Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2008 o 15:28, Kel-Shar napisał:

Ogólnie to jest dramat, nie idzie nawet pograć w trybie gry wieloosobowej, bo wszyscy
już mają zaktualizowana grę. Po cholerę CDP katuje klientów tymi spolszczeniami...


Taa... Też sobie chciałem pograć dzisiaj w multi ale pod 1.5.01 już nic nie ma. Dwa dni temu znalazłem jeszcze dwa serwery a dzisiaj to już lipa. Nawet pod 1.5.00 jeden był..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 15:33, Bishoop napisał:

> Ogólnie to jest dramat, nie idzie nawet pograć w trybie gry wieloosobowej, bo wszyscy

> już mają zaktualizowana grę. Po cholerę CDP katuje klientów tymi spolszczeniami...


Taa... Też sobie chciałem pograć dzisiaj w multi ale pod 1.5.01 już nic nie ma. Dwa dni
temu znalazłem jeszcze dwa serwery a dzisiaj to już lipa. Nawet pod 1.5.00 jeden był..


Możesz zagrać na 1.5.03. Wystarczy na chama zainstalować angielskiego patch''a. Ja zainstalowałem i jeśli o multi chodzi, to nie ma żadnego problemu nie licząc mojego tragicznego pinga i kamperów ze snajperkami :)

EDIT
W singlu z patchem i tak czasami wywali z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 15:39, TheOverlord napisał:

Możesz zagrać na 1.5.03. Wystarczy na chama zainstalować angielskiego patch''a. Ja zainstalowałem
i jeśli o multi chodzi, to nie ma żadnego problemu nie licząc mojego tragicznego pinga
i kamperów ze snajperkami :)


W sumie nie pomyślałem o tym w kontekście multi. Ale poczekam jeszcze z dwa dni. Póki co odświeżyłem sobie Trackmanie...

Dnia 10.09.2008 o 15:39, TheOverlord napisał:

EDIT
W singlu z patchem i tak czasami wywali z gry.


Gre już przeszedłem. Wywaliło mnie tylko pięć razy. Dwa w Dolinie Mroku i trzy w Szpitalu. Wszystko przy okazji wczytywania quiksave''ów. Przeszedłem na szybkiego główny wątek. Poczekam na 1.5.04 i zacznę się bawić w poboczne questy i wojnę frakcjii. Tak samo miałem z SoC. Za pierwszym razem przeszedłem w dwa dni. Za drugim bawiłem się dwa tygodnie :)

Przy okazji, szkoda że quiksave''y nie działają po śmierci jak w SoC. Trzeba wczytywać przez menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostalem Buga jak mam przejsc w agropromie do podziemi. Wkurzylem sie bo wczesniej juz to przeszedlem
tylko zaczolem se grac od nowa ;(

Teraz to Musze jednak czekac na patcha,mam nadzieje ze to naprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do CDProjekt i oni też mówią że patcha robi producent. Powiedzieli mi że w zeszłym tygodniu dostali wszystkie materiały do polonizacji...

Nie wiem co o tym myśleć ale wydaje mi się że chyba faktycznie GSC to robi. Co nie zmienia faktu że cdp mogło by się dowiedzieć jak idą prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 16:40, Irc100 napisał:

Dzwoniłem do CDProjekt i oni też mówią że patcha robi producent. Powiedzieli mi że w
zeszłym tygodniu dostali wszystkie materiały do polonizacji...

Tak samo pisali jak nie było patcha do NWN2, też było że Bioware dostało materiały, a CDP tylko czeka. Trzeba było lepiej negocjować jak kupowali prawa do wydania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy wie ktos z was gdzie mozna jeszcze kupic stalkera cs ek oprucz allegro?

Wydaje mi się że już tylko allegro.

> A po co ci EK ?
> Dużo braków w niej
> Kup sobie samą grę na allegro już od 70 zł są

Mi nic nie brakowało w mojej EK.

A co do patcha to wolałbym poczekać kilka dni dłużej i mieć go od razu z wersją 1.5.04
niż zaczynać ciąglę grę od nowa z powodu bugów i nie kompatybilnych save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam buga pierwszego który mi się trafił na Wysypisku.Tam gdzie miałem iść za Kłem i odszukać ponoć jego PDA z info.Wchodzę do piwnicy i nic,miało tam być ponoć,że bandyci mnie okradają,ogłuszają,ja niby coś tam podsłuchuje ich rozmowie,dowiaduje się czegoś i wychodzę z nowymi informacjami wątku głównego.Ale ja czegoś takiego nie mam.Jak wchodzę do piwnicy,otwieram drzwi,to nagle słyszę głośny huk,jakby granat,wiadomość po lewej,że zadanie dokładnie te co teraz miałem wykonać zostało anulowane.Nagle urywa się gra,jest kamera jakbym leżał na podłodze,potem kamera przy wejściu do piwniczki i nic,jakby się zacięło.Hm nie wiem,czy grać dalej co nie mam sensu,czy czekać na tego patcha,Eh ogólnie gra jest świetna,ale te bugi robią z niej gniota totalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja takie dwa pytanka. Czy można odłączyć się od frakcji do której dołączyliśmy? I czy istnieje jakaś stronka odnośnie S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky gdzie są wypisane pancerze, bronie, gdzie je znaleźć itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 16:40, Irc100 napisał:

Dzwoniłem do CDProjekt i oni też mówią że patcha robi producent. Powiedzieli mi że w
zeszłym tygodniu dostali wszystkie materiały do polonizacji...

Nie wiem co o tym myśleć ale wydaje mi się że chyba faktycznie GSC to robi. Co nie zmienia
faktu że cdp mogło by się dowiedzieć jak idą prace...



To jakaś sciema jest. Patrzyłem kto robił wersje [world wide] i jest to Deep Silver czyli wydawaca gry na terenach europy i USA. Patcha do wersji ru faktycznie robiło GSC. Niech CDP nie wciska mi kitu że patcha robi GSC.
Dodatkowo konsul pisał że patch jest już w ostatniej fazie przygotowań, więc... ?
Niby w patchu miała być zawarta poprawka do naszej polonizacji. GSC miało by to niby robić. No chyba że CDP ściemiało że będą poprawiać lokalizacje i zostawi tak jak jest. W każdym razie nie będe czekał do przyszłego tygodnia bo zaczyna się to już robić śmieszne. Kupiłem gre i ma leżeć przez 2 tygodnie na półce bo u nas nie chce im sie wydać patcha. Se prędzej w tym tygodniu zmienie w rejestrze z pol na en i zgram patcha eng i będe czekał niewiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 15:19, Crew 900 napisał:

A po co ci EK ?
Dużo braków w niej

to że ok 10 osób pisało, że czegoś im brakowało nie oznacza, że dużo osób tak ma, przecież nikomu kto dostał kompletną EK nie będzie się chciało ogłaszać tego na forum. Ja, jak większość kupujących EK mam w niej wszystko co miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Za samą informację na pudełku gry o występowaniu w grze Podziemi Prypecii powinni wystosować oficjalne przeprosiny dla klientów. Powiem więcej. Jest to oszustwo i stanowi argument do zwrotu gry. To poprostu śmiech na sali. Wydawanie gry, w którą nie można grać bo nie wiadomo co z patchem. Tak samo było na forum jak nie chcieli poinformować o wersji językowej i z opóźnianiem przedstawienia wizualizacji EK. Będzie w przyszłym tygodniu.. a w następnym tygodniu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 17:51, Sylwassss napisał:

> Dzwoniłem do CDProjekt i oni też mówią że patcha robi producent. Powiedzieli mi
że w
> zeszłym tygodniu dostali wszystkie materiały do polonizacji...
>
> Nie wiem co o tym myśleć ale wydaje mi się że chyba faktycznie GSC to robi. Co nie
zmienia
> faktu że cdp mogło by się dowiedzieć jak idą prace...


To jakaś sciema jest. Patrzyłem kto robił wersje [world wide] i jest to Deep Silver czyli
wydawaca gry na terenach europy i USA. Patcha do wersji ru faktycznie robiło GSC. Niech
CDP nie wciska mi kitu że patcha robi GSC.
Dodatkowo konsul pisał że patch jest już w ostatniej fazie przygotowań, więc... ?
Niby w patchu miała być zawarta poprawka do naszej polonizacji. GSC miało by to niby
robić. No chyba że CDP ściemiało że będą poprawiać lokalizacje i zostawi tak jak jest.
W każdym razie nie będe czekał do przyszłego tygodnia bo zaczyna się to już robić śmieszne.
Kupiłem gre i ma leżeć przez 2 tygodnie na półce bo u nas nie chce im sie wydać patcha.
Se prędzej w tym tygodniu zmienie w rejestrze z pol na en i zgram patcha eng i będe czekał
niewiadomo ile.



Zgadzam się z Toba , to jest jakaś paranoja ... płacę za grę w którą nie mogę grać bo jest nie dopracowana i każą nam nie wiadomo ile czekać.Jak w ciągu najbliższych dni nie wydadzą patcha przechodzę na wersje Anglojęzyczną.

Dnia 10.09.2008 o 17:51, Sylwassss napisał:

Dokładnie. Za samą informację na pudełku gry o występowaniu w grze Podziemi Prypecii
powinni wystosować oficjalne przeprosiny dla klientów. Powiem więcej. Jest to oszustwo
i stanowi argument do zwrotu gry. To poprostu śmiech na sali. Wydawanie gry, w którą
nie można grać bo nie wiadomo co z patchem. Tak samo było na forum jak nie chcieli poinformować
o wersji językowej i z opóźnianiem przedstawienia wizualizacji EK. Będzie w przyszłym
tygodniu.. a w następnym tygodniu cisza.


Tak z tą Prypecią to jest przegięcie ... Widać nie zależy im na klientach tylko na kasie ... ale jak dalej tak będą robić to mam nadzieje że stracą na tym więcej niż zyskali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem dot.przejścia gry.Doszedłem do czołgu nad którym jest anomalia przez którą nalezy przedostać się do Leśnika.Próbowałem skakac w tą anomalię (jest dość wysoko nad lufą czołgu) z różnych kierunków itp. - nic z tego.Proszę o pomoc - może ktos wie jak rozwiazać ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 18:08, Codipar napisał:

... ale jak dalej tak będą robić to mam nadzieje że stracą na tym więcej niż zyskali.


Że tak powiem sami sobie w stope mierzą. Takimi postępowaniem wspomagają strony torrentowe.

xardax10 ---> nie ma bata. Trzeba wskoczyć na czołg i do tej anomalii przestrzennej. Trudno tam wskoczyć. Mi się chyba za 7-8 razem udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować