Zaloguj się, aby obserwować  
karollo1a

PES 2008 - temat ogólny gry

1323 postów w tym temacie

Przepraszam za doublepost, ale mam ciekawy news. Na stronie Winning Eleven Next-Gen Blog, znajduje się tekst, w którym jest napisane, że niejaki Mr Adam grał w Birmingham w next-genowe, niemal ukończone wersje PESa. Zainteresowała mnie jedna rzecz:

# Edit mode on the next gen has been drastically reduced as expected:
# Only 9 sets of boots to choose from and kits styles are also limited to a set number of patterns


Chodzi mi o to, że my, PCtowcy, dostaniemy lepszy Edit Mode:P. Jeśli tu jest napisane, że na konsole będzie ograniczona liczba warstw na koszulkach, to wychodzi na to, że na PC będzie ich bardzo wiele, lub nieskończenie wiele :). Tak samo z butami:P. Bardzo interesujące wieści, szczególnie dla tych, co lubią Edit Mode, czyli mnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 19:02, hehe napisał:

> PES chyba nie stawia na grafike,w przeciwniestwie do FIFY

Chyba coś Ci się pomyliło :) Zobacz na screeny poniżej i powiedz że PES nie stawia na grafikę.
Robione w ustawieniach wszystko na high i takiej samej rozdzielczości. Zobacz na twarz Messiego.
Na ostatnim obrazku widać fajny efekt rozycia w PESie. O takiej grafice Fifa moze sobie pomarzyć
:)


czemu na tym screenie gdzi jest murawa w fifie srednie detale??? grafika postaci w PES zawsze była ładna, chociaz troche kańciasta(ale lepsza niż ziemniaki w FIFA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 21:53, crespo1 napisał:

czemu na tym screenie gdzi jest murawa w fifie srednie detale??? grafika postaci w PES zawsze
była ładna, chociaz troche kańciasta(ale lepsza niż ziemniaki w FIFA)


To nie są średnie detale. Wszystko w demie ustawiłem na high.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 00:00, hehe napisał:

> czemu na tym screenie gdzi jest murawa w fifie srednie detale??? grafika postaci w PES
zawsze
> była ładna, chociaz troche kańciasta(ale lepsza niż ziemniaki w FIFA)

To nie są średnie detale. Wszystko w demie ustawiłem na high.


O_o to ona tak wyglada??;/ jezu fifa 07 była ładniejsza. Zrób screena z pełnej moze wyglada inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 13:49, crespo1 napisał:

O_o to ona tak wyglada??;/ jezu fifa 07 była ładniejsza. Zrób screena z pełnej moze wyglada
inaczej

Jakby pełną miał to chyba z dema by screena nie dał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 13:49, crespo1 napisał:

O_o to ona tak wyglada??;/ jezu fifa 07 była ładniejsza. Zrób screena z pełnej moze wyglada
inaczej


No niestety tak to wygląda. Może w pełnej jest lepiej, ale niestety nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź na pytanie - kiedy Pro Evolution Soccer 2008 PC będzie dostępny w sklepie.gram.pl i czy w ogóle?
Oto ona - Na obecną chwilę premiera gry przewidziana jest na listopad.
Fajnie. Tyle to ja wiem -.- .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 16:27, dulak napisał:

Nic bliżej na prawdę nie wiadomo? 0_o

Nic a nic. Ja decyzję podjąłem. Zamawiam na Ultimie angielską wersję. I gdzieś mam polonizację, wPLNy itp., nie przydadzą mi się. Przynajmniej grę będę miał wcześniej. Tutaj jest:
http://www.ultima.pl/Pro_Evolution_Soccer_2008_wer_angielska/i5017/
Nie będę miał zniżki, ale cóż - PESa kocham i nie wytrzymam żadnego dnia po premierze bez niego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 16:27, dulak napisał:

Nic bliżej na prawdę nie wiadomo? 0_o


Gra będzie dostępna w sklepie gram.pl już wkrótce. Troszkę cierpliwości. Będzie warto, zapewniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 22:28, Spaykus napisał:

Gra będzie dostępna w sklepie gram.pl już wkrótce. Troszkę cierpliwości. Będzie warto, zapewniam
:)

No w mordę kopane, ja piszę dwa maile, dostaję lakoniczną odpowiedź, a tu nagle wpada Spaykus i w jednym krótkim poście mówi mi więcej niż pani, od której dostałem odpowiedź ;). Zaraz się zabiję, noo ;). Warto w sensie, że taniej dużo, czy że jakieś bonusy się kroją?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 22:31, ak.47 napisał:

> Gra będzie dostępna w sklepie gram.pl już wkrótce. Troszkę cierpliwości. Będzie warto,
zapewniam
> :)
No w mordę kopane, ja piszę dwa maile, dostaję lakoniczną odpowiedź, a tu nagle wpada Spaykus
i w jednym krótkim poście mówi mi więcej niż pani, od której dostałem odpowiedź ;). Zaraz się
zabiję, noo ;). Warto w sensie, że taniej dużo, czy że jakieś bonusy się kroją?:P


W dobrej cenie, z bajerami, których nie znajdziesz w wersji angielskiej. Dobra, dosyć tych przecieków ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten komputer oszukuje :)
1.Jak gram mecz np Argentyna - Brazylia, kiedy biegnę Tevezem to brazylijski obrońca dogania mnie z łatwością. W analogicznej sytuacji kiedy to komp jest Argentyną, ja tym samym obrońcą dogonić Teveza nie mam szans...
2. Kiedy robię wślizg i wybijam przeciwnikowi piłkę, to ten po prostu obraca się i ją przejmuje zanim się podniosę. Kiedy natomiast komputer mi wwybiję piłkę, to zanim się obrócę, komputer się podnosi i ją przejmuje :) Nie jest tak zawsze, ale na tyle często żeby zirytować człowieka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 02:12, hehe napisał:

Ale ten komputer oszukuje :)
1.Jak gram mecz np Argentyna - Brazylia, kiedy biegnę Tevezem to brazylijski obrońca dogania
mnie z łatwością. W analogicznej sytuacji kiedy to komp jest Argentyną, ja tym samym obrońcą
dogonić Teveza nie mam szans...

To spróbuj pouciekać Messim. Nie mają szans. A Tevezem przecież da radę, tylko nie można na pałę przed siebie, ale też trochę na boki.

Dnia 05.10.2007 o 02:12, hehe napisał:

2. Kiedy robię wślizg i wybijam przeciwnikowi piłkę, to ten po prostu obraca się i ją przejmuje
zanim się podniosę. Kiedy natomiast komputer mi wwybiję piłkę, to zanim się obrócę, komputer
się podnosi i ją przejmuje :) Nie jest tak zawsze, ale na tyle często żeby zirytować człowieka
:P

No fakt, trzeba wprawy, żeby wyszedł wślizg, po którym przejmujesz piłkę. Mi też nieczęsto wychodzi. Ale pamiętaj, że demo to nie pełna wersja ;).

PS. Na niezawodnym Winning Eleven Next-Gen Blog ukazał się artykuł o niemal ukończonej wersji na PS3. Chłopaki mieli okazję w nią zagrać i wrażenia są nawet niezłe ;D.
http://www.winningelevenblog.com/2007/10/wenb-on-location.html - oryginalny tekst.
http://issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1191551682 - to co najważniejsze, ale po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 08:48, ak.47 napisał:

To spróbuj pouciekać Messim. Nie mają szans. A Tevezem przecież da radę, tylko nie można na
pałę przed siebie, ale też trochę na boki.


Bardziej chodzi mi o prędkość niż technikę biegu. Troszkę kantuje komputer, jak zawsze zresztą :P

Dnia 05.10.2007 o 08:48, ak.47 napisał:

No fakt, trzeba wprawy, żeby wyszedł wślizg, po którym przejmujesz piłkę. Mi też nieczęsto
wychodzi. Ale pamiętaj, że demo to nie pełna wersja ;).


Wiem że trzeba wprawy, ale komputerowi wychodzi to prawie zawsze i mnie to troszke denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 10:08, hehe napisał:

Wiem że trzeba wprawy, ale komputerowi wychodzi to prawie zawsze i mnie to troszke denerwuje
:)


Mnie "troszkę" denerwują spalone, jak zawsze ;).

PS.
Dzisiaj zauważyłem fajną rzecz przy wchodzeniu zawodnika zza linii bocznej, po pomocy lekarskiej <- screen.

20071005101330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 10:13, ak.47 napisał:

Mnie "troszkę" denerwują spalone, jak zawsze ;).


Jak już mówimy o tym co nas denerwuje :) to mi się nie podoba że kiedy wciskam klawisz odpowiedzialny za wyjście bramkarza, to biegnie do piłki równocześnie obrońca. Zazwyczaj spotykają się przy piłce i nie wychodzi z tego nic dobrego :) Powinien być chyba osobny klawisz dla bramkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też trochę ponarzekam;)
O stałych fragmentach już mówić nie będę - nie poprawili;/...
W najnowszej części FIFA, czytałem, że można wyjść bramkarzem w pole karne przeciwnej drużyny, np. jeśli przegrywamy jedną bramką, jest doliczony czas, mamy rożny - dajemy bramkarza na pole karne zwiększając szanse na remisową bramkę - czegoś takiego mi brakowało, myślałem, że w PESie 2008 będzie a... nie ma;/ - Kolejny dowód na to, że FIFA goni PESa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 11:12, KrzYsieK8926 napisał:

np. jeśli przegrywamy jedną bramką, jest doliczony czas, mamy rożny - dajemy bramkarza na pole
karne zwiększając szanse na remisową bramkę - czegoś takiego mi brakowało, myślałem, że w PESie
2008 będzie a... nie ma;/ - Kolejny dowód na to, że FIFA goni PESa.


Na dobrą sprawę to jest nieistotny bajer, komu to naprawdę potrzebne, lepiej niech poprawiają to co jest rzeczywiście gorsze niż w PESsie, choćby wspomniane przez Ciebie stałe fragmenty gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować