Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera gry Wiedźmin przesunięta na 26 października

211 postów w tym temacie

Dla mnie osobiście największym rywalem Wiedźmina tej jesieni będzie Assassin''s Creed, który zapowiada się genialnie
Chciałbym żeby wydał do CDP to bym się może o EK pokusił tak jak w Wiedźminie.

A jeśli chodzi o długość gry to mam FABLE''a który według zapowiedzi miał mi odebrać przynajmniej 30 godzin mojego życia a tym czasem przeszłem go w 11! I to robiąc większość zadań pobocznych!!! Ale w Wiedźmina wieżę! To mój ulubiony bohater literacki więc mam nadzieję że stanie się także moim ulubionym bohaterem wirtualnym, ale będzie mu ciężko, Bezimienny to przecież nie byle leszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 22:39, Bezimek napisał:

@ Daerdin

CDPROJEKT INSIDER, strona 25 :
"(...) sama główna linia fabularna (...) jest szacowana na ponad 30 godzin zabawy" (zabawy
a nie gry ;) - przypisek )


takie były szacunki. twórcy powiedzieli nam... że wyszło więcej niż planowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to wie ktoś jakie mają być zalecane wymagania gry (na wysokich detalach tak z 50 fps)?
Mam nadzieję że GF 7900GS 512MB wystarczy na cieszenie się tak płynnością działania jak i jakością grafiki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie lenistwo niektórych. wystarczy tylko troszkę poszukać, żeby zorientować się że wymagania nie zostały podane, jedynie wstępna konfiguracja na średnie ustawienia jest znana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie lenistwo niektórych. wystarczy tylko troszkę poszukać, żeby zorientować się że wymagania nie zostały podane, jedynie wstępna konfiguracja na średnie ustawienia jest znana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę pod koniec października mam mieć nowego kompa więc nie będę musiał się patrzyć na pudełko z Wiedźminem i myśleć, że za miesiąc będę mógł sobie zagrać na PC
PS. W CDA było napisane, że premiera będzie 26 października więc CDP nie śpieszyło się z poinformowaniem o tym na stronie (zanim wersja idzie do druku to trochę czasu mija do wydania w kiosku czyli CDP ukrywało to przez ok. 10-14 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to ani grzeje ani ziębi ... chociaż mogłoby trochę poziębić, bo ostatnio gorąco jak cholera. :-P
A co do tej ostatecznej ostateczności podanej nowej daty, to lepiej też podejść do tego z lekkim przymrużeniem oka, tak myślę.
Ja osobiście grę kupię na spokojnie, jak tylko zmodernizuję PC (czyli ze raczej już po 26.X :-P). Bynajmniej nie jest to dla mnie gra "must have" i takie info nie robią na mnie wrażenia :-) ... zresztą kto się jeszcze nie przyzwyczaił do tych notorycznych "obsów". Mało która gra ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh cóż można klnąć , złorzeczyć , klątwą obłożyć ? ? ? Nic się zrobić nie da. Będzie czas na ponowne przeczytanie Wiedźmina ... Nie wiem jak będzie z maturą -,- " Wiedźmin , AC , SC2 ... może po maturze będzie czas na te przyjemności. Co do minimalnych wymagań to były już podawana w którymś newsie .


