje się i trzęsie

52 postów w tym temacie

Zaitsev

Poniedziałkowa obniżka cen PlayStation 3 w Stanach Zjednoczonych zapewniła konsoli znaczący skok sprzedaży. Na Amazonie system Sony wskoczył na pierwsze miejsce sprzedaży, i to mimo że większość Amerykanów kupuje tego rodzaju sprzęt w tradycyjnych sklepach. Z kolei z targów E3 napłynęła informacja o nowych kontrolerach ze wstrząsami.

Przeczytaj cały tekst "PS3 sprzedaje się i trzęsie " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 $ to jakby nie patrzeć to coś ok. 400 zoli, więc całkeim sporo. Szkda tylko, że u nas nie myśla o takiej obniżcce. A faktycznie 500 dolców to troche za dużo, ale i tak już lepoiej - wiadomo, nowość, technologie, szmery bajery - wszystko kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Myślę, że 500 USD za PlayStation 3 to nadal za dużo dla wielu graczy"

Ale 600Euro to w sam raz. :P
A Boom jak to Boom, wypali z wielkiej rury a potem przygaśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buehehehehe, niech ktoś mi jeszcze powie, że PS3 nie zawojuje rynku xD SZTURMEM, ludzie! Co do wibrującego SixAxiS''a - o takowym wiadomo od miesiąca, jak nie więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli już to poczekam na nową wersję XBOX360, który ma być niewadliwy (wiecie jak to MIcroSoft) Nie mam zamiaru wydawac nawet 500 USD na coś takiego....Już wole kompa ulepszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a polska jak zwykle dyskryminowana,nie dosc ze w ameryce na takie ps3 ludzie pracuja pewnie kilka dni to jeszcze ceny im za wysokie a my musimy płacic pełna sume 500$(plus podadki i wychodzi nie 500 a 800)- to tak jak by dla amerykanina taka konsola kosztowała ze 2000$..ciekawe co wtedy by powiedzieli na ceny.
PS: wszystko liczyłem na oko,byc moze przesadzam i wyolbrzymiam ale no óogólniając takie sa fakty..przy srednich zarobkach zwykłych ludzi( ok 2 , 2.5 tysiaca brutto) to taka konsola to szczyt marzen, wiec ameryka niech nie narzeka bo inni mają gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - cieszę się, M$ ma troszkę większą konkurencję z czego będą korzystać gracze. Osobiście jakbym miał już kupować konsolę to mimo wszystko X''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też wziąłbym xbox360, jest tańszy i moim zdaniem są fajniejsze gry.
A sony sam sobie podcina gałąź tymi żałosnymi obniżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z danzelmario!

Różnice w cenach w Europie i USA są po prostu denerwujące! Byłem tam w minione wakacje letnie i powiem tyle, że pracując na jednym z najgorszych możliwych stanowisk za prawie minimalną pensję i mieszkając nie w mieszkaniu, ale motelu, co jest o wiele droższe, wydatek rzędu 600 dolarów na rozrywkę nie jest dużym problemem. Nie jedząc rewelacyjnie i nie obijając się można coś takiego kupić po dwóch, najwyżej trzech tygodniach!! A w Polsce?? Ile trzeba pracować na sensownym stanowisku w biurze, żeby kupić sobie GF8800 Ultra albo PS3??

Bo o pracownich Biedronki, czy innego TESCO nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

->Ceteris Paribus
Za 100 dolarow placa 400 zl? Nie wiedzialem... chcialbym, zeby te czasy wrocily, ale nic z tego. Obecnie dolar ma bardzo slaby kurs i 270 zl to maks za 100 dolarow, ktore wymienisz w kantorze... Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co druga osoba pisze "Kiedy obniżka w Polsce bo Polske mają w du..." , a ja wam mówie W POLSCE OBNIŻKI PS3 NIE BEDZIE . Ale bedzie moim zdaniem coś lepszego bo za te samą cene co jest dorzucą pada i dwie super gry do wyboru z 5 chyba. I to jest dobry pomysł bo nie trzeba nic dokupywać. Ale racją jest że w USA na takie PS 3 nie trzeba sie duzo napracować to niech się nie żalą tylko kupują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 12:28, BajteK_ napisał:

->Ceteris Paribus
Za 100 dolarow placa 400 zl? Nie wiedzialem... chcialbym, zeby te czasy wrocily, ale nic z
tego. Obecnie dolar ma bardzo slaby kurs i 270 zl to maks za 100 dolarow, ktore wymienisz w
kantorze... Niestety


Używaj opcji odpowedz!

Niewiem jaki jest kurs dolara, dlateog napsiaęłm ok. 400, a prawie 300 to też ok. 400 ;) Myślałem, że teraz $ lepiej stoi. Weim, że Kanadyjski jakos był 2,40-2,60 a ameryjkański troche więcej. Za PRLu bodajze podzas hiper inflacji, czy galopującej inflacji za 150 $ moi starsi spłacili paro milionowy kredyt - były czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować