Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemon nie powoduje raka (już)

35 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2005 o 19:12, Mr.M napisał:

heh, poki mogą zabijać ;D Serio ;o Słyszałem,że jakiś chłopak wyskoczył przez okno,bo chciał
latać jak..... chm....,a już wiem: Charizard(nie wiem czy napisałem dobrze :D )


Podobnie gadali o Supermenie, Batmanie a pewnie i o Harrym Potterze. Takie przypadki to patologia nie Pokemony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech nazwą jakiegoś nowego pokemona "Zbtb7" ;)
A mania na pokemony nie mineła nigdy, chyba że w polsce granicami ery pokemonów były kapsle i kretyńska kreskówka a nie świetne gra video :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 18:28, Sebacom napisał:

Hehe. ;) "Umarł na Pokemona." ;) Pikaczu powoduję żółtaczkę, Snorlax otyłość, Charmander gorączkę,
a ten wąż z kamienia stwardnienie rozsiane. ;)
TO NIE ŻADEN WĄŻ Z KAMIENIA TYLQO ONIX<bhehehehehe niema to jaq młodszy brat:D>


No właśnie idzie się trochę pośmiać. Nawet to i dobrze, że istnieją takie kicze i badziewiarstwa bo przynajmniej jest rozrywka aby się trochę poweselić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego twórcy Pokemonów się tak denerwują. Przecież takie rozsławianie nazwy i przenoszenie jej na wieki do historii to darmowa reklama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL a ten rak tzn Pika wygląda tak niegroźnie. Dziwne, że tak wielu ludzi umiera na całym świecie właśnie na Pokemona.
BtW nie palcie papierosów, bo zachorujecie na Pokemona płuc i wtedy będzie z wami źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój Borze więc pokemony naprawde są niebezpieczne. Dobrze że już wyrosłem z tej mani ale trzeba ostrzec dziesięciolatków którzy oglądają tą kreskówke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POKEMON! Kiedyś to lubiłem... ale KIEDYŚ A że powodują raka to nie słyszałem. Ale słyszałem, że gościu wyskoczył z balkonu i trzymał w reku ktrteczke "Przepraszam mamo, tato, ale tylko tak mogłem pokonac Ahsa"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 17:55, olexinski napisał:

to może scożenie powodujace przesiadywanie przed kompem nazwac DOMekCzek

rozwiń skrót :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować