Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable 2 dla wszystkich?

72 postów w tym temacie

"System sterowania (...) jest przystosowany zarówno do potrzeb początkujących użytkowników, jak i tych, którzy na tego rodzaju produkcjach zjedli zęby."

Pieprzenie głupot. Jak ktoś gada coś takiego to od razu widać, że będzie to dla początkujących, żaden gracz sie nie będzie przecież bardziej wysilał bo i po co skoro tyle wystarczy.
Ciągle jednak mam nadzieje, że będzie to gra na światowym poziomie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 20:07, Gothic-Empire napisał:

2-rdzeniowy athlon 2.8 Ghz, 1,5 Gb RAM i karta graficzna 512MB.Tiaa... Gra raczej wejdzie
;>]

no niewiem czy za rok to napiszesz, a pozatym 512 mb w karcie graficznej to nic takiego bo są napewno dużo lepsze karty w mniej mb , np. gf8800gts 320mb.

a co do gry to mam nadzieje że wyjdzie na pc jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle przedpremierowe obietnice, zobaczymy ile z tego wszystkiego sie pojawi w grze, oby sie nie skonczylo totalna klapa, bo gra narazie zapowiada sie interesujaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie odstraszył wizerunek małego chłopczyka na okładce jedynki i dotąd nie odważyłem się zgłębić tematu Fable. A druga rzecz to to, że mam lepsze gry do pogrania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bezsensowne podejście. IMO gry powinny być jak sztuka. Nie dla wszystkich i tym bardziej nie dla wszystkich do ukończenia. A nawet na easy mają sprawiać problemy z ukończeniem.
Jak widać twórcy gier na konsole idą w zupełnie odwrotnym kierunku. :-? Gra musi być uproszczona tylko dlatego, żeby jak najwięcej osób ją kupiło ... wielka mi filozofia. A pan M. musi oczywiście dodawać do tego jakieś maskujące farmazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 19:58, Xkupa napisał:

Fable 2, Dead Rising, Gearsy na PC - żałośni jesteście. Znowu "zatajanie newsów". Słowa nie
napisaliście od 2 dni o grywalnym demie Heavenly Sword na PS3.
---
Po co kupować na x360 skoro będzie na PC? :P


ty chyba bardzo lubisz teorie spiskowe prawda? jak myslisz dlaczego nie pisza praktycznie nic o grach na PS3...bo oni wydaja w polsce gry na x0 to czemu mieli by promowac konkurencje, to jakby nagle sony zaczelo reklamowac M$ i X0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:28, Mateusz9214 napisał:

> Fable 2, Dead Rising, Gearsy na PC - żałośni jesteście. Znowu "zatajanie newsów". Słowa
nie
> napisaliście od 2 dni o grywalnym demie Heavenly Sword na PS3.
> ---
> Po co kupować na x360 skoro będzie na PC? :P

ty chyba bardzo lubisz teorie spiskowe prawda? jak myslisz dlaczego nie pisza praktycznie nic
o grach na PS3...bo oni wydaja w polsce gry na x0 to czemu mieli by promowac konkurencje, to
jakby nagle sony zaczelo reklamowac M$ i X0


Kto wydaje gry? GRAM czy CDP? Ja sie nie czepiam CDP tylko GRAM a wg. niektórych pracowników, jedno z drugim ma niewiele wspolnego, zresztą GRAM ma w swoim asortymencie gry z PS3 w sklepiku. Zwróć na to uwagę proszę. A to wtrącenie o teoriach spiskowych niepotrzebne było, ja Ciebie nie oceniam - poza tym kiedy się do kogoś zwracasz wypadałoby używać zwrotu grzecznościowego, pisanego wielką literą. Przypominam o netykiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 19:14, kamillo6b napisał:

Ja też już nie moge się doczekać, tylko że komp troche słaby mam... :(


Fable 2 jak na chwile obecna jest przewidywane TYLKO i wyłącznie na Xboxa 260 ;]

pozdrawiam - gogowitczak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować