Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Brytole - nacja ofensywna. Kiedys nimi dużo grałem . Największa dla mnie zalęta tej nacji ą ruchome wozy dowodzenia , którymi można zdziałac cuda . Co do ich umocnień nie warto wszytkiego gromadzic na kupie . Przeciwnik walnie serie Nebbów czy ,, Chodzących Sztukasów " i obrona leży . Okopy należy budować z rozwaga . Brytole nie maja zadnych granatów zapaljacych , jeżeli przeciwnik zajmie ci okop to masz przerąbanie . Współpraca artyleri z komadosami . Świetna sprawa . Komadosi umieszczają na mapce defektory dzięki którym widzisz na mapie jednostki przeciwnika. Komandosi zaczepiaja przeciwnika , a artyleria dobija go . Należy korzystac z umiejętnosci Kapitana . Dobzre jest czasem przedostac sie kapitanem do bazy pzreciwnika i nastpenie kazac jednostkom wycować sie na pozycje kapitana. Niezła jatak gwarantowana

Wermacht - Potrzebuje czasu ,aby sie rozbudować , ale jeżli jest sie cierpliwym to na pewno nie bedzie sie żałować tego . Warto od samego poczatku miec centrum Kampkraft . Ulpeszenia sa na wage złota i na pewno da sie odczuc wyrażna różnice . Najlepszą z doktryn jest doktryna Blitzkriegu . Szturmowcy , Sthugi i Tygrys - te jednostki mówia o potedze tej doktryny . Warto korzytsac ze snajperów , którzy sa doskonali do zwiadu . Dzieki temu bedzie można sie orientować co robi przeciwnik itp .

Tyle ja moge powiedziec . Nie mówie nic o PE i Amerykanach . Za mało nimi grałem aby Ci udzielic jakiś rad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z moim kolegą zagrałem ciekawą potyczkę 2vs2 z dośc dobrymi gracami (10 i 9 lvl)
Zrobiłem z tego dwa fajne filmiki.
Zobaczcie jak V1 może doprowadzić do płaczu przeciwnika, drugi filmik to pojedynek 4 snajperów, po prostu komedia :)
http://rapidshare.com/files/123520262/v1.avi

http://rapidshare.com/files/1235 19468/snajper.avi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozegralem z kumpemi na LAN-ie meczyk na Victory Control Points - 1000. Mapa Lyon 4 graczy (2x Easy CPU- dla zabawy no i ja i kumpel przeciwko) . Boczne mosty wysadzone, i my bylismy brytolami.Ja skupilem sie na umocnieniach a kumpel na jednostkach. Przeciwko byly 2x wermaht. Srodkowy most wygladal jak forteca- 2x 17 funtowka, 2x bunkier, 2x bofors i 4x okopy. Do tego mozdzierze i dalej haubice. Z kumplem jednak zdziwil nas fakt, ze wrok bezmyslnie probowal nas zjechac pumami xD. Gdy wygralismy, okazalo sie, ze w jego bazie stalo 5 Panter. Tak samo u drugiego CPU. Nie bardzo wiedzielismy o co chodzi, ale coz.... Z Kompem grac sie nie da ;D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 21:55, Ryan Kam napisał:

> http://rapidshare.com/files/123520262/v1.avi

Piękna rzeż ! Masz super kompa skoro taką grafę masz :D

> http://rapidshare.com/files/1235 19468/snajper.avi

Tetrzyk :)

Świetne filmiki , zamieśc jescze jakies :D


Grafika to 8800GT czyli nic specjalnego :)

Spoko dam jeszcze jak tylko zagram coś interesującego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś lubi oglądać powtórki to zapraszam do tej.
Gra przeciwko Brytowi i Ali 11 i 12lvl na noobowskiej rzece.
Chłopaki są mistrzami tej mapy :) przełażą na druga stronę brytami i okopują się na wysokim paliwie.
Wermacht zostaje odcięty od paliwo i naprawdę bardzo jest ciężko.
Pierwszą grę przegraliśmy, ale drugą już nie :)
Poznaliśmy ich taktykę i było troszkę łatwiej.

Powtorka:
Uwaga długa :)

http://rapidshare.com/files/123781037/rzeka.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie mapy w CoH-u uwazacie za najlepsze ? Moje to 1vs1- Angonvile (tzw. Poligon) 2vs2 - Lyon 3vs3 - Hill 4vs4 - Route N18 (chyba). Piszcie tez z podzialem na 1vs1 , 2vs2 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem całą powtórkę . I jedno mi sie słowo nasuwa : Fart ! Mieliście olbrzymiego farta . Brytol jak by wam wjechał churchilem z mozdzierzem moglibyscie sie pożegnac z grą . Za póżno zrobiliscie neby i chodzace sztukasy .... Gdybyście to zaczeli robic na pocżatku szybko by się z nimi rozprawili . Co się tak baliscie uzywac tego tygrysa ? Chyba jeden z was mógłby miec KT ? Czemu go nie używaliscie ? Śwetnie by sie sprawił w odwróceniu uwagi gdy wy atakowaliscie by gdzie indziej . Na tej mapie należy jak najszybciej zdobywac wrogi brzeg ! W budynkach umiesczać ckm . Breen was nieżle na poczatku wykosił . Czemu jeden z was nie rozbudowywał bazy ? Baze należy zawsze rozbudowywac i to całą ze wzgledu na różnorakie jednostki . Centrum Kampkfraft powinno sie budowac od poczatku i ulepszać jednostki . Ogólnie ostro mówiąc : Niemcy grali słabo , ale alianci gorzej :) A tak łagodniej nalezała wam sie to zwycięstwo . Wykorzystalisćie swoje 5 minut ( zdobycie 17 funtówki brawo :) i zatakowaliście . Gratuluję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 19:57, Ryan Kam napisał:

Obejrzałem całą powtórkę . I jedno mi sie słowo nasuwa : Fart ! Mieliście olbrzymiego
farta . Brytol jak by wam wjechał churchilem z mozdzierzem moglibyscie sie pożegnac z
grą . Za póżno zrobiliscie neby i chodzace sztukasy


Mieliśmy tylko niskie paliwo, wiec techowanie do T4 szło bardo wolno.

.... Gdybyście to zaczeli robic

Dnia 20.06.2008 o 19:57, Ryan Kam napisał:

na pocżatku szybko by się z nimi rozprawili . Co się tak baliscie uzywac tego tygrysa


Tam były przecież dwa działa, które łatwo tygryska "psuły" :)

Dnia 20.06.2008 o 19:57, Ryan Kam napisał:

? Chyba jeden z was mógłby miec KT ? Czemu go nie używaliscie ? Śwetnie by sie sprawił
w odwróceniu uwagi gdy wy atakowaliscie by gdzie indziej . Na tej mapie należy jak najszybciej
zdobywac wrogi brzeg ! W budynkach umiesczać ckm . Breen was nieżle na poczatku wykosił


No właśnie brci na początku maja niesamowitą przewagę.
Nie mogłem mieć KT bo po pierwsze wybrałem prawą stronę drzewka, a po drugi miałem limit populacji z uwagi na to że oni mieli naszą cześć mapy.

Dnia 20.06.2008 o 19:57, Ryan Kam napisał:

. Czemu jeden z was nie rozbudowywał bazy ? Baze należy zawsze rozbudowywac i to całą
ze wzgledu na różnorakie jednostki . Centrum Kampkfraft powinno sie budowac od poczatku
i ulepszać jednostk


Nieprawda
Albo centrum i ulepszanie jednostek albo techowanie do t4, sam widziałes jaka była sytuacja, z jednym niskiem paliwem to był bardzo powolny proces.

i . Ogólnie ostro mówiąc : Niemcy grali słabo , ale alianci gorzej

Hmm bardzo łatwo się to pisze, uwierz mi oni mają tam na prawdę opracowaną taktykę i te lvl prawdopodobnie nabili łojąc tą taktyką innych graczy.
Zobaczcie jaką oni mieli przewagę w surowcach 150ammo do 50, co chwile ten drugi mógł sobie robic bezkarnie naloty.

Dnia 20.06.2008 o 19:57, Ryan Kam napisał:

:) A tak łagodniej nalezała wam sie to zwycięstwo . Wykorzystalisćie swoje 5 minut (
zdobycie 17 funtówki brawo :) i zatakowaliście . Gratuluję .


Jeżeli uważasz że słabo gramy chętnie zagram z Tobą i Twoim kolegą na dowolnej mapie :)
Jeżeli ktoś z nimi wygra na tej mapie to niech pochwali się powtórką :)

Dzięki za komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 14:18, Ryan Kam napisał:

Komadosi umieszczają na mapce defektory


xD ! Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać. Co to są "defektory"? Urządzenia, które się defekują? :P Chyba chodziło ci o "detektory".

Co do taktyki, to istnieje wiele wariantów. Czasami nie ma możliwości wybudowania haubic, więc trzeba je na szybko zastąpić czymś innym. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma żadnej idealnej taktyki. Najlepiej jest zachować trzeźwość umysłu i dostosować się do sytuacji, co niestety nie jest takie łatwe.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 22:21, jodlasty napisał:

Jeżeli uważasz że słabo gramy chętnie zagram z Tobą i Twoim kolegą na dowolnej mapie
:)
Jeżeli ktoś z nimi wygra na tej mapie to niech pochwali się powtórką :)

Dzięki za komentarz


Czy słabo ? NIe moge tak powiedzieć bo w końcu przecież wygraliscie :) Po ciężkim boju , ale wygraliście . Co do pojedynku : uważam , że o.k , tylko musimy sie zgadac na gg , skype itp . Moje dane w podpisie . Ustalimy wszystkie detale pokedynku .

xDeuSx

Dzieki za poprawę , to słowo mi sie bardzo myliło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do wersji CoH z Platynowej Kolekcji trzeba jeszcze ściągać jakieś patche? I czy pogram w sieci jeśli nie mam dodatku?

BTW: Na starym kompie (Athlon 1.6 GHZ, 512 RAM i Radek 9200) CoH chodził jak... no tak jakby nie chodził, bo nie wyświetlało jednostek. Teraz na nowym kompie (Czterordzeniowy procek, 2 GB RAM, GF8800), nareszcie mogę sobie pograć, i gra jestem zachwycony po prostu ;] Dobrze pisali w CDA, CoH jest jak Call of Duty 2 z lotu ptaka, to co się dzieje w tej grze jest nie do opisania. Choćby misja w Carentan, gdy musimy bronić Ratusza i tych trzech mostów, najpierw walki o ten Ratusz, potem ostrzał z artylerii naszych pozycji, i wycofywanie się do kościoła, coby go bronić. Akcja tam nie zwalnia na sekundę, co chwila atakują nas niemieckie czołgi, piechota, kurcze, ta gra ma niewiarygodny klimat ;] Do tego grafika, lepsza niż w niejednym starszym FPS''ie, dźwięk to samo, na dobrych głośnikach czuje się tak jakbym oglądał film a nie grał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 09:26, NuGGet napisał:

Czy do wersji CoH z Platynowej Kolekcji trzeba jeszcze ściągać jakieś patche? I czy pogram
w sieci jeśli nie mam dodatku?


Tak , bo jeżeli masz podstawkę , musisza zauatalwoac patcha , który umożliwi Ci grę z ludzmi którzy mają dodatek . Patch jeste duzy z 1,8 gb ( chyba , że jest zawarty ale wątpie . jeżeli jednak tam jest, tak musisz sciagnac z 1 czy 2 patche .


ładnie Cie pojechali z statusem ... Fajnego kompa masz teraz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2008 o 10:07, Ryan Kam napisał:

Tak , bo jeżeli masz podstawkę , musisza zauatalwoac patcha , który umożliwi Ci grę z
ludzmi którzy mają dodatek . Patch jeste duzy z 1,8 gb ( chyba , że jest zawarty ale
wątpie . jeżeli jednak tam jest, tak musisz sciagnac z 1 czy 2 patche .

Dodatek tak czy inaczej kupie, ale nie teraz. A na tej wersji z Platynowej Kolekcji jest tylko jeden patch chyba (Dodaje DX10), i chyba na razie dam sobie spokój z multi, dopiero jak będę miał czas to zassam tego wielkiego patcha ;p

Dnia 26.06.2008 o 10:07, Ryan Kam napisał:

ładnie Cie pojechali z statusem ... Fajnego kompa masz teraz xD

Bana miałem przez miesiąc, i po odbanowaniu znowu Obywatel ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam CoH: OF od czasu upgradeu kompa (był z kartą graficzną) ale dopiero niedawno zacząłem w to grać. Gierka spodobała mi się. Jestem w 4 misji Panzer Elite i 5 misji brytoli. Screen:

Ustawienia: 1650x1050, wszystkie detale High, wyłączony AA (gra strasznie wtedy się tnie)

20080626110557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 11:06, Lisun napisał:

Posiadam CoH: OF od czasu upgradeu kompa (był z kartą graficzną) ale dopiero niedawno
zacząłem w to grać. Gierka spodobała mi się. Jestem w 4 misji Panzer Elite i 5 misji
brytoli. Screen:

Ustawienia: 1650x1050, wszystkie detale High, wyłączony AA (gra strasznie wtedy się tnie)


Jakiego masz teraz kompa ? Bo u mnie tak jakos lepiejj wyglada .... Moim zdaniem ;p
A no i ja mam wlaczony AA x2 i sie nie tnie . Tylko nie wiem jakiego masz PC ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2008 o 09:55, Blucky napisał:

Jakiego masz teraz kompa ? Bo u mnie tak jakos lepiejj wyglada .... Moim zdaniem ;p
A no i ja mam wlaczony AA x2 i sie nie tnie . Tylko nie wiem jakiego masz PC ;P


Konfig PC:
Intel Core2Duo E8400 (3.00 GHZ)
2 GB RAM
ASUS GeForce 8800 GT
Okazało się, że przycinało, bo ustawiłem AAx16 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować