Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2008 o 16:55, bart31 napisał:

Mam pytanie czy po zainstalowanie Oblivion lost do STALKER Cień Czarnobyla savy z podstawowej
wersji będą działać ????


Ludzie opanujcie się. Macie przecież ogólny temat do SoC ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&u=12414). Tam wszystkiego się dowiecie. To jest temat do Czystego Nieba a nie Cienia Czarnobyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 00:25, Bishoop napisał:

> tego jeszcze nie było, koło bazy wolności jest lokacja zwana halą fabryczną. oczyszczałem

> ten teren z żołnierzy i wolności i jeden z nich jest niesmiertelny.tak tak strzelam
nie
> pada tłukę nożem nie pada, rzucam granat nie pada:(

Też miałem takich paru i też z Wolności. Może rzeczywiście mają dobre zioło. Śmieszne
jest to, że walisz headshota a gostek i tak dalej żyje. Nawet z SVDm2.

Spotkałem jednego dziwnego z Duty w kopalni w Czerwonym Lesie. Wyglądało to jakby używał
wykrywacza artefaktów. W pewnym momencie jak za blisko anomalii podszedł to nawet odskoczył
wystraszony jakby sie poparzył.



Co do gostka w czerwonym lesie to on wyjmuje artefakty z anomalii bo 2 są w samym jej centrum i niema jak ich wyjąć gostek sprawia iż zostają wyrzucone na zewnątrz środkowej anomalii chyba trampoliny i takim sposobem udało mi się jeden zwinąć drugi zabrał gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Już wymiękam na tych zombiaków. Wlazłem na dach w Jantarze i rzuciłem dwa granaty (te lepsze) w grupkę zombie (dokładnie 13). Oczywiście nic im się nie stało. Za to obeszli cału budynek i wszedli (a raczej doślizgali się) na sam dach. Ustawili się w rzędzie i każdy dostał head''a. Albo stoje sobie spokojnie przed bramą prowadzącą do Czerwonego Lasu a tu zza winkla wyłazi pięciu w rzędzie jak pięcioraczki syjamskie.

Druga sprawa. myślę, że ten tunel prowadził do Dziczy zanim ją wycieli. Podobny jest z Wysypiska do Bagien.

20080925174617

20080925174653

20080925174718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki mały problem. Mam dwa pendrive''y z danymi o snajperkach dla mechanika w Dolinie Mroku, podchodzę do niego i nie ma żadnej opcji dialogowej żeby mu to dać. Nie wiem czy to bug czy coś trzeba zrobić ale zależy mi na tym, trochę kaski za to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 19:50, Beliar-13 napisał:

A ja mam taki mały problem. Mam dwa pendrive''y z danymi o snajperkach dla mechanika
w Dolinie Mroku, podchodzę do niego i nie ma żadnej opcji dialogowej żeby mu to dać.
Nie wiem czy to bug czy coś trzeba zrobić ale zależy mi na tym, trochę kaski za to będzie.


Może głupie pytanie, ale wziąłeś najpierw od niego zadanie znalezienia pendrive''ów? Bez tego nie będzie opcji zwrócenia ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro wychodzi patch 1.5.05 naprawiający bardzo wkurzające błędy , np. wywalanie do pulpitu , miejmy nadzieję że również CDP wyrobi się z polską lokalizacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 20:25, Crew 900 napisał:

No nie !! Będzie Stalker 2 :|
OMG , nie dość że spieprzyli dwie części Stalkera , to jeszcze dojdzie następny i zapewne
o wiele więcej bugów ...


Ekhm... tego... a co KONKRETNIE "spieprzyli" w tych dwóch częściach STALKERa? Gry, które są skopane, raczej rzadko doczekują się kontynuacji (no, chyba że odpowiada za nie Uwe Boll), skoro GSC może sobie pozwolić na to, żeby wydać kolejną część, to znaczy, że im się to opłaca.

W STALKERA gram od prawie 3 tygodni, skończyłem go, teraz gram tylko po to, żeby zbierać artefakty i strzelać do bandytów. Jak do tej pory jedynym zgrzytem, jaki miałem, były zacięte drzwi w bunkrze w Jantarze. Wczytanie save''a skutecznie rozwiązało ten problem.

Biorąc pod uwagę wysokie noty, jakie STALKER dostał w pismach branżowych, oraz sporą liczbę fanów, myślę, że nazywanie obu części "spieprzonymi" jest raczej nie na miejscu. Ale cóż, są gusta i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 20:25, Crew 900 napisał:

No nie !! Będzie Stalker 2 :|
OMG , nie dość że spieprzyli dwie części Stalkera , to jeszcze dojdzie następny i zapewne
o wiele więcej bugów ...

Nom, tragedia. Tak jakby ciebie ktoś zmuszał do grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 20:25, Crew 900 napisał:

No nie !! Będzie Stalker 2 :|
OMG , nie dość że spieprzyli dwie części Stalkera , to jeszcze dojdzie następny i zapewne
o wiele więcej bugów ...
http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr2&thm_page =1&thm_id=17326&sec_id=18



Fabuła stalkera zasadniczo nie jest wyczerpana, taka saga jak Half-Life. Wiec można spokojne zrobić pewnie jeszcze ze 2-3 gry o zonie i stalkerach. Parę wątków jest na prawde nadających się na nowego stalkera. Pierwsze dotarcie striełoka do elektrowni, czy wątek o strełolku rozgrywający się równolegle do CS, lub zupełnie coś innego. Pewien sprzeciw budzi zasadniczo jakość produkcji pod względem programowym, błędy i niedoróbki bo klimatem stalkerow na pewno nie uda się żadnej innej grze dorównać. Niestety panowie SGC niestety słabo sobie radzą z programowaniem, a może żeby nie zepsuć atmosfery gry to panowie programiści od Wiedżmina by napisali nowego stalkera mentalność polaków i rosjan jest podobna, więc nie powinno być wtopy jak by za nowego stalkera zabrali się programiści z zachodu, iz gra straciła by swoja klomatowość i innowacyjność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za 2 posta, ale moim zdaniem na przyszłość ( po stalkerze ciceniu czarnobyla ) spalili już Strieloka. Ach te kilka zakończeń... Ale ten dziadek zostaje co był na przerywnikach filmowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 21:29, SaraterWarrior napisał:

Sry za 2 posta, ale moim zdaniem na przyszłość ( po stalkerze ciceniu czarnobyla ) spalili
już Strieloka. Ach te kilka zakończeń... Ale ten dziadek zostaje co był na przerywnikach
filmowych...


Ale dziadkiem raczej nie będziemy grać. Już nie te lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol .. ludzie ... sami siebie posłuchajcie ;p .. Się zebrali za przepowiadanie przyszłości ;p

Numery w Totka na 10-cio krotną kumulacje byście wywróżyli ;p

A co do stalkera 2 .. Najpierw to by się przydało CS dopracować chociaż do poziomu takiego jak SOC .. a dopiero później myśleć nad 2 .. takie jest moje zdanie.

A mam nadzieję że patch Polski wyjdzie w końcu, bo do Mass Effect pojawiły się ze 2 + bonusowe subquesty i nowa rasa za darmo do ściągnięcia dla posiadaczy oryginalnych kopii gry .. niestety dla angielskiej wersji gry. Bo Polskiego to nawet pierwszego patcha jeszcze nie ma .. żal , żal, żal .. mam nadzieje że ze stalkerem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować