Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

JoWooD ujawnia grę Gothic 3: The Beginning

114 postów w tym temacie

Atam myśle że gry na komórkę nieda się zwalic , a jesli chodzi narzędzia moderarskiedo gothic3 to niewyjda bo je ma PB a ona odeszła od JW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, ale Gothic typu hack & slash - to zupełnie inna gra, pociesza mie fakt możliwości rozwoju postaci, ale zobaczyma w 2008 roku. Obejże recenzje w Gram.TV i CDA i wtedy będę oceniac. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy. :-) Jestem ciekaw, czy będę mógł grać w Gothic 3: The Beginning na mojej komórce: Sony Ericsson k510i(pstry, pstry, pstry). :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:00, Ronx napisał:

CSSS....pewnie będzie chodziło tylko na te dwa modele- NGage i Nokia z Symbianem :/


Mało gier jest robionych TYLKO na te telefony bo jest to nieopłacalne więc lista telefonów będzie DUŻO większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo To już są komórki z 2 Ghz Ramu??? :D Głupi pomysł - najpierw nie dali czasu na dokończenie 3 (stąd tyle bugów i wymagania sprzętowe), potem wywalili Pyranie - bo za wolno robią i teraz zacznie się polityka masowa - czapki, koszulki, breloczki, figurki, kubko etc. z Gothicem i co chwila kolejna część - "Gothic 17 Innos I Beliar jedzą pomidorówkę" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL to ma być ten ich nowy produkt ??? Myślałęm że będzie Gothic 4 albo dodatek do G3 a nie takie coś ;/ Nie no to mnie rozwaliło po to zabrali prawo PB do robienia Gothica żeby zrobić grę na komórkę ?? <lol2> Tym newsem mogli również ogłosić że seria Gothic umarła :( oczywiście jak mój telefon będzie na tyle dobry żeby dalo się w to grać to kupie żeby z ciekawości zobaczyć co to będzie ale wcale na to nieczekam i uważam że tym się JoWooD skompromitowali. Pozostaje teraz czekać na jakieś informacje o tym nowym RPG co go PB robi a nie na to ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować