HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Polecicie mi może jakiś naprawdę dobry film ze Stevenem Segalem lub też Jeanem Claudem Van Damem :D Tylko żeby to nie był jakiś obyczajowy , bo w takich Ci aktorzy chyba też grali , chodzi mi o Film Sensacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 14:27, ka1diusz napisał:

napewno oby dwie czesci liberatora "w morzu ognia" oraz "zolnierz uniwerslany"

Wczoraj właśnie oglądałem Liberatora , tyle , że jedynkę :D Dzięki za filmy polecone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY
Nie rozumiem co dla ciebie było tam happy-endem. To, że nie zginęła rodzina Gordona? Nie zginęła, ale tylko dlatego, że zginął sam złoczyńca/bohater. Za wesołe nie było też to, że Batman musiał przyjąć rolę mordercy, no i to, że geniusz Jokera ich przerósł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY
Ogólnie zbyt pozytywny charakter zakończenia. Batman szczerze mówiąc to pionek, więc nie widzę jakichś większych problemów, ze przyznał się do morderstw. Oczekiwałem, że Joker wywinie im coś na koniec, coś, co jeszcze bardziej ich przygniecie. Naprawdę od samego początku miałem ogromny szacunek do Jokera i się trochę rozczarowałem. Rodzina Gordona mogłaby zginąć w sumie, fajny motyw co do nawiązania do kvltowego Two Faces. Po prostu oczekiwałem czegoś innego. Gdyby geniusz Jokera ich przerósł, to by zginęli Ci na statku, a tak się nie stało. To też taki drobny minusik, nie ma po prostu po czym rozpaczać na końcu filmu, tak być nie może ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Zawsze jeszcze można płakać za tą jego niunią... Rachel, o! tak jej było. Moim zdaniem Katie Holmes byłaby lepsza ;p Tak czy siak film uważam za naprawdę dobry, świetny wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 15:37, ka1diusz napisał:

zna kotos jakis dobry film z gatunku fantasy oprocz wladcy pierscieni


to ja polecam np. The Ring of the Nibelung (Klątwa Pierścienia). Nie wiem,
może Lochy i Smoki(1 i 2),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 13:28, Igor FCBayern napisał:

> Zamierzam wybrać się do kina, tylko nie wiem na jaki film. Mrocznego rycerza mi
nie polecacie
> (bo poprzednich Batmanów nie widziałem), zastanawiam się nad dwoma produkcjami:
Angielską
> robotą i Rec. Możecie mi powiedzieć, który film jest lepszy?
Nie widziałem jeszcze "Angielskiej Roboty", ale szczerze mówiąc jakoś nie mam ostatnimi
czasy ochoty na oglądanie kolejnych nużących pseudo komedii...
Widziałem za to [REC] i nawet mi się podobał. Po "Labiryncie Fauna" i "Sierocińcu" zaczyna
się tworzyć moda na hiszpańskie horrory, do których [REC] należy. Film jest nakręcony
tą samą techniką co "Blair Witch Project" czyli "amatorskimi" kamerami. Zapewne wiesz
już jak mniej więcej wygląda fabuła więc nie będę jej streszczał, ale film mogę chyba
polecić. Nie jest to dzieło wybitne i umywa się przy wymienionych wcześniej hiszpańskich
horrorach, ale mimo wszystko ma coś w sobie. Ciekawy klimat. Na Twoim miejscu wybrałbym
się do kina na [REC].

No cóż, gdy mi odpisałeś wchodziłem właśnie na salę kinową ;). A byłem na "Angielskiej robocie". Uważam, że była całkiem niezła, ale na pewno nie jest to komedia, chociaż kilka razy po sali przebiegł cichy śmiech. Ogólnie rzecz biorąc polecam, choć pewnie są w kinach lepsze filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 16:05, Woko11 napisał:

SPOILER
Zawsze jeszcze można płakać za tą jego niunią... Rachel, o! tak jej było. Moim zdaniem
Katie Holmes byłaby lepsza ;p Tak czy siak film uważam za naprawdę dobry, świetny wręcz.


A co też mnie mile zaskoczyło, że napis spoza filmu, np. Director: Borat, pojawiły się na końcu. Wg mnie za przemowę końcową należy się OSCAR. I jeszcze raz powtórzę, brak zakłóceń na początku napisami to WIELKI plus jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:33, Woko11 napisał:

Możesz przełożyć na polski, bo nie bardzo rozumiem.

Chodzi mi o to, że nie było napisów początkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie przed chwilą wróciłem z REC.
Jestem osobą która nienawidzi horrorów bo się ich zawsze panicznie boi... ale REC jakoś jajec nie urywa :P Ani razu się nie wystraszyłem. Film bardzo dobry, ciekawa fabuła ale jeśli chodzi o strach.. to nieodczułem a jestem osobą która boi się naprawdę horrorów. Koledzy mnie zaciągnęli bo myśleli że będzie ze mnie zwała a ja nastawiłem się na hardkor.. i klapa. Film wogóle mnie nie przejął. Dziwie się sam sobie. Jak gram w F.E.A.R. to boję się 100 razy bardziej.
Te zapowiedzi :
"Czegoś takiego jeszcze nie było"
"Aby nie umrzeć ze strachu, musisz sobie ciągle powtarzać, że to tylko film"

Dla mnie to wszystko jest mocno przereklamowane. Zawiodłem się. Zobaczcie sobie jak inni ludzie reagowali na ten film.

http://www.youtube.com/watch?v=is1F5izRgxE&feature=related

Film mnie ani razu nie wystraszył ale polecam go gdyż opowiada naprawdę niezłą historię, jest klimatyczny i wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No film rzeczywiście jest dobry,klimacik ma,pani reporterka całkiem ładna,ale te reakcje na tym filmiku to chyba jakieś poustawiane są :p fillm nie był straszny...chyba tylko raz zdarzyło mi się skoczyć na krześle,nie pamiętam już w jakim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 00:30, Grizzly. napisał:

Dla mnie to wszystko jest mocno przereklamowane. Zawiodłem się. Zobaczcie sobie jak inni
ludzie reagowali na ten film.

http://www.youtube.com/watch?v=is1F5izRgxE&feature=related

Film mnie ani razu nie wystraszył ale polecam go gdyż opowiada naprawdę niezłą historię,
jest klimatyczny i wciąga.


Nie wiem czy zwracaliście uwagę na ludzi innych siedzących obok, wielu może nawet więcej niż tych przerażonych, nie wykazywało żadnej reakcji, a niektórzy to się dziwnie uśmiechali, więc nie wiem czy film jest aż tak straszny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 19:51, DJ Szlafrok napisał:

Oscarem bym nie straszył. Może z tego wyjść po prostu film, który znakomicie się ogląda,
jak to było z Władcą Pierścieni.


Władca pierścieni ma dużo oskarów. Np. Powrót króla ma ich aż 11. A kiedy ma wyjść ten Hobbit? Już się doczekac nie mogę. Książkę się fajnie czytało a ciekawe jak będzie z filmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2008 o 02:01, Nufiko napisał:

Nie wiem czy zwracaliście uwagę na ludzi innych siedzących obok, wielu może nawet więcej
niż tych przerażonych, nie wykazywało żadnej reakcji, a niektórzy to się dziwnie uśmiechali,
więc nie wiem czy film jest aż tak straszny :P


Nieche spoilerować ale ja jak dzisiaj oglądałem to babka koło kumpla przy ostatniej scenie pochyliła się do przodu i zakryła twarz. Wydawała mi się trochę przerażona :P Mnie to tam nie poruszyło ale spodobało się bo myślałem że teraz dopiero się zacznie film... a tu koniec. REC był dla mnie wilekim rozczarowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A kiedy ma wyjść ten

Dnia 24.08.2008 o 02:19, Nevrac napisał:

Hobbit? Już się doczekac nie mogę. Książkę się fajnie czytało a ciekawe jak będzie z
filmem.


Z tego co mi wiadomo (gdzieś wyczytałem) premiera ma odbyć się w 2011 roku. Czyli przed końcem świata, więc będzie można przez jakiś czas popodziwiać (mam taka nadzieję). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się