Mnie ciekawi jedna kwestia , jaką fabułę (czy wszystkich części serii Wiedźmina) oferuje Gra ?? Może ktoś to wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nawet dobra wiadomoś ponieważ wrzesień jest miesiącem gdzie będzie miało premiere kilka innych gier więc uwagę graczy mogły by zająć inne tytuły.Pozatym rok szkolny się zaczyna to też nie ma czasu.Ja moge poczekać jeżeli to ma być pożądnie zrobione to myślę że warto poczekać jeszcze miesiąć niż się śpieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że Evil Khan jeszcze nie psioczy ;PPP
Jak dla mnie porażka. Bardziej dopracowany produkt... No cóż, poczekamy. Mamy inny wybór? ;/
Ciekawi mnie gratis do paczuszki. No chyba nie myślicie, że tak łatwo zapomnimy? Musicie nas czymś przekupić ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Wolę zagrać w dobrą grę w październiku, niż narzekać we wrześniu.
Jeśli przez ten czas poprawią jakość gry, to bardzo dobrze.
A co do długości gry, to ja pewnie będę to przechodził... kilka miesięcy :-)
Bo ja to muszę z każdym wieśniakiem zawsze pogadać, wszystkiego się muszę dowiedzieć.
Najgożej jest, jeżeli ich wypowiedź zależy od tego, jaką wcześniej podjąłem decyzję, bo potem się zastanawiam co by mi powiedzieli, gdybym zrobił coś innego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sranie w banie z tym trendem, żeby robić coraz krótsze gry. Może wśród twórców jest taki trend - ale wśród graczy - raczej nie. Co to za frajda, kupić grę za 200 złotych i przejść ją w jedno popołudnie? Kiedyś to były czasy, zapis gry tylko pomiędzy etapami, w wyznaczonych miejscach, żadnych quicksavów. Takie choćby Medal of Honor - na PSXie trzeba było kilkadziesiąt godzi prób, żeby je przejść, a na PC jeden wieczór.
To, że Wiedźmin jest długi - chwała mu za to. A że wyjdzie miesiąc później... sam tworzę gry, i choć ludziom takim jak twórcy Wiedźmina pewnie nie dorastam nawet do kostek (ew. włosów na piętach, jak ktoś ma), wiem, że potrafią wyskoczyć nieraz różne babole, których usunięcie powoduje setki zmian w kodzie. Wiem jak trudno wykryć wszystkie takie błędy - nie zdziwiłbym się jednak, gdyby dzieło polskich twórców nie potrzebowało po premierze więcej poprawek (nawet, jeżeli nie będzie doskonałe, ale to będzie okazja do poprawienia tego w drugiej części gry, którą mam nadzieję ujrzymy również na konsole - w tym w końcu coś na konsolę SONY).

Wykorzystajcie te 6 tygodni, by pokazać, gdzie mieszkają najlepsi twórcy gier we wszechświecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fascynuje mnie zachowanie niektórych forumowiczów. Pamiętam, gdy przesunięto ledwie o 3 dni termin publikacji listy z numerami EK. Oj, jaki wtedy rozległ się wszech panujący lament. Natomiast teraz, gdy sama gra ma (póki co) przesunięcie o całe 6 tygodni, nikt nie złorzeczy, wszyscy wyrażają przekonanie o słuszności takiego zachowania. Ludzie, gdzie tu logika ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 23:46, Taaz napisał:

Naprawdę fascynuje mnie zachowanie niektórych forumowiczów. Pamiętam, gdy przesunięto ledwie
o 3 dni termin publikacji listy z numerami EK. Oj, jaki wtedy rozległ się wszech panujący lament.
Natomiast teraz, gdy sama gra ma (póki co) przesunięcie o całe 6 tygodni, nikt nie złorzeczy,
wszyscy wyrażają przekonanie o słuszności takiego zachowania. Ludzie, gdzie tu logika ;)?


Może wtedy lamentowali inni forumowicze ;)

Lamentowanie w niczym nie pomoże, a gra może będzie jeszcze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 23:46, Taaz napisał:

Naprawdę fascynuje mnie zachowanie niektórych forumowiczów. Pamiętam, gdy przesunięto ledwie
o 3 dni termin publikacji listy z numerami EK. Oj, jaki wtedy rozległ się wszech panujący lament.
Natomiast teraz, gdy sama gra ma (póki co) przesunięcie o całe 6 tygodni, nikt nie złorzeczy,
wszyscy wyrażają przekonanie o słuszności takiego zachowania. Ludzie, gdzie tu logika ;)?


Bo wtedy chodzilo o kwestie zasad. Nikt z CDP nie raczyl wczesniej poinformowac, ze bedzie obsuwa z tymi numerkami. Po prostu byla infomacja, ze numerki beda a ich nie bylo. W przypadku daty premiery gry CDP juz zachowywal sie bardziej fair, to znaczy od razu byla informacja, ze 14 wrzesnia nie jest oficjalna data, ta zas zostanie podana pozniej. I wierz mi na slowo, ze jesli w pazdzierniku sie okaze, ze gra ma na przyklad wyjsc w grudniu wbrew obietnicom - wtedy beda lamenty. I wtedy nie chodzilo o numerek. Chodzilo o kwestie zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować