Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera gry Wiedźmin przesunięta na 26 października

211 postów w tym temacie

Mam do was jedno pytanie bo wziołem w ek koszulke M i chce ją dać bratu na urodziny bo jest wielkim fanem wiedzmina ma on 13 lat czy będzie pasował ten rozmiar koszulki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 15:08, hagen321 napisał:

Mam do was jedno pytanie bo wziołem w ek koszulke M i chce ją dać bratu na urodziny bo jest
wielkim fanem wiedzmina ma on 13 lat czy będzie pasował ten rozmiar koszulki????


Nie prościej brata zapytać jaki rozmiar koszulek nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 12 lat i wiąłem też M, w prawdzie noszę S-ke ale nie było jej więc wziąłem M-ke. A co do Twojego brata, to zależy czy jest wysoki, ja mam 1m 66cm. Jeśli jest wyższy to M powinna być dobra, przynajmniej tak przypuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:54, hagen321 napisał:

NIE bo to ma być niespodzianka pytam tak na wiek czy dobra będzie ????


Na wie to raczej trudno ocenić, prawda? Jakbyś chociaż wzrost podał to może byłoby łatwiej... ale to taka drobna sugestia. Oceniając na wiek zresztą, to bedzie na niego za duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak - pracujcie, przesuwajcie, ile wam dusza zapragnie (no, z pewną granicą :P). Robcie chłopaki co możecie, niech ta gra serio wciśnie w fotel, a nie znudzi po parunastu godzinach, jak Oblivion. Widać przynajmniej, że nie macie glęboko w zadku graczy, nie szukacie drogi na skroty, tylko działacie. I chwała Wam za to. Poczekam, a jakże, nie zbawi mnie te 6 tygodni, pokażcie co potraficie. I pokażcie tym wszystkim zafajdańcom, ktorzy tworzą "wspaniałe" nowości, że beta-testing to nie tylko ładnie brzmiące hasło, ale ważny etap tworzenia gry. No i ze... nie należy stawiać gracza w pozycji beta-testera, ktory kupuje grę, a potem okazuje się, że jest tak niedopracowana, ze dzien poźniej jest zalewany patchami itp. Powodzenia, chłopaki, najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawiązując do ostatniego komentarza...
nie pamietam gdzie ale czytałem, że gra jest tak przygotowana żeby na najniższych wymaganiach chdziła na starszych komputerach... na wyskokich patrzebny jest jusz porządny sprzęt...

ja mam procka 3ghz ram 1gb nVida 6600 256 mb... oby mi sło na najwyrzszych ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 12:48, novell napisał:

nawiązując do ostatniego komentarza...
nie pamietam gdzie ale czytałem, że gra jest tak przygotowana żeby na najniższych wymaganiach
chdziła na starszych komputerach... na wyskokich patrzebny jest jusz porządny sprzęt...

ja mam procka 3ghz ram 1gb nVida 6600 256 mb... oby mi sło na najwyrzszych ^^


mam identyczne parametry sprzętu - i biorę wiedźmina w ciemno, na srednich na pewno pójdzie, a co do maksymalnych - jesli nie, to cos tam się do staruszka dołozy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować