Zaloguj się, aby obserwować  
juke

The Godfather 2 - jaki będzie?

67 postów w tym temacie

Co o tym myślicie? Jedynka nie była zła, a nawet dobra. Ja się cieszę że powstaje kontynuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni znacząco poprawic grafikę, a w szczególności modele samochodów i wnętrza budynków. Poza tym w pierwszej części trochę spaprali sterowanie, tzn. fajnie wyglądało celowanie w różne części ciała, ale trwało za długo i trochę nieintuicyna była walka pięściami czy kijem. Przydałoby się również lepiej rozwinąc fabułę kosztem skrócenia tej liczby lokali/magazynów do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafikę i model jazdy samochodów to tak, ale system walki nie był taki zły, choć na początku nie wiadomo co od czego. Ale np. ruch myszką to ruch pięścią, mi się podobał. Ciekawe czy będzie ta sama fabuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w filmie w wątku Michaela nie było zbyt dużo do roboty, tak więc myślę, że najlepszym rozwiązaniem okazałoby się osadzenie gry w sycylijskich klimatach. Młodość Vita, zatarg ojca i brata Vita z don Ciccio, vendetta na ulicach. Dla mnie jest to scenariusz na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zostanie to co z jedynki- klimat, grywalnośc i fabuła , a także poprawiona zostaną grafika i bugi to gra będzie świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 20:27, dambialko napisał:

a screeny już jakieś są ?


Jeszcze nie ma, chyba dopiero potwierdzono rozpoczęcie prac nad kolejną częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 23:38, ja33no napisał:

Kawałek gameplay''a z Godfather 2, zapowiada się świetnie!

http://www.gametrailers.com/player/38293.html

Nieźle, nieźle, tylko trochę mało pokazuje.
Będzie ulepszony system sterowania, który i tak mi się bardzo podobał. Będą do tego elementy RTS-a. Ciekawe jak to się sprawdzi. ;)
Na razie data premiery jest ustalona luty 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 15:03, ja33no napisał:

> Jedyne co mnie martwi to klimat. Wygląda jak w Vice City, niby dobrze, ale to nie
Godfather.
Więc wszystko jasne. Świetny klimat typu Vice City ;P.

Pełny zwiastun:
http://www.gametrailers.com/player/38399.html


Po obejrzeniu tego trailera szanse na to że kupię tą grę spadły do 10%.
Grafika jest hmm imo tragiczna ( modele postaci, animacja ) ... Mam dziwne przeczucie że będzie to taka mało klimatyczna młócka ... A na dodatek ta mapa 3D ... ehh nie mogli zwykłej płaskiej dać ? o.O
Nie chcę wyjść na fanboy''a ale chyba wolał bym jeszcze raz Mafie przejść niż to :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 15:29, k13 napisał:

Po obejrzeniu tego trailera szanse na to że kupię tą grę spadły do 10%.
Grafika jest hmm imo tragiczna ( modele postaci, animacja ) ... Mam dziwne przeczucie
że będzie to taka mało klimatyczna młócka ... A na dodatek ta mapa 3D ... ehh nie mogli
zwykłej płaskiej dać ? o.O
Nie chcę wyjść na fanboy''a ale chyba wolał bym jeszcze raz Mafie przejść niż to :>

Grafika nie jest aż taka zła, co do mapy 3D to taki fajny bajer (czepiasz się ;P).
Klimat może być fajny, lubię Scarface i Vice City.
Ja wolałbym zakupić Mafie 2 niż Godfather 2, ale podoba mi się to, że rozwijają (elementy RTS, RPG) ten gatunek (starają się) a nie zrzynają z Mafii czy GTA.

EDIT: Mała literówka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 15:52, ja33no napisał:

> Po obejrzeniu tego trailera szanse na to że kupię tą grę spadły do 10%.
> Grafika jest hmm imo tragiczna ( modele postaci, animacja ) ... Mam dziwne przeczucie

> że będzie to taka mało klimatyczna młócka ... A na dodatek ta mapa 3D ... ehh nie
mogli
> zwykłej płaskiej dać ? o.O
> Nie chcę wyjść na fanboy''a ale chyba wolał bym jeszcze raz Mafie przejść niż to
:>
Grafika nie jest aż taka zła, co do mapy 3D to taki fajny bajer (czepiasz się ;P).


No czepiam się bo takie mapy to 21 wiek :P ... powinna być być płaska, wyglądać jak ta z mafii, z pozaznaczanymi na niej punktami. No ale to tylko moje zdanie :)

Dnia 16.08.2008 o 15:52, ja33no napisał:

Klimat może być fajny, lubię Scarface i Vice City.


Jak dla mnie SF i VC były fajne jako młócki ... fabułę SF jako tako pamiętam tylko przez to że wcześniej oglądałem film ... a w VC nie mam zielonego pojęcia o co tam szło :>
Jednak w obu grach nie czułem żadnego takiego specyficznego klimatu ... zresztą jeśli idzie o GTA to tylko w drugiej części go czułem ( w GTA 4 jeszcze nie grałem ).
No ale może ja jestem zbyt wymagający ... obecnie w grach ważniejsza jest przyjemność płynąca z walenia starej babci kijem baseball''owym, niż z wczuwania się w główną postać i świat ją otaczający. :>

Dnia 16.08.2008 o 15:52, ja33no napisał:

Ja wolałbym zakupić Mafie 2 niż Godfather 2, ale podoba mi się to, że rozwijają (elementy
RTS, RPG) ten gatunek (starają się) a nie zrzynają z Mafii czy GTA.


No to jest dobra rzecz, ale tylko wtedy gdy jest dobrze przemyślana i wykonana :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 16:10, k13 napisał:

Jak dla mnie SF i VC były fajne jako młócki ... fabułę SF jako tako pamiętam tylko przez
to że wcześniej oglądałem film ... a w VC nie mam zielonego pojęcia o co tam szło :>

Ja czułem klimat, choć fabułą była rzeczywiście uboga :P.

Dnia 16.08.2008 o 16:10, k13 napisał:

Jednak w obu grach nie czułem żadnego takiego specyficznego klimatu ... zresztą jeśli
idzie o GTA to tylko w drugiej części go czułem ( w GTA 4 jeszcze nie grałem)

Fabułę i klimat w tego typu grach odczułem w Mafii i GTA4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno Electronic Arts zapowiedział oficjalnie drugą część komputerowej mafijnej sagi – The Godfather II. Od tamtej pory EA atakuje nas informacjami na jej temat.

Tym razem przyszła kolej na kwestię długości rozgrywki. Jak poinformował Hunter Smith, dyrektor wykonawczy projektu, gra wytnie z naszego życiorysu od 15 do 25 godzin. To o wiele mniej od pierwotnych zamiarów – początkowo drugi Ojciec Chrzestny miał nas wciągnąć na 50-80 godzin. Twórcy jednak zdecydowali zmniejszyć ten czas z bardzo prostego powodu – tak długa rozgrywka mogłaby się po prostu graczom znudzić.

Skrócenie fabuły w żadnym razie nie wpłynie na grywalność nowego dzieła EA Redwood Shores, gdyż ma być ono nieliniowe. Rozwój akcji zależeć ma od podejmowanych przez nas działań oraz wyobraźni. Twórcy duży nacisk kładą na aspekt strategiczny, dzięki czemu w grze pojawi się tryb The Don’s View, w którym naszym zadaniem będzie zarządzanie mafijnymi interesami.

Nie zabraknie również rozbudowanego trybu multiplayer, o którym jednak Smith nie chciał za dużo powiedzieć.

The Godfather II ukaże się w lutym 2009 na PC i konsolach X360 oraz PS3. Polskim wydawcą jest firma Electronic Arts Polska.


Źródło: www.cdaction.pl

Szkoda że tak drastycznie okrojono czas gry. Ja bym nie miał nic przeciwko 50 h spędzonym w świecie gry wykonując zadania fabularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować