HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Faktycznie nic ciekawego...porównują to do Matrixa ale mi sie wydaje że przesadzają. Filmik owszem fajny ale nie zachwyca:). Z czystym sumieniem mogę polecić Matrixa a nie Equilibrium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a sorry zapomniałem oceny hehe :P

Tak a propo jak dopisuje coś jeszcze to muzyka jak w każdym jego filmie.. klasyka.. lata 70-80 itp. (nawet utwór z kill billa w postaci dzwonka do telefonu:)

Ocena filmu: 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 17:47, StroggMan napisał:

Faktycznie nic ciekawego...porównują to do Matrixa ale mi sie wydaje że przesadzają. Filmik
owszem fajny ale nie zachwyca:). Z czystym sumieniem mogę polecić Matrixa a nie Equilibrium.


W equilibrium świetni są aktorzy.. bo w matrixie aktorstwo to było totalne dno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2007 o 17:45, Kafar napisał:

Ogólnie klimat ma ten film lecz nie klimat grozy. To miał być horror a wyszło tak naprawdę
nie wiadomo co więc pokuszę się o stwierdzenie że klimat ma się do samochodów :) czyli trochę
taki retro.


o ile mnie pamięć nie myli, to gdzieś (bodajże na Filmwebie) przeczytałem, że Tarantino i Rodriguez, zafascynowani tandetnymi filmidłami z lat 60-tych (które produkowało się na tony, jeden w film w kilka dni, przy minimalnym budżecie), chcieli stworzyć coś podobnego - jakby pastisz czy karykaturę tamtych ''dzieł''.
tak więc IMO film (a właściwie - dwa filmy) należy traktować z przymrużeniem oka. sam jeszcze nie oglądałem (nie ma z kim do kina iść ;)), ale pewnie w końcu się wybiorę.
poza tym, dziewczyna z karabinem zamiast nogi (sic!) niechybnie kojarzy się z super-herosami występującymi w w filmach sprzed blisko pięciu dekad ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA nie wiem co to znaczy z przymrużeniem oka że ma się traktować film.. film się ogląda i ocenia nie ważne z którego roku i co naśladuje. Oczywiście ten film czerpie z lat 60 bo sam pomysł jak i wygląd samochodu każdemu jest znany gdzieś już to było.

A gdzie jest niby dziewczyna która zamiast nogi ma karabin ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2007 o 17:59, Kafar napisał:

A gdzie jest niby dziewczyna która zamiast nogi ma karabin ?:)


łojezu, gdzieś to na trailerze widziałem. to chyba w drugiej części (w drugim filmie - Planet Terror). za chwilę zbadam sprawę bardziej dogłębnie i przedstawię wyniki mojego śledztwa, coby mnie o gołosłowność nie posądzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 18:10, kolo2342 napisał:

ja polecam Transformersów efekty klada na kolana i filmik mozna obejzec


Potwierdzam Twoje słowa - tylko dodam jeszcze coś - cały film wbija w glebę, a jak wspomniałeś efekty kładą na kolana.

Tylko spodziewałem się mniej tematów pobocznych, a bardziej naciśnięcie na samo pojawienie się Transformersów.

Jeśli ktoś oglądał stare dobre bajki w dzieciństwie z nimi to tym bardziej polecam, aż łezka mi się w oku zakręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.....chciałbym żeby np.: Spielberg zrobił film "Wiedźmin" - ta ostatnia ekranizacja z Żebrowskim roli głownej była tragiczna...
Kto by Wam pasował na Geralta w zagranicznej produkcji?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 18:26, StroggMan napisał:

Ehhh.....chciałbym żeby np.: Spielberg zrobił film "Wiedźmin" - ta ostatnia ekranizacja z Żebrowskim
roli głownej była tragiczna...
Kto by Wam pasował na Geralta w zagranicznej produkcji?:)


Niech lepiej nikt z zagranicy się nie zabiera za Wiedzmina i czekajmy na polaka który to udźwignie. (może ja hehehe :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 18:16, Azrathel napisał:


> A gdzie jest niby dziewczyna która zamiast nogi ma karabin ?:)

łojezu, gdzieś to na trailerze widziałem. to chyba w drugiej części (w drugim filmie - Planet
Terror). za chwilę zbadam sprawę bardziej dogłębnie i przedstawię wyniki mojego śledztwa, coby
mnie o gołosłowność nie posądzać.


No to na pewno w drugim (chcoiaż planet terror to jest właśnie pierwszy z tego co kojarzę):) bo w ten film był rzeczywisty Planet Terror to jest horror o zombie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 18:36, StroggMan napisał:

No ale kogo byś widział w roli tytułowej?


Ze znanych nikt.. szukałbym nowej twarzy na castingach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 18:51, StroggMan napisał:

Mogliby tez zrobic ekranizacje "Geras of War" :PP Byłoby fajnie... a w roli Marcusa np.: John
Travolta:P


Marcus to pudzian.. pudzian to marcus :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 18:46, Kafar napisał:

> No ale kogo byś widział w roli tytułowej?
Ze znanych nikt.. szukałbym nowej twarzy na castingach :):)


Neo (Nea?) miał grać Will Smith, ale odrzucił propozycję na rzecz udziału w finansowej klapie, jaką okazał się "Wild Wild West" ("Bardzo Dziki Zachód").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2007 o 20:16, Azrathel napisał:

Neo (Nea?) miał grać Will Smith, ale odrzucił propozycję na rzecz udziału w finansowej klapie,
jaką okazał się "Wild Wild West" ("Bardzo Dziki Zachód").

OMG, co ja plotę... myślałem, że chodzi o tytułową rolę w Matrixie (wspomniałeś, że w Matrixie aktorstwo słabe, więc myślałem, że o to chodzi).

-_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 18:26, StroggMan napisał:

(...)
Kto by Wam pasował na Geralta w zagranicznej produkcji?:)


Daniel Day-Lewis, chociaż prawdę powiedziawszy on by pasował na zdecydowaną większość pozycji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


a co myslicie o Deja Vu przed wejściem do kin fajnie się film prezentował ale jak go pierwszy raz zobaczyłem to już taki nie był jak go zapowiadali ocena 1,5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się