Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

W jaki sposób dowiedzieć się, jaką wersję gry mam - chodzi mi o patha. Kupiłem wlasnie gre (Topseller), ale nigdzie nie moge doczytac czy zawiera jakies pathe czy nie. W samej grze jest to jakos widoczne? Bo nie chcial by sciagac niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 16:50, Rumcajs52 napisał:

>
Jak włączysz grę, to jesli nie masz najnowszego patcha to ona CI automatycznie ściągnie
;)

Chodzi Ci o gre na multi? Bo jakos nie zauwazylem zeby w czasie zwyklej kampanii cos sciagalo. A na multi wlasnie cos chcialo zassac, nie podalo jednak ktory... pomyslalem jednak, ze zassam sobie sam (szybsze lacze niz w domu) i w domu puszcze ale nie wiem ktore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:01, argoth napisał:


Tak, chodzi o multi ;)
A w ogóle masz samą podstawkę, czy Opposing Fronts też? Bo jeśli masz samą podstawkę to czeka Cię dłuugie ściąganie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:05, Rumcajs52 napisał:

>
Tak, chodzi o multi ;)
A w ogóle masz samą podstawkę, czy Opposing Fronts też? Bo jeśli masz samą podstawkę
to czeka Cię dłuugie ściąganie...


Podstawka... pocieszyles mnie ;-) Ale myslisz, ze mam zaczac od pierwszego? W sumie duzo tego i jak sie okaze, ze czesc bez sensu sciagam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja bym zaczął ściągać po kolei, z gry(tylko zwolnij dużo miejsca na dysku systemowym, o on w "moje dokumenty" zapisuje te patche)...
Myślę że wiesz, że w dodatku są 2 nowe armie... no i jak się nie ma dodatku to on musi ściągnać wszystkie nowe jednostki i mapy :D Ale multi jest taki cudny że warto się poświęcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:23, Rumcajs52 napisał:

>
Ja bym zaczął ściągać po kolei, z gry(tylko zwolnij dużo miejsca na dysku systemowym,
o on w "moje dokumenty" zapisuje te patche)...
Myślę że wiesz, że w dodatku są 2 nowe armie... no i jak się nie ma dodatku to on musi
ściągnać wszystkie nowe jednostki i mapy :D Ale multi jest taki cudny że warto się poświęcić
:D


Ok o dodatku i tym co oferuje oczywiscie wiem, i pewnie tez dokupie. :-) Co miales na mysli, ze sciagnie wszystkie nowe jednostki i mapy? Bede mogl grac na multi z ludzmi co maja dodatek ale bede mogl tylko wybrac podstawowe armie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:28, argoth napisał:


Tak, ty będziesz mógł grać tylko podstawowymi wojakami...
I oczywiście będziesz mógł grać z tymi co mają dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:30, Rumcajs52 napisał:

>
Tak, ty będziesz mógł grać tylko podstawowymi wojakami...
I oczywiście będziesz mógł grać z tymi co mają dodatek.

OK. Serdecznie dziekuje za poswiecony czas. :-) Na multi musze jeszcze troche potrenowac ale sie pewnie skusze. A co do poprawek, zostawie pewnie sprzet wlaczony na noc i niech sam zadecyduje co mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A co do poprawek, zostawie pewnie sprzet wlaczony na noc i niech

Dnia 28.05.2008 o 17:34, argoth napisał:

sam zadecyduje co mu brakuje.

To to Cię znowu zmartwię, bo jak się ściągnie patch, to trzeba nacisnąć kilka razy next, a później nacisnąć jeszcze raz żeby sie ściągał następny :D
A co do multi, to single niewiele pomaga ;) Zupełnie odmienne taktyki są stosowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patche trzeba sciagac pokolei najlepiej poprzez gre, w CoH trzeba wszystkie pomniejsze od wersji 1.00 do 1.71 następnie ten większy uaktualniający gre do CoH OF Multiplayer(bez kampani single) 1.71 do 2.100 albo 2.101(nie pamiętam dokładnie) i pomniejsze do aktualnego 2.301, ważne jest że powtórki np. z wersji 1.00 nie beda działać np. w 1.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dodatek Na linii frontu, i mam pytanie.

Na instrukcji są podane dwa kody. Pierwszy z nich jest oczywiście do gry, i do odblokowania dwóch nowych kampanii(swoją drogą, ile jest misji na każdą z nich ?).
Ale jest jeszcze drugi, o wiele krótszy, w opisie ma nazwę SERVICE.
Do czego on jest potrzebny? W instrukcji nic na ten temat nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 18:59, Darkstar181 napisał:


Misji jest gdzieś koło 8 chyba, ale dokładnie nie pamiętam...
A ten kod, to chyba jest potrzebny gdybyś miał jakieś problemy z grą, i wysłał do relica maila... może sprawdzają nim czy masz oryginała, czy cuś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 18:59, Darkstar181 napisał:

Kupiłem dodatek Na linii frontu, i mam pytanie.

Na instrukcji są podane dwa kody. Pierwszy z nich jest oczywiście do gry, i do odblokowania
dwóch nowych kampanii(swoją drogą, ile jest misji na każdą z nich ?).


Panzer Elite chyba 8 a Brytyjczycy 9, zapewne zauważysz że czasami kilka misji jest na tej samej mapie (może troche zmodyfikowanej) ale z innymi zadaniami i ogólnie rolą np. 3 misje brytów w Caen ;)

Dnia 03.06.2008 o 18:59, Darkstar181 napisał:

Ale jest jeszcze drugi, o wiele krótszy, w opisie ma nazwę SERVICE.
Do czego on jest potrzebny? W instrukcji nic na ten temat nie pisze.


Z tego co pamiętam jest on związany z orginalnością/pomocą do gry.
______________________________________________________________________________ __________________
Jeżeli ktoś chce kupić tanio podstawke i dodatek to w serii Top seller właśnie pojawił się również dodatek Na Linii Frontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 22:03, jackass napisał:

Ile misji jest w grze ?

W podstawce jest 15, w dodatku 17, czyli łącznie 33, jeśli mamy obie gry.
Czy dodatek "Na lini frontu" jest samodzielny ,czy wymaga podstawki

Dnia 05.06.2008 o 22:03, jackass napisał:

?

Samodzielny. Jest to na tyle dobre rozwiązanie, że jeśli chcesz mieć dostęp do poprzedniej kampanii z podstawki, oraz tamtejsze armie w dodatku, wystarczy że wpiszesz kod instalacyjny z poprzedniczki w menu głównym dodatku, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 23:18, Darkstar181 napisał:

> Ile misji jest w grze ?
W podstawce jest 15, w dodatku 17, czyli łącznie 33, jeśli mamy obie gry.

15 ?? O żesz w morde .Właśnie przeszedłem misję ,w której trzeba wysadzić magazyn Osi ,potem dostać się do ich parku maszyn i wszystko zniszczyć .Jest to 6 misja .Przechodziłem grubo ponad godzine a napociłem się przy niej strasznie ,w dodatku ledwo wygrywając .Nie chcę wiedzieć co będzie koło 15 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 00:48, jackass napisał:

> > Ile misji jest w grze ?
> W podstawce jest 15, w dodatku 17, czyli łącznie 33, jeśli mamy obie gry.
15 ?? O żesz w morde .Właśnie przeszedłem misję ,w której trzeba wysadzić magazyn Osi
,potem dostać się do ich parku maszyn i wszystko zniszczyć .Jest to 6 misja .Przechodziłem
grubo ponad godzine a napociłem się przy niej strasznie ,w dodatku ledwo wygrywając .Nie
chcę wiedzieć co będzie koło 15 :/

Zawsze możesz obniżyć stopień trudności gry.
A misje są dosyć nierówne. Jeśli mam być szczery, to sama ostatnia misja jest łatwiejsza od szeregu poprzednich.

6... no, tu trzeba było się namęczyć. To niby ta, co trzeba zniszczyć fabrykę V 2 ? Łatwa to ona faktycznie nie była, ale po niej są w miarę proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, a nie wiadomo czegoś o nowym dodatku ?? pewnie wszystko wchłania DoW 2 :) ale marzy mi się front wschodni :P, teraz przechodze kampannie od początku sobie narazie skończyłem Normandie, teraz gram Brytolami. Czekam na internet i wkońcu sobie pogram po necie znowu :) tylko kiedy ta Netia mi aktywuje usługe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 17:09, Wraith9 napisał:

ale marzy mi się front wschodni :P

Mógłby być ;] ale skoro podstawka i dodatek traktują o froncie zachodnim to warto najpierw tam zakończyć wojnę;] np. ofensywa w Ardenach ,Linia Zygfryda i przełamanie Renu. No i też ciekawie mogło by być na Pacyfiku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować