Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

A nie wybierałeś jakiegoś pytania, i nie wpisywałeś odpowiedzi na nie przy rejestracji? To na wypadek jakbyś właśnie zapomniał hasła! Kliknij na "Zaponiałem hasła" lub coś w tym stylu... Może ci to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:50, Rafix 06 napisał:

Sorry, że pisze nowy post, ale do bety CoH: OF chyba potrzebny jest jakiś CD-Key! Wiecie, jak
go zdobyć?

Przy zapisach na fileplanet do bety powinieneś go dostać mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 22:03, Rafix 06 napisał:

PROOOOOOOOOOSZE! POMÓŻCIE, JAK MOGE ZDOBYĆ TEGO CD-KEYA???? GRĘ JUŻ MAM, ALE TYLKO CD-KEYA
BRAKUJ!!!!!!!!!!!!!


Jak już kolega napisał wyżej. Powinineś dostać go automatycznie rejestrując się na stronie głównej bety.
A tak ogólnie to google się kłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:29, xDeuSx napisał:

> PROOOOOOOOOOSZE! POMÓŻCIE, JAK MOGE ZDOBYĆ TEGO CD-KEYA???? GRĘ JUŻ MAM, ALE TYLKO CD-KEYA

> BRAKUJ!!!!!!!!!!!!!

Jak już kolega napisał wyżej. Powinineś dostać go automatycznie rejestrując się na stronie
głównej bety.
A tak ogólnie to google się kłania...


A podał byś mi link do tej stonki, gdzie mogę się zarejestrować? Szukałem wszędzie, ale znaleść nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:38, Alexx1 napisał:

Czym wam ściąga?Download Managerem czy normalnie?. I jak to Dominik możliwe, że ty się nie
załapałeś a ja zdążyłem?


Ja tez już mam, ale z innego źródła. Tam wyświetliło mi, że wszystkie klucze są już rozdane... nie wiem, może później poszerzyli pulę, albo coś...

Gra jest kosmiczna, ale ma jeszcze sporo bugów, szczególnie jesli chodzi o jakoś połaczeń w czasie gry sieciowej, mam nadzieje ze to porawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie szczególnie dają się we znaki błędy z połączeniem. A tak w ogóle - gdzie jest Tiger Królewski? Bo go w ogóle nie widziałem... Ja ściągam z Download Menagera, i mi wszystko dobrze ściągło bez problemu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 19:06, Rafix 06 napisał:

No, właśnie szczególnie dają się we znaki błędy z połączeniem. A tak w ogóle - gdzie jest Tiger
Królewski? Bo go w ogóle nie widziałem... Ja ściągam z Download Menagera, i mi wszystko dobrze
ściągło bez problemu. ;)



Tygrys królewski jest dla wermachu w doktrynie terror zamiast asa tygysów. Sprawa króla wygląda jednak tak, że można go mieC tylko jednego na całą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:33, offc4 napisał:

Tygrys królewski jest dla wermachu w doktrynie terror zamiast asa tygysów. Sprawa króla wygląda
jednak tak, że można go mieC tylko jednego na całą grę.


Trochę szkoda, że znajduje się w Wermachcie. :/ W Panzer Elte prawie w ogóle nie ma porządnych czołgów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:04, Rafix 06 napisał:

> Tygrys królewski jest dla wermachu w doktrynie terror zamiast asa tygysów. Sprawa króla
wygląda
> jednak tak, że można go mieC tylko jednego na całą grę.

Trochę szkoda, że znajduje się w Wermachcie. :/ W Panzer Elte prawie w ogóle nie ma porządnych
czołgów!


A jagdpanther, panzer IV inf support, marder, pantery, wirbelwind i hetzer to co może? Dużo ich nie maja ale ich czołgi nie są złe a i tak maja całą masę sposobów na niszczenie czołgów przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:02, Zakharov napisał:

> Trochę szkoda, że znajduje się w Wermachcie. :/ W Panzer Elte prawie w ogóle nie ma porządnych

> czołgów!

A jagdpanther, panzer IV inf support, marder, pantery, wirbelwind i hetzer to co może? Dużo
ich nie maja ale ich czołgi nie są złe a i tak maja całą masę sposobów na niszczenie czołgów
przeciwnika.


no ta biedne dziecko nie może teraz fast techa puścić do asa zrobić go i rozwalić wszystko 1 czołgiem smutne
JAK można narzekać na czołgi wermachtu ?! zwykły panzer IV po strzale w przód nie dostaje prawie obrażeń, tygrys nawet tego nie odczuwa więc w czym problem? no że tył słabszy to chyab logiczne ale kto puszcza same czołgi bez obstawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować