Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

na www.exitii.nmj.pl trwaja zapisy na turniej 2v2 w coh-a. Turniej jest 4fun, wiec wszyscy chętni i nie bojacy sie mile widziani. Na czas trawania turnieju klan udostępnia teamspeak''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że od jakiegoś czasu mam chrapkę na Company of Heroes. Nie wiem jednak czy sobie z nią poradzę, bo dotychczas moja kariera stratega była... No właśnie, chodzi o to, że właściwie jej nie było. I tu rodzi się moje pytanie. Czy gra ma certyfikat instytutu Newbie Friendly? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że i ja niezbyt dobrze radze sobie z RTS-ami. Strateg ze mnie nijaki a i ciągłe zbieranie surowców mi nie idzie. Ale powiem Ci szczerze, że Company of Heroes jest bardzo łatwy do opanowania, a kluczem do wygrania jest ciągłe posuwanie się naprzód i utrzymywane pozycji. Naprawdę, nie ma w tym nic trudnego. Ale o tym sam się przekonasz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:42, Jakub Wędrowycz napisał:

Muszę przyznać, że od jakiegoś czasu mam chrapkę na Company of Heroes. Nie wiem jednak czy
sobie z nią poradzę, bo dotychczas moja kariera stratega była... No właśnie, chodzi o to, że
właściwie jej nie było. I tu rodzi się moje pytanie. Czy gra ma certyfikat instytutu Newbie
Friendly? ;-)

to zalezy czy mowimy o kampanii czy multi. kampanie przejdziesz nawet jesli to twoj pierwszy rts w zyciu - a przy okazji sporo sie nauczysz. niestety w multi, o ile masz zamiar grac na automatchu(system automatycznie dopasowuje cie do innego gracza o zblizonych umiejetosciach, tylko wygrywajac te mecze mozna zdobywac rangi), dosc szybko zaczna sie schody. po samouczku i 3-4 misjach w kampanii mozesz juz powoli zaczynac, ale raczej zakladajac wlasne gry i dobierajac sobie na przeciwnikow innych poczatkujacych. po kilku/kilkunastu takich "noob gejmach" polecalbym ci jeszcze poczytac troszke o strategii i obejrzec kilka replayow dobrych graczy na gamereplays.org.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:04, MarneusPL napisał:

to zalezy czy mowimy o kampanii czy multi. kampanie przejdziesz nawet jesli to twoj pierwszy rts w zyciu - a przy
okazji sporo sie nauczysz. niestety w multi, o ile masz zamiar grac na automatchu, dosc szybko zaczna sie schody.


Czyli kupuję :-) Jeśli uważasz, że w singlu sobie poradzę, to nie ma się nad czym zastanawiać. A w multi zapewne i tak grać nie będę, więc... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:24, Jakub Wędrowycz napisał:

> to zalezy czy mowimy o kampanii czy multi. kampanie przejdziesz nawet jesli to twoj pierwszy
rts w zyciu - a przy
> okazji sporo sie nauczysz. niestety w multi, o ile masz zamiar grac na automatchu, dosc
szybko zaczna sie schody.

Czyli kupuję :-) Jeśli uważasz, że w singlu sobie poradzę, to nie ma się nad czym zastanawiać.
A w multi zapewne i tak grać nie będę, więc... :-)

hmm.. bledne nastawienie do tej gry masz. kampania to tak naprawde przystawka do multi, w ktorym dopiero zaczyna sie zabawa. kampanie mozna sobie nawet zupelnie darowac, ja jestem w 4 misji a w multi gram juz kilka tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 00:36, MarneusPL napisał:

hmm.. bledne nastawienie do tej gry masz. kampania to tak naprawde przystawka do multi, w ktorym dopiero
zaczyna sie zabawa. kampanie mozna sobie nawet zupelnie darowac, ja jestem w 4 misji a w multi gram juz kilka
tygodni:)


Niestety, mój internet zbytnio do multi się nie nadaje... Nie dość, że prędkość kiepska, to jeszcze Nerwostrada ma tendencję do zrywania połączenia w najmniej odpowiednim momencie :-/ Ale zdaje się, że niedługo kończy mi się umowa z TePsą, więc poszukam chyba innego dostawcy. A grę kupuję bez chwili zastanowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:24, Jakub Wędrowycz napisał:

Czyli kupuję :-) Jeśli uważasz, że w singlu sobie poradzę, to nie ma się nad czym zastanawiać.
A w multi zapewne i tak grać nie będę, więc... :-)


Naprawdę polecam pograć także w multi ( gdy już zmienisz internet :P ). Single w porównaniu do multi to jak Maluch i Ferrari ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:34, Chester001 napisał:

czy na sprzecie

c2d 2.33
2 GB ddr 2
8600 GT (1 GB )
pogram w tą gre na full detal z AA i wszytkim włączonym na maxa? w dx9.0c ?? oraz 10 ??

niestety nie. ta karta graficzna nie pociagnie coh na maks. detalach nawet w trybie dx9, nie wspominajac o 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:42, MarneusPL napisał:

> czy na sprzecie
>
> c2d 2.33
> 2 GB ddr 2
> 8600 GT (1 GB )
> pogram w tą gre na full detal z AA i wszytkim włączonym na maxa? w dx9.0c ?? oraz 10 ??

niestety nie. ta karta graficzna nie pociagnie coh na maks. detalach nawet w trybie dx9, nie
wspominajac o 10.

no to... jaką byś mi polecił ?
po za tym... 8600 GT.. to.. co ja na tej grafie zrobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8600gt zla karta nie jest - po prostu nie nadaje sie do "starszych" gier. ma dosc niska moc obliczeniowa, ale nadrabia to nowoczesna architektura i prawdopodobnie w nadchodzacych grach bedzie sie sprawowac nawet lepiej niz najmocniejsze karty starej generacji. a w coh pograsz, ale na srednio-wysokich detalach i bez antyaliasingu, ktory w tej grze powoduje naprawdy duzy spadek wydajnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czym różni się edycja premierowa tej gry od tej z Platyny? Wolę premierowe pudełka, ale jeśli na płycie umieszczone są łatki poprawiające dużą ilość błędów, lub zamieszczono inne materiały dodatkowe, to już się poświęcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to ,że długo oczekiwany patch 1.8 wychodzi lada dzień i będzie w rozmiarze 1.8 GB (sic!).
Nie mogę sie doczekać zagrania na nowych mapach, szkoda tylko ,że OF nie wychodzi u nas tak szybko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:31, Zakharov napisał:

Wygląda na to ,że długo oczekiwany patch 1.8 wychodzi lada dzień i będzie w rozmiarze 1.8 GB
(sic!).

A możesz podać źródło tego newsa? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć w taki rozmiar;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:31, Zakharov napisał:

Wygląda na to ,że długo oczekiwany patch 1.8 wychodzi lada dzień i będzie w rozmiarze 1.8 GB
(sic!).
Nie mogę sie doczekać zagrania na nowych mapach, szkoda tylko ,że OF nie wychodzi u nas tak
szybko :/


No szkoda , a ten patch to w morde jest naparwde duzy :)

Czy mogłbys sypnać jakąs fotka z Krółewskim tygrysem w temacie z CoH OF ? ( bo chyba wygraęłs wrsje beta )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:52, ChrisBgnr napisał:

> Wygląda na to ,że długo oczekiwany patch 1.8 wychodzi lada dzień i będzie w rozmiarze
1.8 GB
> (sic!).
A możesz podać źródło tego newsa? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć w taki rozmiar;]


Jest na stronie z newsami ja wejdziesz na relic online w COH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory, moj blad. ta karta raczej wystarczy do wysokich detali, zwlaszcza z taka iloscia pamieci. napisalem, ze nie ma szans, bo w testach wydajnosci przywyklem patrzec tylko na rozdzialke 1600x1200 - natywna dla mojego monitora. w 800x600 czy nawet 1024x768 nie bedzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:52, ChrisBgnr napisał:

> Wygląda na to ,że długo oczekiwany patch 1.8 wychodzi lada dzień i będzie w rozmiarze
1.8 GB
> (sic!).
A możesz podać źródło tego newsa? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć w taki rozmiar;]

taki rozmiar wynika z prostej przyczyny: sciagasz caly dodatek by moc grac z ludzmi posiadajacymi OF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować