Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA potwierdza sequel Ojca Chrzestnego

60 postów w tym temacie

Nooo, na to czekałem. Spodziewałem się sequela i mam nadzieję, że fabuła nie będzie bardzo mocno związana z filmem, który wg. mnie jest przeciętny (oczywiście II część).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 09:49, rick90 napisał:

Nooo, na to czekałem. Spodziewałem się sequela i mam nadzieję, że fabuła nie będzie bardzo
mocno związana z filmem, który wg. mnie jest przeciętny (oczywiście II część)...


...chociaż jeśli będą trzymać się głównie młodości Vita Andolini gra może być naprawdę ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się niedawno zacząłem rozglądać za pierwszą częścią i szkoda, że w gramowym sklepie nie ma Ojca Chrzestnego na PC, (wydaje mi się, że jakiś czas temu go tam widziałem) bo do zamówienia z Wiedźminem bym go dołożył. Na temat następnej części dokładnie się wypowiedzieć nie mogę, jednak mam nadzieję, że gra będzie dopracowana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tekście jest błąd. Jest napisane: "Konkretnie wspomniał o niej Frank Gibeau, szef EA Games (jednego z czterech...)..."
Brakuje literki T.
A co do moich poprzedników....
Nie mówcie, że pierwsza część Ojca Chrzestnego (gra) była słaba. Moim zdaniem była świetna, sprawiła, że kuzyn wywalił Tibię z komputera (!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem filmu, nie grałem w grę (podobno jest b. dobra, film zresztą też). Za młody jestem (film i gra raczej od 18 lat), mam 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Godfather RULEZ !!!!! Na tą wiadomość czekałem !!! Niech Elektronicy się pospieszą bo już rozgrzewam blaszaka !!! Ti Saluto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 09:58, xbit71 napisał:

W tekście jest błąd. Jest napisane: "Konkretnie wspomniał o niej Frank Gibeau, szef EA Games
(jednego z czterech...)..."
Brakuje literki T.


Yep, dzięki, poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Yes! Yes! Yees!! :D Szczerze liczę na EA i na to, że sequel będzie wyśmienity. W końcu część pierwsza była bardzo dobra, więc liczę na to, że Godtaher II będzie hitem.

Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:07, Renchar napisał:

:/ no to gra kopnie w kalendarz w nie długim czasie hahahahaha

Mógłbyś rozwinąć swoją myśl, bo nic nie zrozumiałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ea nie umi robić gier, to fakt. Według mnie takie filmy jak Władca Pierścieni czy Ojciec Chrzestny nie powinny byc wykorzystywane do gier... Chodzi mi o to że nie powinno się robić gier na ich podstawie. No wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować