Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - specjalne nagrody rozdane

57 postów w tym temacie

Gratuluje zwycięscą!!! Szkoda że nikt nie docenił mojej pracy choćby wyróżnieniem, widocznie nie dotarła w dniu kiedy jury obradowało . Cóż werdyktów się nie komentuje winik jest ostateczny :) Pozdrawiam wszystkich którzy wzieli udział w konkursie warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście gratuluję nagrodzonym. Większość prac trzymała poziom, IMO te Kukowsky''ego wymiatały. Najlepsza z nich wygrała. ;) Tak a propos prac, to zaciekawiła mnie ta: http://www.gram.pl/extraklasyka/konkurs/prace/k_pierrozek.jpg, a konkretnie napis "XKX", który z niczym mi się nie kojarzy... Chyba powinno być "XKN", jeśli już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bumber ---->
XKX - eXtra Klasyka neXt ;)

Wszystkie prace fajne, z pomysłem, tylko pierrożek się nie wysilił i jego praca jest moim zdaniem najsłabsza i strasznie nijaka. W każdym konkursie się taka trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no gratuluje. Co za farciarze takie fajne nagrody. No, ale co fakt, to fakt jeszcze fajniejsze prace. Szczególnie ta Kukowsky''ego.

Serdecznie pozdrawiam zwycięzców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie wygrałem :|
BartArt i Kuk - mistrzostwo :D Wypaśne prace, nie dziwne że wygrały :)
Dziwi mnie tylko że za ułożenie kamieni i szyszek ktoś dostał kompa, ale cóż są gusta i guściki :P
Za rok już tak łatwo nie odpuszczę :)
GRATULACJE FOR ALL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irasiad wymiata :D Nie rozumiem czemu nie wygrałeś (ach ta poprawność polityczna :P).
Pokaże też swoją prace, a co?! Wstydzić się nie ma czego :)
///To nie ja na zdjęciu :P /// Przy robieniu zdjęcia nie ucierpiał żaden kuzyn, przynajmniej ja nic o tym nie wiem :)///

20070723200948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:55, Lesz3yk napisał:

To ja może jeszcze pokarzę moje pracę:
Pierwsza trochę na odwał, ale z drugą wiązałem spore nadzieje...

Moim zdaniem druga jest po prostu wyśmienita. :D Zamiast tych szyszek i kamyków Twoja praca powinna wygrać. Pewnie CDP się bało taką pracę nagrodzić, bo by jeszcze nam CDP zamknęli i kto by nam konkursy robił? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim zwycięzcom :) A Ty Kuki wiedziałem, że wygrasz już wcześniej jak mi prace pokazywałeś :) Szczególnie Wiesiek na polu genialny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować