Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2009 o 23:23, Luk Zombi napisał:

Poza tym raczej nie ma nic nowego/ciekawego na razie.


Ciekawa to jest cena tego dodatku :P Ja osobiście kupię gdy będzie w jakieś tańszej serii. 7 dych za parę jednostek i króciutkie kampanie ?

Ale jak kupię to gramy co nie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 07:50, Ryan Kam napisał:

> Poza tym raczej nie ma nic nowego/ciekawego na razie.

Ciekawa to jest cena tego dodatku :P Ja osobiście kupię gdy będzie w jakieś tańszej serii.
7 dych za parę jednostek i króciutkie kampanie ?

Ale jak kupię to gramy co nie ;) ?

Ja poczekam do wakacyjnej wyprzedaży, która będzie na 100%. A wtedy na pewno zagramy ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 10:28, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie czy polecacie kupić mi CoH Złota Edycja plus najnowszy dodatek??Zastanawiam
sie też ile potrzeba czas na ukończenie CoH czy jest to długa gra??


Kup tylko złotą edycję. Dodatek kupisz jak stanieje. Nie warto wydawać tyle kasy, jak gra Ci może się nie spodobać.

A CoH to gra nawet długa, ja grając po godzinie dziennie przeszedłem ją w tydzień na Hard. (Podstawka)
A po za tym multi BARDZO wydłuża grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 15:39, wojo44 napisał:

Z tego co wiem to trzeba się mieć połączenie z internetem i być zarejestrowanym.


Internet mam, ale gdzie trzeba byc zarejestrowanym? Licze na szybką odpowiedz...

Podczas pierwszego uruchomienia gry musisz się zarejestrować (podać Cd-key , login hasło, chyba maila itd.). Gdy uruchamiasz grę to wyskakuje Ci takie okienko do zalogowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 07:50, Ryan Kam napisał:

Ale jak kupię to gramy co nie ;) ?


Oczywiście! ;) Ja mając moją UWAGA "Szpan" On

Spoiler

Edycje Specjalną Gram.pl

"Szpan" Off ;) zamówiłem troche taniej, nie moge czekać :D

A tak pozatym ktoś planuje kupić C:P - Zimna Wojna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 15:45, tomeksmy01 napisał:

> Znacie jakieś super mody do tej gry??? Kiedyś czytałem w Cd-Action o jakimś ale
nie mogę
> teraz znaleść tego numeru

Nie wiem jakie są super, tutaj jest troche modów do CoH -> http://www.moddb.com/games/company-of-heroes/downloads
a tak pozatym "google" jest...


O na tej stronce są fajne a tak pozatym kiedyś miałem mapy dodatkowe i naprwadę polecam chodzi mi o potyczki super są ale niektóre nie chciały mi chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zwrócił uwagę na małą rozbieżność w datach wydania CoH: ToV?

Na "planie wydawniczym" jest podana data 9.04.2009, zaś w "sklepie" data to 24.04.2009?

Która jest prawidłowa? Ja rozumiem że dezinformacja to w wielu wypadkach klucz do sukcesu, ale akurat w tym konkretnym to raczej wtopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2009 o 11:28, Mangler666 napisał:

Która jest prawidłowa? Ja rozumiem że dezinformacja to w wielu wypadkach klucz do sukcesu,
ale akurat w tym konkretnym to raczej wtopa...

Zawsze możesz zadzwonić i się spytać w dziale obsługi klienta...
A wtopą to jest cena. 89 zł za 9 misji. W moim wypadku 69 (mam zarejestrowane poprzednie części) ale to i tak zdzierstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 11:28, Mangler666 napisał:

Czy ktoś z Was zwrócił uwagę na małą rozbieżność w datach wydania CoH: ToV?

Na "planie wydawniczym" jest podana data 9.04.2009, zaś w "sklepie" data to 24.04.2009?

Która jest prawidłowa? Ja rozumiem że dezinformacja to w wielu wypadkach klucz do sukcesu,
ale akurat w tym konkretnym to raczej wtopa...


Prawdopodobnie pewnie chodzi o lokalizację, 9.04 to z tego co wiem premiera "światowa" A wiadomo że poprzednie części zawsze miały około 2 tygodnie opóźnienia w stosunku do światowej. Zapewne niestety jest to polska premiera... Dezinformacja? Na Gram.pl często są niezaktualizowane i sprzeczne rzeczy, mnie takie sytuacje już nie dziwią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee.. proszę o małą pomoc :P Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak sprawdzić jaką się ma wersję gry? Bo nie mogę ściągać bezpośrednio przez Relic Online, ponieważ wyskakuje mi komunikat, że aplikacja zostanie zamknięta itede..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 18:02, Adeq napisał:

Ee.. proszę o małą pomoc :P Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak sprawdzić jaką się ma wersję
gry? Bo nie mogę ściągać bezpośrednio przez Relic Online, ponieważ wyskakuje mi komunikat,
że aplikacja zostanie zamknięta itede..


W pliku Release_Notes, ścieżka to C:\Program Files\THQ\Company of Heroes (domyślnie) i we właściwościach pliku RelicCOH zakładka "Wersja" i też C:\Program Files\THQ\Company of Heroes (domyślnie) ;) A tak zazwyczaj jest na samym dole głównego menu, chociaż nie we wczesnych wersjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 21:07, Sycylius napisał:

Dzisiaj wyszedl nowy patch,tylko mam problem z pobraniem go klikam w grze pobierz ale
nic nie idzie;/.Macie jakies linki do wersji pl?


Raczej będzie ciężko. Powinneś odczekać, serwery są pewnie przeciążone i nie możesz pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto bugi z nieoficjalnego forum Relicta
Wirbelwind still insta-pins
* Minimap is still bugged for some people, dots too small
* Nebelwerfers decrewed in the middle of a barrage continue firing when recrewed (even by opposing troops)
* Skirmish AI very broken
* Various sound issues
* Automatch map list broken again
* New maps are not there
* Repair is bugged for all
* British mortar barage is bugged
* Tiger in english version is silent (not in german version)
* Henschel-run is not worth 200 ( One hit on 5 churchils in LoS after all flight ins)
* Wire cutter can now clear sandbags too
* Wehrmacht repairbunkers repair nothing like ATs, 88s, flakvierlings ...
* MG42 is very powerfull


Ten jest chyba najlepszy
* Wire cutter can now clear sandbags too .
Koniec murowania na Lorrain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw, tym niemniej i tak kluczowe będzie jak wykonany jest i jak przyjmie się dodatek. Bo troszkę się boję, że zamiast rozwinięciem, gry będzie tym czym dla DoWa był Soulstorm - początkiem końca... Relic coś od dłuższego czasu jedzie na "dobrej opinii" lecąc sobie ostentacyjnie w kulki. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować