Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch do Lost Planet PC w drodze

21 postów w tym temacie

Ta gra jest zarąbista. Gdybym miał lepszy komp, to wtedy... :(
A patch dodaje dużo dobrych rzeczy, naprawdę. Kamera a''la RE4? Jestem za tym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renor Mirshann

PeCetowa wersja gry Lost Planet: Extreme Condition doczeka się patcha, który wprowadzi nowe ustawienia kamery, poprawi tryb multiplayer i dorzuci do niego trochę map i kilka modeli postaci, między innymi znanego wszem i wobec niebieskiego obrońcę Ziemi - Mega Mana.

Przeczytaj cały tekst "Patch do Lost Planet PC w drodze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten patch też by mógł poprawiać szybkość gry i takie tam żeby bardziej gładko chodziło.
Ale i tak każdy patch jest dobry bo zawsze coś znaczącego poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na to, że patch usunie także tą denerwującą opcję, która nie pozwala na gre (bo po prostu zwyczajnie ją przerywa) jeżeli gra wykryje zbyt niski współczynnik fps... A wkurzało mnie to o tyle, że mi ta gra wcale tak źle nie chodziła (demo), a przez to nie mogłem nawet pograc dłużej niż 5 sekund :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA dostała aż 9/10. Trochę za wysoko, ale ''pełne'' 8/10 się gierce należy, bo jest bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra dobra lecz nic szczególnego, jakoś mnie nie wciąła na pc(demo), choć na xboxie fajnie się grało nawet po prostu gry na konsole maja trochę inny charakter i też inaczej się gra i tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po jaki kij spolszczać ta grę i przekładać premierę o xxx(dni/miesięcy/lat) tak jak DM co mnie bardzo wkur.... nie lepiej wydać grę zgodnie z datą premiery i a potem zajmować sie lokalizacją .....ale najlepsze z polityki cdp jest to że
po polsko jezyczna bedzie kosztować 100 zl a angielska wersja +30-50zl więcej ...tak jak DM ....Lost Planet można nabyć już na streamie wiec kto nie może sie doczekać to niech zakupi za pośrednictwem stream i sciągnie 7gb plik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba tylko w naszym biednym kraju ogarniętym wojną klonów ...lecz na terenie europy można tę grę nabyć już od czerwca(chyba od 5 czerwca stream ...a pudełkowa od 10...juz nie pamiętam ....) ~.~'' ...a u nas premiera jest zapowiedziana na xx/xx/2007 czyli do czasu kiedy cdp mozolnie poradzi se z lokalizacją.......jesli bedzie wreszcie wydana wersja pl to pewnie będą problemy z patchami jak przy NWN 2 .....albo tak jak z DM problemy z wydaniem przesuną na xx miesięcy datę premiery......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 11:33, KannX napisał:

W CDA dostała aż 9/10. Trochę za wysoko, ale ''pełne'' 8/10 się gierce należy, bo jest bardzo
dobra :)

Czemu za wysoko? Toż to wybitne jest ;)
Jak powszechnie wiadomo, FPS/TPS''ów nie trawię. Po prostu nie trawię. A jak do Lost Planet usiadłem, to do końca gry się nie mogłem oderwać - trochę szkoda, w 1 dzień przeszedłem, krótkie było, ale to ewenement jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh... moznaby wiedziec czy gra zostanie spolszczona na PC ?
Jesli nie, to chyba kupie juz teraz przez Steam ;] (potem komputer na kilka nocek zostawic...)
Bo gralem juz w demo no i ta gra moze cie przylepic jeszcze mocniej niz najlepszy superglue :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demo mi chodziło ok ale przez kartę GF7300 mogę zapomnieć o tej grze ;s czas kupić GF8800 wtedy dopiero będzie można zacząć myśleć o takich grach ;s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak to wszystko będzie działać w praktyce. Mam nadzieję, że przez te skrócone kwestie dialogowe z "Wiedźmina 2 " nie wyjdzie drugi "Dragon Age 2".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować