Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA potwierdza sequel Ojca Chrzestnego

60 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2007 o 10:11, RX-8 napisał:

Zaraz, czy ktoś z EA nie krytykował ostatnio sequeli...?


Nie z EA, a z Maxis (konkretnie to Will Wright). To ci od Simów, które EA wydaje ;) A co do gry - ponoć druga część filmu była lepsza od pierwszej, co zresztą bardzo rzadko się zdarza, więc zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film jest nudny ostatnio na TVN''ie leciał I to z tą głową konia w łóżku bleeee. Nie dobrze mi się zrobiło. Ale co do gry mam na PS2 bardzo fajna muszę przyznać. Miasto duże. Niech robią 2 tylko na PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:23, Marteusz napisał:

> Zaraz, czy ktoś z EA nie krytykował ostatnio sequeli...?

Nie z EA, a z Maxis (konkretnie to Will Wright). To ci od Simów, które EA wydaje ;) A co do
gry - ponoć druga część filmu była lepsza od pierwszej, co zresztą bardzo rzadko się zdarza,
więc zobaczymy co z tego wyjdzie.


Co jak co, ale ludzie z Maxis nie powinni się wyrażać na ten temat. Od kilku lat wydają ciągle tą samą gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:23, remolinek69 napisał:

Film jest nudny ostatnio na TVN''ie leciał I to z tą głową konia w łóżku bleeee. Nie dobrze
mi się zrobiło. Ale co do gry mam na PS2 bardzo fajna muszę przyznać. Miasto duże. Niech robią
2 tylko na PS2


No, biorąc pod uwage calą twoja wypowiedz to stwierdzam tylko, że dziwny jestes...
Na dodatek 2 tylko na PS2?! Co, masz PS2 i chciałbys zeby pecetowcy byli gorsi, tak? :D
A nie, powiem Ci, że nie ma szans. EA z PC nie zrezygnuje. A co do filmu to może ty jestes nudny... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:32, KloniskO napisał:

> Film jest nudny ostatnio na TVN''ie leciał I to z tą głową konia w łóżku bleeee. Nie dobrze

> mi się zrobiło. Ale co do gry mam na PS2 bardzo fajna muszę przyznać. Miasto duże. Niech
robią
> 2 tylko na PS2

No, biorąc pod uwage calą twoja wypowiedz to stwierdzam tylko, że dziwny jestes...
Na dodatek 2 tylko na PS2?! Co, masz PS2 i chciałbys zeby pecetowcy byli gorsi, tak? :D
A nie, powiem Ci, że nie ma szans. EA z PC nie zrezygnuje. A co do filmu to może ty jestes
nudny... :/

Nie wiem ile On ma lat, ale na pewno mało skoro nie docenia takiego DZIEŁA. Ten film jest genialny, bardzo mi się podobało jak syn Vita kropną wszystkich 5 bossów :) To było genialne, uczeń prześcigną mistrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:23, remolinek69 napisał:

Film jest nudny ostatnio na TVN''ie leciał I to z tą głową konia w łóżku bleeee. Nie dobrze
mi się zrobiło. Ale co do gry mam na PS2 bardzo fajna muszę przyznać. Miasto duże. Niech robią
2 tylko na PS2

Człowieku, zszargałeś świętość kina !!! NUDNY ??? To wolisz oglądać filmy w stylu "Wpół do śmierci" ? To dla ciebie nie jest nudne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:44, Hakken napisał:

Eee tam mogli by Mafię 2 wydać to by była wiadomość. Tak genialna gra zasługuje na sequel

No i tu się z tobą zgadzam. No i dziwię się Illusion Softworks, że do dziś go nie zrobili, ba, nawet nie zapowiedzieli. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że Ojciec Chrzestny doczeka się sequela. The Godfather to dobra gra. Oby kontynuacja była jeszcze lepsza. :-)
EA potrafi robić świetne gry, dlatego też sequel Ojca Chrzestnego powinien być co najmniej dobry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc, że Ojciec Chrzestny jest nudny(film) wydałeś na siebie wyrok śmierci, powinien ban polecieć hehe, a co do Mafii to nie wiem czy warto robić sequel skoro pewnie i tak by nie był w stanie dorównać jedynce tak to już jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza czesc byla naprawde calkiem calkiem! Ale jazda samochodem i sterowanie psuly zabawe z gry ;/. Jednakze...Jesli to ma byc poprawione...Czekam z niecierpliwoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:45, przemytnik napisał:

Nie wiem ile On ma lat, ale na pewno mało skoro nie docenia takiego DZIEŁA. Ten film jest genialny,
bardzo mi się podobało jak syn Vita kropną wszystkich 5 bossów :) To było genialne, uczeń prześcigną
mistrza ;)


Hmm. Nie wiem czy widzialem nastepne 2 czesci, ale tam bedzie wiecej takich smaczków, oj więcej. :D Powiedzialbym nawet ze 3 dorownuje 1 czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:54, Domind napisał:

Mówiąc, że Ojciec Chrzestny jest nudny(film) wydałeś na siebie wyrok śmierci, powinien ban
polecieć hehe, a co do Mafii to nie wiem czy warto robić sequel skoro pewnie i tak by nie był
w stanie dorównać jedynce tak to już jest;)


Moglby sie za to Ubisoft wziasc. Nie wiem czy to mozliwe, ale oni mogli by jedyni cos z tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:48, Szperacz Robson napisał:

> Eee tam mogli by Mafię 2 wydać to by była wiadomość. Tak genialna gra zasługuje na sequel

No i tu się z tobą zgadzam. No i dziwię się Illusion Softworks, że do dziś go nie zrobili,
ba, nawet nie zapowiedzieli. :(

Albo są inteligętni i wiedzą że ciężko przebić poprzednika albo pracują nad grą, ale nie ujawniają tego faktu bo nie chcą odczuwać presji ze strony fanów. Albo w ogóle nic nie robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, z tego co wiem planowano wydać sequel Mafii, ale projekt upadł ze względów finansowych. Mafia, mimo, iz była grą genialną, nie sprzedała się najlepiej. No, ale niestety tak to już jest, ludzie zawsze wola hamburgery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować