Zaloguj się, aby obserwować  
Szarlej

Podziemia Świata - forumowa gra RPG

77 postów w tym temacie

dołącze się

Imię: Kronos
Rasa: człowiek
Klasa: Mag
Charakter: Neutrualny
Wiek: 30
Opis: Ma kozią bródkę z wąsami, i długie czarne włosy. Zazwyczaj chodzi w czarnych szatach. Jest uczniem znanego maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 17:03, Ascont napisał:

W porządku jeszcze jedna postać zaczynamy ze sprawami organizacyjnymi.


Bardzo chętnie!

Postać rozpiszę jak wrócę z pracy, czyli w ciągu kilku (dwóch-trzech) godzin. Po prostu muszę dotrzeć do domu, odspanąć chwilę i coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkręcam się

Imię: Naymar
Rasa: Elf
Klasa: Łowca
Charakter: Chaotyczny Dobry
Wiek: 157
Opis: Wysoki, smukły elf. Długie jasne włosy upięte w koński ogon. Nosi skórzaną zbroję, na plecach kołczan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze można, to chciałbym też zagrać... Moja karta postaci:
Imię: Shavalyyn
Rasa: Człowiek
Klasa: Druid
Charakter: Zły (jeżeli bawimy się w podgatunki, to praworządny ZŁY)
Wiek: 36
Opis: Wzrost - 183cm, jego tężyzna fizyczna jest w średnim stanie. Jest dosyć chudy. Włosy ma długie, ciemnobrązowe. Ma niebieskie oczy, które z daleka przykuwają uwagę innych. Oprócz tego posiada krótką brodę, której nie golił od dawien dawna. Posiada zwykłą, długą, srebrno-zieloną szatę, zakończoną czerwono-czarnym paskiem. Posiada oprócz tego skórzane, trochę zniszczone buty od podróży po świecie. Druid stawił sobie za zadanie odnaleźć porozrzucanych po całym świecie członków klanu jego starego ojca, by przywrócił niegdyś dość znanemu stowarzyszeniu. Oprócz tego pragnie odnaleźć swoją matkę - nekromantkę, która została wygnana z jego rodzinnego obozu za używanie mrocznych sztuk magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Jachros
Rasa: Pół - Elf
Klasa: Paladyn
Charakter: Neutralny/Dobry
Wiek: 34
Opis: Jachros chciał zostać paladynem jak jego wuj, Kademir. W dzień mianowania Jachrosa paladynem, wuj okazał się zdrajcą i zabił jego matkę a swoją siostrę. Celem życiowym Jachrosa jest zabicie psychopatycznego Kademira.

Na MG się już nie da załapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 20:57, UJack napisał:

Oj, sorka. Już przyjmowanie zakończone? buuu!

I tal jest za dużo osób. A MG już są wybrani.
MasterMax@
Jutro zaczynamy napisałem wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy:
Ascont - Agsus
KOWALO - Aragorn
gorn63 - Gorn
Andrij - Wan-Ho
MasterMax - Kronos
Naymar - Naymar
Wayzin - Shalavallyn

Ten kto jutro wejdzie piewszy może dać pierwszego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 21:04, Ascont napisał:

Lista graczy:
Ascont - Agsus
KOWAL0 - Aragorn
gorn63 - Gorn
Andrij - Wan-Ho
MasterMax - Kronos
Naymar - Naymar
Wayzin - Shalavallyn

Ten kto jutro wejdzie piewszy może dać pierwszego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Velencya. Piękne miasto, otoczone górami Nafaaran, które rozciągają się aż na daleki wschód, rozdzielając dwa wielkie kontynenty. Pełno zieleni, źródeł, śmiem stwierdzić - raj na ziemi. Widoki są tu nie z tej ziemi, architektura niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. Całkowity porządek - straży tu bez liku. Brukowane drogi są czyste... Ale jest jeden mankament - to jedyne takie miasto na ziemi. Tuż za wioską nie jest już tak różowo - śmierć, zniszczenie, to to, czego można się spodziewać poza miastem. Doliczyć do tego okrutne bestie, zielonoskórych, którzy pałętają się po całym świecie, by siać chaos. Nawet najpotężniejsi paladyni nie są wstanie stłamsić hordy niepokonanych bestii, których ostrze jest w stanie rozpołowić człowieka. W Velencya niedawno odbywała się narada. Magowie postanowili otworzyć portal do mrocznych podziemi, lecz nie wszystko poszło po ich myśli. Otwierając przejście, sprowadzili na ten świat zło z najgłębszych czeluści podziemnego świata. Na świat miała przyjść zagłada z wyłaniających się z portalu bestii. Magowie usilnie się starali zamknąć magiczne wrota, lecz owa materia była już za silna. Nazajutrz inni czarodzieje postanowili w akcie rozpaczy powołać grupę bohaterów, którzy uratują ten świat prze rychłą zagładą. Nie mieli zbyt dużo czasu, gdyż zło wylewające się z portalu było coraz bliżej. W kilkanaście godzin poszukiwań odnaleźli siedmiu śmiałków, którzy mieli zatrzymać okrutne bestie "z zaświatów". Byli to: Agsus, mężny wojownik rasy ludzkiej; Aragorn, pół-elfickiej rasy zwinny łowca; Gorn - potężny barbarzyńca; Wan-ho, pół-elf, odważny paladyn; Kronos - silny mag ludzkiej rasy; elf Naymar, szybki łowca oraz Shavalyyn, bystry druid, człowiek. Zróżnicowana grupa miała dać radę stawić czoła okrutnym bestiom. Siedmiu odważnych stało w zwartym szeregu przed grupą magów, którzy chcieli jak najszybciej wprowadzić swój plan uratowania świata jak najszybciej.
-Witajcie, jestem Thamagon. Wybrałem was, ponieważ - jak wiecie - nasi koledzy w wyniku otworzenia portalu do drugiego świata i wypuścili w ten sposób setki krwiożerczych potworów, które za zadanie macie powstrzymać.- mruknął mag w czarno-złotej szacie, sięgającej do ziemi.
-Idźcie do Lavathosa, da wam podstawowy ekwipunek, który, mam nadzieję, dobrze wam posłuży przez długi czas w tej misji.- dodał Thamagon wysyłając śmiałków do pomieszczenia obok, gdzie przebywał inny mag.
-Jestem Lavathos, ale to już wam chyba przekazał mój kolega. A więc macie tutaj: Stalowy łuk, szczególnie przydatny łowcom, Solidny krótki miecz wykonany ze wzmocnionej stali - przeznaczony głównie dla wojowników, Szata Męstwa, która jest wprost stworzona dla magów, wzmacnia waszą magię, 5 mikstur leczniczych i 3 mikstury many, które pomogą wam zregenerować szybko siły oraz przywrócić cenną magiczną energię. Oprócz tego macie tutaj dwie paczki z prowiantem, byście mieli co jeść przez najbliższe kilka dni oraz śpiwór z poduszką, byście mieli gdzie wygodnie spać. Spakujcie zbędne rzeczy do plecaka, a te najważniejsze, typu broń schowajcie: miecze do pochw, zaś łuk załóżcie na plecy.- mruknął długo mag, opisując przedmioty, które dostaną na misję.
-A teraz ruszajcie.- rzekł Lavathos.
Drużyna wzięła swój ekwipunek i zmierzała w stronę wyjścia z budynku.
-Czekajcie.- powiedział mag.
-Powodzenia.- dodał po chwili, serdecznie się uśmiechając.
Grupa towarzyszy wyszła na zewnątrz. Raczej próba dodania im otuchy nie wyszła. Śmiałkowie udali się w stronę stromych schodków, potem poszli na północ miasta. Obok kręgu, który znajdował się na samym szczycie niewielkiej góry, która znajdowała się w mieście, był ogromny portal, z którego wyłaziły plugastwa z podziemi.
Przebywała tam spora grupa magów, próbujących zwalczyć monstra. Gdy drużyna stała nieopodal magicznych wrót, jeden z magów wypowiadając kilka słów w nieznanym im języku przywołał ogromną kulę ognia, zabijając wszystkie potwory, które dopiero co wyszły. Podbiegł szybko do kompani i krótko rzekł:
-Uważajcie tam w środku, w tym drugim świecie będziecie musieli cały czas się rozglądać, by nie zostać zabitym znienacka. Mam nadzieję, że wam się uda...- mruknął czarodziej po czym wrócił na swoje stanowisko, spoglądając co jakiś czas na portal i czekając na kolejną falę.
Grupa szybkim krokiem podążyła do portalu. Stali tuż przed nim. Każdy odczuwał lęk przed wejściem. Każdy, komu życie było miłe. Niestety nie było już odwrotu. Śmiałkowie przeszli przez portal, nie wiedząc, co ich czeka po drugiej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż elfowie i krasnoludy, dumne i władcze rasy, władali niegdyś całym światem o tyle teraz ludzie zdobywają potęgę, którą budowali przez tysiąc lat. A jednak podczas eksperymentu i oni tracą ją po dwustu latach panowania. Orkowie zaliczyli równie duże straty. Teraz każdy prowadzi agresywne kampanie na północ, aby zająć tamtejsze tereny. Ale jednego nie wiedzą. Wśród gór i pustkowi otwarły się wrota do podziemi, innego świata.
Agsus wstał rano, jeszcze przed świtem. Rozejrzał się po swojej własnej chatce jak robił to codziennie. Jego własny dom, którym mieszkał przez jakieś dziesięć lat, a wciąż tajemniczy i dziwny, obcy. Wojownik zrobił sobie śniadanie. Nie miał nikogo kto mógłby mu to za niego zrobić. Żadnej rodziny, tylko on sam. Ubrał się w swe szaty kolory czerwonego z niebieskimi pasami. Uczesał włosy i umył twarz w beczce z wodą w rogu mieszkania. Zapiął pas i włożył miecz do pochwy. Nie był zbyt długi. Białe lśniące włosy Agsusa zostały przez niego zarzucone na plecy. Wysoki barczysty mężczyzna wyszedł z domu i poszedł uliczką w stronę gospody by się czegoś napić. Wtem zatrzymał go jakiś żołnierz.
-To dla Agsusa.- powiedział i wręczył mu jakiś list.
- Dziękuję- wymamrotał wojownik i spojrzał w kartkę, którą mu podarowano. Przeczytał uważnie całość i chciał zapytać się żołnierza czy to napewno do niego. Tego jednak już nie było odszedł i zostawił Agsusa z wieloma pytaniami.
-Jaki wybrany?- pomyślał Agsus.- Ja?
Jeszcze długo się zastanawiał nad treścią listu. Wokół zima ustępowała miejsca wiośnie. Agsus postanowił powrócić do swych wcześniejszych planów.
-Do tej głupiej Rady Magów?- pomyślał i zniknał w drzwiach tawerny.

[Ps. KOWALO: nie rozumiem twojego posta. O co ci chodzi?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Sory ale myślałem żę najpierw powinniśmy dojść do portalu, jak napisałem jest na odległej północy, a trudno będzie walczyć z wielkimi potworami podziemia bez doświadczenia. Więc... może najpierw rozgrzewka?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ Może zrobimy tak, że portal będzie wyrzucał w losowe miejsca i znajdziemy się nie w środku bitwy tylko gdzieś w jakimś opuszczonym mieście, najpierw wilki, gobliny etc., a potem coś mocniejszego i w ten sposób będzie dobrze (tak myślę). A z tym postem KOWAL0 chodziło o to, że zmienił swój nick z KOWALO na KOWAL[0], mi się nie chciało zmieniać jednego l na y. Jeżeli taka koncepcja Ci nie odpowiada, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś poprowadził grę na swój sposób (w końcu Ty jesteś chyba MG). Ale gdyby mój pomysł był dobry, to uznajmy, że w twoim poście na początku jest coś w stylu ** Przed podróżą ** czy jakoś tak. Wszystko zależy od Ciebie, ja się mogę (ba, muszę :)) dostosować, więc postąp jak uważasz. Btw. Nie można się z Tobą skontaktować przez GG:) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[To może niech każdy napisze coś w stylu "**Przed Podróżą**" aby się trochę zaznajomić ze światem. A potem wykorzystamy twój post.
PS. nie włączyłem GG ale zaraz to zmienie.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować