Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Yhy no to tego Ci nie powiem, bo nie używam tego typu modów.
Po 1 to oszustwo :P
Po 2 nie dziw że Ci się tak długo otwiera skoro gra nie była do tego przystosowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie była przystosowana >? To cień Czarnobyla bez problemu od razu się otwierało plecak bez czekania a tutaj no kurde. PO prostu kolejny błąd . Ale nawet przy 60 już tak nie od razu się otworzy . lub nawet mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modzik sam zrobiłem waży ponad 300 mg i cały czas udoskonalam :D
Ale nawet bez modów nie od razu się otwiera jak dużo rzeczy . tzn nie równomiernie z naciśnięciem przyciska i .
Jest lekka przycinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc najwidoczniej wina leży po stronie Twojego PC. Mam o wiele słabszego PC od Ciebie, a nigdy (tzn od wczoraj :D) czegoś takiego nie uświadczyłem ;]

Ciekawi mnie tylko czy ktoś jeszcze ma takie problemy, czy jesteś odosobnionym przypadkiem (narzekania na wszystko co się da :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz po tylu formatach, zmianie podzespołów na lepsze to raczej wina leży po stronie gry . Nie wiem może wina też tego że do każdej broni amunicje mam w liczbie 7200 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 17:44, Crew_900 napisał:

Nie wiem może wina też tego że do każdej broni amunicje mam w liczbie 7200 xD


Podejrzewam że to już prędzej jest przyczyną. Sam nie miałem nigdy więcej niż 1500 Naboi do danej broni, a używam tylko Karabin + Strzelba + broń podręczna.
Mając tylko broń + amunicję + "dodatki zdrowotne" zużywam niecałe 25KG miejsca w Plecaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 17:21, v1t4m1n napisał:

Zawsze można było je gdzieś zostawić. Na przykład w jakiejś skrzynce :)

Ja raz tak miałem że zapomniałem gdzie zostawiłem xD
Crew_900 i Mafioso_PL
Mi plecak otwiera się bez problemu nigdy nie czekam długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 16:24, Crew_900 napisał:

Uciążliwe jest to że jak mamy dużo przedmiotów w plecaku to nie otwiera się od razu tylko
taka przycinka i dopiero się otworzy, ale taka większa na 3-4 sekundy


Mam podobny problem tylko, że z wypełnionymi po brzegi schowkami. Następuje jak napisałeś mała, 3-4 sekundowa przywieszka i postać czasami odskakuje nieznacznie. Szczególnie jak zrzucam duży balast z plecaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie ! To właśnie mam i otwieranie innych schowków z dużą ilością rzeczy

PS. Ta cholerna płyta szybko mi się rysuje po brzegach . Dobrze że zrobiłem kopię płytki i jak instalować grę to tylko z kopii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tylko cos takiego ze jak raz duzo w siebie zrzucilem to postac tak jakby podniosla(albo wyprostowala sie) cos w tym stylu xD A problemu z otwieraniem nigdy nie mialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 18:55, Crew_900 napisał:

O właśnie ! To właśnie mam i otwieranie innych schowków z dużą ilością rzeczy


A jednak miałeś rację. Miałem 3k naboi do AK + po kilkaset do Strzelby i Broni podręcznej a już plecak otwiera się po ok 1 sekundzie dopiero.
Jednak nie zauważyłem tego dopóki sobie nie przypomniałem o naszej rozmowie, więc mi to tam nie przeszkadza :P

Jeszcze Ponowię moje pytanie:

Mam pytanko, da się jakoś w cfg "wydłużyć" promień światła z Latarki?
Standardowo niestety jest on bardzo krótki, a noce są tu o wiele ciemniejsze nić w SoC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to patch 1.5.09 czy to wymiana płyty głównej na nową, ale teraz spokojnie mogę grać w grę na Dx10 w full detalach :D

20090520113742

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 11:49, Crew_900 napisał:

Znów zacząłem bawić się swoim modem, teraz głowię się jak stworzyć przewodników na tych
lokacjach : /


Twój modzik fajny ale też trochę kuleje. Szczególnie na Wyspisku (a co tam nie kuleje?). Da rady wogóle zrobić małą wojenkę w Limańsku? Chociaż z pięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już nie moja wina. To wina tego pieprzonego AI przeciwników . Wyznaczone mają miejsca gdzie mają się udać. Nie moja też wina że leniwe dupy mają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować