Zaloguj się, aby obserwować  
Lukas813

Jaki masz internet - rodzaj i prędkość

233 postów w tym temacie

Neostrada 512... DOBRA RADA: NIE KUPUJCIE NEOSTRADY JAK CHCECIE GRAĆ W GRY INTERNETOWE TAKIE JAK: WoW, Guild Wars czy Tibia (Czytaj: najgorsza gra na świecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 15:41, sinir napisał:

Neostrada 512...

Ja też mam Neo 512 kb/s i chodzi idealnie...

Dnia 16.09.2007 o 15:41, sinir napisał:

DOBRA RADA: NIE KUPUJCIE NEOSTRADY JAK CHCECIE GRAĆ W GRY INTERNETOWE TAKIE
JAK: WoW, Guild Wars czy Tibia (Czytaj: najgorsza gra na świecie).

Osobiście, jakiś czas temu grałem jeszcze w Guild Wars na niej i nie miałem żadnych problemów.
Obecnie siostra gra w GW i też się nie skarży na jakoś łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/bęk, bęk, bęk...TRACH!/

To zależy od godzin w jakich gramy. w GW np. nie będziemy mieli problemów, grając w odzinach ok. 8:00 (czyli początek dnia ) do 18:00. od 18 do gry wchodzi bardzo duża ilość osób, przez co internet jest przeciążony i tworzą się laggi. Jeżeli chcesz, to pójdź dziś do siostry w godzinach ok. 16 (teraz), a potem wróć o godzinie 18-19 i zobacz czy kółko w prawym- dolnym rogu ekranu nadal jest zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może śmieszne pytanie, ale jak mogę sprawdzić jakie mam łącze internetowe? Bo się kompletnie na tym nie znam, wiem tylko, jaką mam prędkość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 07:38, Szperacz Robson napisał:

Może śmieszne pytanie, ale jak mogę sprawdzić jakie mam łącze internetowe? Bo się kompletnie
na tym nie znam, wiem tylko, jaką mam prędkość :P


speedtest.net ;) Wybierasz Bydgoszcz jako serwer i sprawdzi Ci prędkość.


A ja mam kablówkę 544 kb/s ;/ Umowa to lipca i zmieniam providera bo ten to jest nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radiówke ja posiadam a szybkos nuby 512kbs/s ale to sciemna pracuje wolniej no i zalezy to od sygnalu ale ogolnie nie nazekam bo da sie grac ;D
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodiówka 256 kb/s... Down 256 up 128... Skoda gadać, panowie. A ile z tym problemów!! Wczoraj znów coś się skabaciło i do usługodawcy znowu musiałem dzwonić... Masakra. Grać się ledwo da [w ET jest ping ~150, w Silkroad częste DC :/]. No a najlepsze jest to, że tak zostanie do marca 2009 O_o Umowa na dwa lata... Cóż, pozostaje być wytrwałym ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim.Ja to mam naprawde zje.................any internet w plusie.Płace 60 zł co miesiąc mam limit transferu 1 GB a prędkość to marne 236,8Kb/s.W grach mój ping czasem nawet przekracza 500 i wywalają mnie z serwerów.A zasięg to łapie 4 kreski na 7. Ale wole mieć gó..no niż niemieć nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 19:06, Szperacz Robson napisał:

A co ja napisałem? Prędkość znam, tylko nie wiem, jak się fachowo nazywa to moje łącze
:)


Aaa sorry :P nie doczytałem do końca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować