Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera gry Wiedźmin przesunięta na 26 października

211 postów w tym temacie

Rzeczywiście, biję się w piersi. Mój błąd, że nie chciałem uwierzyć;)

Fakt, że "Command & Conquer 3" miał kod zoptymalizowany po mistrzowsku, może ekipa z CDP Red postanowiła wziąć przykład z EA?

Dobra, ja już nie ględzę, tylko siadam na krzesełku i grzecznie czekam na premierę... Obym się doczekał, zanim zastaną mi stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie: co z tym kodem? Chciałbym już wiedzieć kiedy żałobę zacząć. Kiedy możemy się spodziewać minimalnychwymagań sprzętowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz, gdy większość z nas zamówiła sobie już grę w pre-orderze, każda taka wiadomość będzie nas zaskakiwać tak, jakby była podawana w ostatniej chwili i nic już tego pewnie nie zmieni. Przykre trochę jest to, że CDPR nie dopracowała odpowiednio gry przed możliwością złożenia zamówienia. Wydaje mi się, że najpierw powinni maksymalnie dopracować grę, wypuścić wersję demo a potem umożliwić złożenie pre-orderu.
A poza tym jak nie wyrabiają z testowaniem, to przecież każdy z nas z chęcią mógłby im pomóc, no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 17:40, nazgul47 napisał:

Właśnie: co z tym kodem? Chciałbym już wiedzieć kiedy żałobę zacząć. Kiedy możemy się spodziewać
minimalnychwymagań sprzętowych?



Za szybko nie, ze względu że jak wprowadzają jeszcze zmiany w rozgrywce i długości gry to zakończenie optymalizacji kodu gry może się przenieść w czasie, ale myślę że może we wrześniu już będziemy wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:15, SzaacH napisał:

nie chodzi tu absolutnie o konkurencję... duże tytuły owszem pewnie 4 kwartał będzie w nie
obfitował, ale taki RPG będzie tylko jeden :)

Swietnie :-) Jesli o mnie chodzi, moglibyscie te gre robic jeszcze i dwa lata - mozliwosc gry w RPGa, w przypadku ktorego nie trzeba codziennie szukac nowego patcha ani spedzac godzin tweakujac pliki INI, by go porzadnie odpalic, bedzie stanowila wartosc samą w sobie :-) Dobre dopracowanie ftw.

Trzymam kciuki! :-)

(Tylko po prostu pamietam, jak zamiast Bloodlines wszyscy kupili Half Life 2... a tu zbliza sie Crysis itp... ale mniejsza o to.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz pozostaje tylko obstawiać w ile dni od premiery Wiedźmina pojawią się na forum tematy w stylu "Kiedy patch do Wiedźmina...?" albo "Witcher needs patch ASAP... pls!" itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 15:57, SzaacH napisał:

> Z góry pszepraszam jeśli mnie poniesie i zrobie coś nie kulturalnego.
> Znowu się premiera obsówa. Była już wystarczająco opóżniona. Ja już mmyślałem że się nie
opóżni
> a ty co. ZNOWU OBSUWA!!! ŻĘby chociarz wyszła tego 26 paźdiernika.

Gra jest zapowiedziana na 26 października i innego terminu nie ma :)
Wiele osób już to dostrzegło ze nie jest to zwykłe przesunięcie, ale związane jest po prostu
z obszernością gry - czyli mówiąc po prostu z bonusem w postaci wielu dodatkowych godzin grania
:)

Oczywiście pozostaje też kwestia dopracowywania tak naprawdę szczegółów, optymalizacji kodu
itp.
Te dodatkowe dni nie są dużym przesunięciem tym bardziej że kilka osób zbiera na zarezerwowane
przez siebie kolekcjonerki ;)

ja też już widziałem grę i chętnie na nią zaczekam :)



Jestem jedną z tych osób które czekają na kolekcjonerki. I wiem że została rzesunięta z powódu dodatkowych testów i optymalizacji kodów. I że ma to być pewny termin. Ale wrzesień też miał być dokładnym terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dobrze, jak dla mnie premiera może jeszcze przesunąć się do świąt ;p Przez ten czas może skombinuję sobie nowego kompa, a poza tym zacząłem znowu grać w Morrowinda, więc zajmie mi to parę miesięcy :D

A swoją drogą news na gram.pl był bodaj w poniedziałek, a ja o obsuwie przeczytałem prawie tydzień wcześniej w CDA :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 20:49, Farmer Widomo napisał:

Wada :
Gra będzie później ( :) )
Zaleta :
Gra będzie bardziej dopracowana :)


pytanie, co jest ważniejsze: wada, czy zaleta? myślę, że jednak zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 22:30, Hard Moon napisał:

No i dobra, przynajmniej gra nie będzie taka jak Gothic3.

wypluj to słowo i odpukaj w niemalowane drewno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 22:45, jaceloth napisał:

> No i dobra, przynajmniej gra nie będzie taka jak Gothic3.
wypluj to słowo i odpukaj w niemalowane drewno:-)

Przecież Gothic 3 to niedopracowana gierka ;(, może Gothic 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 22:50, Hard Moon napisał:

> > No i dobra, przynajmniej gra nie będzie taka jak Gothic3.
> wypluj to słowo i odpukaj w niemalowane drewno:-)
Przecież Gothic 3 to niedopracowana gierka ;(, może Gothic 4...

no właśnie o to chodzi, żeby nie była. trzeba łapać, co jest w poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic3 to najlepsza gra może i ma sporo bugów ale to i tak nailepsza gra wiedzmin będzie pewnie bardzo dobry ale nie tak jak gothic3 zresztą może wyjdzie dodatek do Gothic3 i wszystkie patche w nim wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle chcą trochę poddenerwować tych, którzy liczą na zmienione nieco Diablo (w końcu większość magazynów komp. i programów tak ją zapowiada).
Można się było domyślić takiego posunięcia ze strony i wydawcy i twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie coś, za co nie można CDP "zwymyślać" ;-) Przesunięcie premiery jest wg mnie w pełni uzasadnione. Muszę do tego powiedzieć, że to chyba będzie wasz sukces i to duży, gdyż macie dużo czasu na doprowadzenie gry do świetności. Być może dzieki The Witcher Polska przestanie być uważana za takie Chiny biznesu growego :-) (Krótkie gierki, mała cena), choć nie twierdzę, że inne Polskie firmy przyczyniają się do obniżenia poziomu jakości Polskich gier... co to, to nie...

Takie firmy jak CDProjekt <Ce De Projekt ;-) przyp. dyskusję z IRCa :>> (The Wicher) czy Techland (Chrome, Call of Juarez) ciężko pracują nad tym, by sytuacja w Polsce zmieniła się. Pamiętajmy także, że gry, które CDP wydaje w Polsce mają często niższą cenę niż na zachodzie :-)

Jednak nie mogę powiedziec że CDP jest bez "skazy". Czasami zdarzy się tak, że premiera się obsunie, wynikną jakieś problemy techniczne, albo gra nie będzie dopracowana tak jak na zachodzie (NWN i patch ;))

Nooo... dooobra... już kończę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować