Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Harry dominator

30 postów w tym temacie

Tytuł newsa przeczytałem jako "Harry Terminator" - patrząc na jego treść taki tytuł również by pasował ;-)
Nie rozumiem brytyjskich graczy, naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są gry które się dobrze sprzedają, bo są dobre i są gry, za którymi stoi wielka reklama i magia tytułu. Choć może akurat przesadzam i ten Potter jest fajną grą. Poczekam na recenzję i może zagram w demo, ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transformers: The game?? Czemu ja nic nie wiem?? :D A co do Harry''ego- fajny system czarów, ładna grafika i przejrzysty interface. Czego chcieć więcej?? Wg mnie pierwsza udana adaptacja książki na komputery osobiste.

Ps- kiedy wyjdzie gra Heavy Duty?!?!?!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w demko HP i się nie dziwię ze tak schodzi ze sklepów.... toż to zupełnie nowa gra, pomijając system czarów, samą lewiosą(czy jakoś tak :P) bawiłem się przez bite pół godziny... rzucanie kamiennymi ławkami po uczniach daje nieziemską satysfakcję :)
albo ta gra jest taka fajna albo zestresowany jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:35, milten6 napisał:

Z doświadczenia wiem, że gry oparte na filmach nie zawsze, a raczej najczęściej nie wychodzą
za dobrze ...

i na odwrót niestety też głównie dzięki lubionemu Uwe Bollowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

apropos teraz książka pottera przebija wszystkie listy sprzedaży :D
w czasie premiery było sprzedawane 15 na sekunde
poprzedni rekord należał do 6 części HP 13 na sekundę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W polskim Empiku nowa gra z Potterem równieź bije rekordy popularności. Po prostu żenada, że tyle napalonych dzieciaków kupuje kiepską grę za sam tytuł. A przecież w takim Empiku można pograć w nową część na X360 - żenada jak nic :P

A nowy tom Pottera po angielsku już mam, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować