Zaloguj się, aby obserwować  
TheKolumb

Najlepsze gry 2007 roku

230 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2007 o 11:10, Paoro napisał:

Najlepsze gry 2007 to te które jeszcze nie wyszły, a na które bardzo czekamy Crysis, BIOSHOCK,
MTW: Kingdoms i miejmy nadzieje, ze... Wiedzmin ;D


Sorry za double, ale jeszcze dodam Supreme Commander ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 11:53, MEZIL napisał:

Hitman Blood Money


Odpowiedz do ciebie, jak i do Fleminga08. Jakim cudem najlepszymi grami 2007 roku mogą zostać gry wydane w 2006 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 11:58, mike91 napisał:

> Hitman Blood Money

Odpowiedz do ciebie, jak i do Fleminga08. Jakim cudem najlepszymi grami 2007 roku mogą zostać
gry wydane w 2006 ?


Drobna pomylka , wydawalo mi sie , ze hitman to juz po swietach wyszedl . Jak to cie tak zabolalo i jestm skruszony i przepraszam . Moze wybralem wlasnie ta gre , bo ona jedyna wydala mi sie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 12:02, MEZIL napisał:

> > Hitman Blood Money
>
> Odpowiedz do ciebie, jak i do Fleminga08. Jakim cudem najlepszymi grami 2007 roku mogą
zostać
> gry wydane w 2006 ?

Drobna pomylka , wydawalo mi sie , ze hitman to juz po swietach wyszedl . Jak to cie tak zabolalo
i jestm skruszony i przepraszam . Moze wybralem wlasnie ta gre , bo ona jedyna wydala mi sie
dobra

Zboczęz tematu bo chcę się zapytac.Hitman:krwawa forsa to fajna produkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 11:34, Fleming08 napisał:

Jak dla mnie najlepszą grą 2007 jest Gtohic 3, bo w końcu jest;)


Hmm z tego co mi się wydaje to Gothic wyszedł w roku 2006 a nie w 2007 więc w tym konkursie nie może brać udziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 23:43, fish13 napisał:

> Jak dla mnie najlepszą grą 2007 jest Gtohic 3, bo w końcu jest;)

Hmm z tego co mi się wydaje to Gothic wyszedł w roku 2006 a nie w 2007 więc w tym konkursie
nie może brać udziału.


To sobie poczytaj o grach na WP tam jest lista najlepszych gier, według graczy, za rok 2007 i Gothic 3 jest. Zreszta kiedy była premiera w Polsce?A przecież my nie żyjemy na Jamajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 08:36, Fleming08 napisał:

> > Jak dla mnie najlepszą grą 2007 jest Gtohic 3, bo w końcu jest;)
>
> Hmm z tego co mi się wydaje to Gothic wyszedł w roku 2006 a nie w 2007 więc w tym konkursie

> nie może brać udziału.

To sobie poczytaj o grach na WP tam jest lista najlepszych gier, według graczy, za rok 2007
i Gothic 3 jest. Zreszta kiedy była premiera w Polsce?A przecież my nie żyjemy na Jamajce.


Premiera z tego co mi się wydaje była na przełomie października i listopada, więc raczej ta gra zalicza się do 2006 roku, no cóż może i WP zaliczyło ją do gier 2007 ale jakoś mi się wydaje to mało logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 09:08, fish13 napisał:

> >


Sprawdziłem to: 5 listopada 2007 więc sorry, fakt nie powinienem sugerować się rankingami tylko data premiery.
A takim razie stawiam na Settlers 6, premiera ma być jesienią tego roku, i myśle, że będzie to szczyt tej serii- według mnie bedzie to najlepsza do tej pory część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 09:37, Fleming08 napisał:

> > >

Sprawdziłem to: 5 listopada 2007 więc sorry, fakt nie powinienem sugerować się rankingami tylko
data premiery.
A takim razie stawiam na Settlers 6, premiera ma być jesienią tego roku, i myśle, że będzie
to szczyt tej serii- według mnie bedzie to najlepsza do tej pory część.


Poprawie Cię 3 listopada 2006 :) tak jak w moim poście wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 11:19, SyNu510346071 napisał:

Bioshock, Crysis, Hellgate London albo Assassin''s Creed. Która
z nich ? Zobaczymy już niedługo :)

Najpewniej Bioshock , bo jako jedyna jest podobno Prawie ukończona , a z pozostałymi nic nie wiadomo , i mogą przełozy premierę. A jeśli nawet się ukażą , to moim zdaniem najlepsze będą Assasins Creed i GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 09:37, Fleming08 napisał:

> > >

Sprawdziłem to: 5 listopada 2007 więc sorry, fakt nie powinienem sugerować się rankingami tylko
data premiery.
A takim razie stawiam na Settlers 6, premiera ma być jesienią tego roku, i myśle, że będzie
to szczyt tej serii- według mnie bedzie to najlepsza do tej pory część.


No widzisz sam,
Settlers VI, fajnie się zapowiada ale co z tego wyjdzie sami się przekonamy już jesienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 17.08.2007 o 16:10, fish13 napisał:

No widzisz sam,
Settlers VI, fajnie się zapowiada ale co z tego wyjdzie sami się przekonamy już jesienią.


Z tego co widziałem na trailerach to bedzie znacznie dopracowaną "piątką" więc się nie obawiam...mam tylko nadzieje, że kampania będzie znacznie bardziej poważna i "oddziecinniona" niż w Dziedzictwie królów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 17:05, Fleming08 napisał:

>
> No widzisz sam,
> Settlers VI, fajnie się zapowiada ale co z tego wyjdzie sami się przekonamy już jesienią.


Z tego co widziałem na trailerach to bedzie znacznie dopracowaną "piątką" więc się nie obawiam...mam
tylko nadzieje, że kampania będzie znacznie bardziej poważna i "oddziecinniona" niż w Dziedzictwie
królów...



Tylko że wraz z piątą odsłoną serii The Settlers straciło swój klimat, według mnie od piątki nie są już te same settlersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować