Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spector pewien sukcesu trzeciej części gry Deus Ex

30 postów w tym temacie

Deus Ex to klasyka, gra stanowczo warta grzechu, ale sequel to IMHO porażka i nabijanie się z fanów. Niedość, że wyszedł tak zabugowany, że grać się nie dało to jeszcze poziom miał żenująco niski :/
No nic miejmy nadzieję, że nie powtórzą błędu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie największym błędem DX2 były uproszczenia względem ''jedynki''. Mam tylko nadzieję, że twórcy najnowszej odsłony nie popełnią tego błędu i gra będzie miała rozbudowaną mechanikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ojcowska miłość czy najczystsza prawda?"

Raczej dobra reklama.

Wszystko zależy od tego, czy powrócą do starej, sprawdzonej idei KOMPUTEROWEGO Deusa, albo podążą za najnowszym, next-genowym trendem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex 3... szczerze? Wolałbym drugiego Anachronoxa ;)

Wracając jednak do rzeczy. Jedyna był wspaniała, jednak musiałem oddać pożyczoną płytkę, więc jej nie skończyłem :( Cóż, po zakupie EXG trzeba będzie zbierać kasę na Antkę Deusów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie kupiłem tą "Antkę Deusów" (:P) i po problemach technicznych wkącu moge się zapomnieć w świecie Deus Ex!

Ale zasmucił mnie ten pierwszy post... Dwójka jest aż tak zła?

A co do Deus Ex 3, to fajnie że postaje i tylko tyle moge skomentować, bo jeszcze nie grałem w poprzednie wersje i nie moge wysunąć wniosków z poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex to jedna z najlepszych gier, w jakie grałem. Co do Invisible War, to w niego nie grałem, a recenzje i opinie graczy raczej nie nastawiają mnie do niej optymistycznie. Mam na myśli uproszczenia względem pierwszej części (brak możliwości przyczepiania granatów do ścian, jeden rodzaj amunicji itd.), które moim zdaniem psują tę bardzo złożoną grę. Co do trzeciego Deus Ex, to zobaczymy, czy twórcy pójdą drogą wytyczoną przez sequel, czy też oddadzą hołd jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zasmucił mnie ten pierwszy post... Dwójka jest aż tak zła?

Dwojka jest bardzo fajna, tylko reprezentuje troche inny styl gry. Jest troche prostsza, jakośći wyboru do kogo się chce dołaczyć też jest troche za trywialna, ale gra trzyma poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 11:09, FiN napisał:

Ale zasmucił mnie ten pierwszy post... Dwójka jest aż tak zła?

Dwojka jest bardzo fajna, tylko reprezentuje troche inny styl gry. Jest troche prostsza, jakośći
wyboru do kogo się chce dołaczyć też jest troche za trywialna, ale gra trzyma poziom.

Zależy o jaki "poziom" ci chodzi. Ale rzeczywiście, jeżeli wmówić sobie, że IW nie należy do serii Deus Ex, to można pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj zakupiłem Deus Ex Antologia, na razie gram w jedynkę. Gra wciągnęła mnie jak żadna inna :-) Z tego co widzę DX2 nie jest najlepsza, mam więc nadzieję że DX3 będzie trzymało poziom jedynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Invisible War było kilka naprawdę dobrych pomysłów, tyle, że powinny się one pojawić "oprócz" tych z pierwszej części,a nie "zamiast" nich. Ogólnie gra warta zobaczenia , bo pomimo tego, że od jedynki słabsza to w porównaniu z tą chałą która obecnie dominuje (choć trafiają się perełki) i tak jest produkcją bardzo dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W tej chwili nie sposób tego stwierdzić, ludzie z Ion Storm milczą bowiem jak zahipnotyzowani. Jedyną informacją >odnośnie nowej części serii była ta z maja bieżącego roku. Potwierdzała, że coś się dzieje w tej sprawie i... nic >poza tym. Oby więc słowa Warrena Spectora okazały się prorocze."

Milczą bo ION Storm już nie istnieje:). Teraz ew. produkcją zajmie się inne studio Eidosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak zagrywałem się w Deusa, ta gra była znakiem czasów. Szkoda, że Spector nie popracuje nad trójką bo, zwykle tak bywa, że jak odchodzi twórca to seria podupada. Oby nie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować