Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PES 2008 na Games Convention

35 postów w tym temacie

Gra zapowiada się niesamowicie. Mam nadzieję, że chłopaki z KONAMI nie spartolą tego i nowy system gry okaże się rewolucą w świecie sportowych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak będę z kumplem grał jak do niego przyjdę znów będę przegrywał 7 do 0 :/ a czasem uda się strzelić jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się w tym roku udało namówić ojca i jadę do Lipska na GC... Dlatego jeszcze bardziej cieszy mnie ewentualna możliwość pogrania w PES:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 18:34, Antosz napisał:

Mnie się w tym roku udało namówić ojca i jadę do Lipska na GC... Dlatego jeszcze bardziej cieszy
mnie ewentualna możliwość pogrania w PES:)


Eeee. No to jesteś szczęściarzem. Mój tata zapewne nigdy by się na to nie zgodził :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że grafika zostanie podciągnięta pod dzisiejsze standardy, bo już mocno odstaje od FIFy. Dlaczego? Może wtedy połowa ludzi grających w grę made by EA zobaczyłaby, że liczy się nie tylko grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu PES 2008 na PS2, to jest to dość dziwna sprawa. Jeszcze w zapowiedziach, oraz niedawnych newsach dotyczących stanu PES 2008 było podane że gra ukaże sie również na PS2, myślę więc, że ukaże się na rynku razem z doskonalszymi odpowiedniczkami na next geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować