HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2007 o 20:39, rogoz94 napisał:

Mam pytanie: Czy warta jest obejrzenia 4 część serii "Taxi"?
Bo wybieram sie do kina i nie moge się zdecydować: 300, czy Taxi 4?

Ja też nie byłem ale słyszałem że jest podobna do poprzednich części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam "300"! Film jest super, te efekty specjalne, warto iść do kina i zobaczyc to na dużym ekranie. Sam pójdę chyba drugi raz bo film mi się bardzo podobał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2007 o 20:43, deih napisał:

albo zobaczyć kawał dobrze zrobionego komputerowo filmu na podstawie komiksu.

No własnie... Oglądałem zapowiedź 300 i trailery w necie i zapowiada się pysznie... Chyba jednak pójdę na 300:P
I tu pojawia się kolejny problem: jak namówić dziewczynę na kwawy i masakrycznie fajnie zrobiony film?
Ups...! To nie ten wątek:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 20:50, rogoz94 napisał:


> albo zobaczyć kawał dobrze zrobionego komputerowo filmu na podstawie komiksu.
No własnie... Oglądałem zapowiedź 300 i trailery w necie i zapowiada się pysznie... Chyba jednak
pójdę na 300:P
I tu pojawia się kolejny problem: jak namówić dziewczynę na kwawy i masakrycznie fajnie zrobiony
film?
Ups...! To nie ten wątek:P:P


film jest cudowny, naprawde polecam
bylem na tym w kinie
film jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 22:16, lukasz11111 napisał:

Polecam Torque: Życie na krawędzi. Leci teraz na TVN. Polecam.


Wiekszego gniota moje oczy dawno nie ogladaly. Gdyby nie to ze kompletnie nie mialem co ze soba zrobic to bym sobie go oszczedzil. Kino klasy Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 23:01, Jester napisał:

> Polecam Torque: Życie na krawędzi. Leci teraz na TVN. Polecam.

Wiekszego gniota moje oczy dawno nie ogladaly. Gdyby nie to ze kompletnie nie mialem co ze
soba zrobic to bym sobie go oszczedzil. Kino klasy Z.

Słaby, i to nawet bardzo, totalnie na raz, końcówka filmu to aż się śmiać chciało :) Byłem na nim w kinie dawno temu :) Po seansie mieszane uczucia, bardziej na minus niż na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film Opowieści z Ziemiomorza - Właśnie niedługo wchodzi do kin ekranizacja ksiązki nijakiej Ursuli K. Le Guin(nie znam). Moge se wybrać bilet na premiere tego filmu! i tu mam pytanie czy ktoś czytał tą książke i może mi powiedzieć czy jest fajna? i może dzięki temu nabiore jakiejś ochoty na pójście na tego o to filma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto nie był jeszcze na TAXI 4 to zdecydowanie mu to polecam! totalnie szalony film! Najlepsza część po TAXI 1
czy ktoś był na wakacjach Jasia Fasoli jak tak to fajne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 08:29, Vuko Drakkainen napisał:

Film Opowieści z Ziemiomorza - Właśnie niedługo wchodzi do kin ekranizacja ksiązki nijakiej Ursuli K. Le Guin(nie znam). Moge se wybrać bilet na premiere tego filmu! i tu mam pytanie czy ktoś czytał tą książke i może mi powiedzieć czy jest fajna? i może dzięki temu nabiore jakiejś ochoty na pójście na tego o to filma!


Co do ksiązki to tak:

Ziemiomorze – świat wysp, magii, smoków i czarnoksiężników. Tu właśnie rozgrywa się akcja słynnego cyklu fantasy Ursuli K. Le Guin. Autorka po latach powraca do stworzonego przez siebie świata i postaci w opowiadaniach tworzących tom Opowieści z Ziemiomorza.

Pięć epizodów z bogatych dziejów Archipelagu odsłania kolejne tajemnice magicznego świata. Jakie były początki szkoły czarnoksiężników na Roke? Co się stało z Mistrzem Przywołań, Thorionem, gdy powrócił z krainy umarłych? Jakie jeszcze przygody przeżył Arcymag Ged? O tym wszystkim opowiadają kolejne historie z tego tomu.

A co do filmu to masz miejwięcej napisane na czym to miało by polegać w wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Opowie%C5%9Bci_z_Ziemiomorza

Albo na fimweb: http://opowiesci.z.ziemiomorza.filmweb.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 08:31, Vuko Drakkainen napisał:

A kto nie był jeszcze na TAXI 4 to zdecydowanie mu to polecam! totalnie szalony film! Najlepsza część po TAXI 1 czy ktoś był na wakacjach Jasia Fasoli jak tak to fajne czy nie?


Już chyba raz opisywałem oba filmy:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=5852
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=5775

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długi Weekend był, to sobie kilka filmików pożyczyłem. Pewnikiem znane wszystkim, ale nie potrafię nie podzielić się wrażeniami.
Smakosz - przyzwoity horror. I jak na horror dość oryginalny, bo bez happy-endu.
Smakosz 2- porażka, schemat, schemat, schemat.
Piła 3 - ano wcześniejszych części nie oglądałem. Co to jest? Film o psychopacie, ale udający moralitet? Mamy sceny jak z gore i marny morał, że trza umieć żyć. Eee. Płytki film z płytkimi morałami. Bohaterowie papierowi do bólu. Sztucznością aż bije po oczach.
Alien Vs Predator - bzdura na bzdurze bzdure pogania. Wprawdzie starałem się przed tym filmem wyłączyć rozsądek ( zdrowy i ten niezdrowy) ale to nic nie pomogło. Efekty specjalne za to przyzwoite.
Hulk - komiksów nie lubię, ale ekranizacje komiksów jak najbardziej. Ale ta mi się nie spodobała. Po czorta te udziwnianie i psychologizacja? Mamy kino klasy B i nie ma co udawać, że to "Obywatel Kain".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2007 o 08:31, Vuko Drakkainen napisał:

czy ktoś był na wakacjach Jasia Fasoli jak tak to fajne czy nie?


Raczej fajne, jest kilka gagów, śmiesznych sytuacji ale momentami nudne albo przejaskrawione. Ale to w końcu Jaś Fasola!!! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 10:14, tosz napisał:

czy widział ktoś film Patrol ? jeżeli tak to co o nim myślicie ?


Ja widziałem i oglądałem nawet akurat ostatnio na kinie - no i powiem tak:
1. Świetny film dla ratowników :),
2. Obsada nie powiem idealnie można powiedzieć dobrana - zresztą dawno nie oglądałem filmu z Kevinem Costnerem - dobrze napisałem?, bo chyba to o ten film tobie chodzi, a on grał o ile sobie przypominam rolę pierwszoplanową mimo końcowej śmierci,
3. No i Ashton Kutcher, którego znamy z programu m. in. MTV - dla nieświadomych on wkręca różne sławy, ale nie o to chodzi. Po prostu zagrał świetnie jako z początku taki uczeń chyba, a potem wraz z Kevinem jako pomocnik, bo lubił pokonywać rekord, nawet zrobili sobie dzień pokonywania rekordów wodnych w czasie zajęć. Co potem zaowocowało tym, że uczeń przerósł mistrza,
4. Świetne efekty specjalne o których należałoby wspomnieć choć są mało widoczne,
5. Czyli na koniec co może najmniej ważne to to, że film ma wątek dramatu miłosnego, a czasem do bardzo wzbogaca fabułę.
I to na tyle - znaczy się odpowiem na pytanie główne co o nim myślę - to, że jest wart obejrzenia i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 10:44, Full Wypas napisał:

Ojć, przepraszam za spam... Dwa pierwsze posty, bo chciałem odpowiedzieć pojedynczo tak, żeby pytający widział odpowiedź w temacie ;) Tylko, że podałem zły link do mojego sajta http://ja.gram.pl/Full%20Wypas teraz dobrze :)


Ale teraz to jest już perfidna reklama, bo wszyscy wiedzą gdzie się wchodzi na gramsajta.
Sam piszę wiele recenzji i nie reklamuję się, bo nawet za coś niby tak małego i niewidocznego można dostać degrada, a nawet bana jak to było z naszym kolegą Mariuszem - cały miesiąc za niby coś tak banalnego, ale to się potem zaczyna człowiek przyzwyczajać i robi jeszcze więcej błędów to takie przypomnienie aby coś takiego ciebie nie spotkało kiedyś.

Tu już odp. do AgayKhan

No i co jeszcze do Długiego Weekendu to był kiedyś taki film nawet tylko oczywiście pod inną nazwą, ale w poprawnym tłumaczeniu tak by było, a nazywał się Long Weekend, a przetłumaczyli Szalony Weekend czy jakoś tak - nieraz zrobią wszystko, aby lepiej wyglądało. A co do samego weekendu to zgodzę się do Smakosza i Hulka, bo jest beznadziejny do potęgi. A co do Piły to moim zdaniem dobra, ale zarazem bardzo psychologiczna i to już od gustu zależy, a Obcy i kolega to trochę dziwny - jedanak wolę wcześniejsze części. Tak jak Predator najlepiej wypadł w jedynce z Szwarcengerem ;) , Obcy to samo pierwsze części były najlepsze - źle się zgrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się