Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Wygląda na to, że w końcu znaleziono rozwiązanie na zwisy pomiędzy lokacjami.
Jeżeli grę wywali do pulpitu, należy włączyć oświetlenie statyczne, i spróbować jeszcze raz. Mi pomogło podczas przejścia z kordonu, do wioski kotów, a numer ten działa także przy Agropromie, i innych lokacjach.
Po przejściu do innej lokacji naturalnie można zmienić z powrotem ustawienia oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee .. qrde albo to wina angielskiego patcha na polskiej wersji .. albo coś jest sporo nie tak. Gra zaczęła mi się przycinać i hmmm zniknęła mi możliwość zaznaczenia dodatkowych "kwadracików" w opcjach grafiki .. takich jak "miękka woda" czy chociażby cienie .. lol ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 23:12, CDS_Baxian napisał:

Eeeeee .. qrde albo to wina angielskiego patcha na polskiej wersji .. albo coś jest sporo
nie tak. Gra zaczęła mi się przycinać i hmmm zniknęła mi możliwość zaznaczenia dodatkowych
"kwadracików" w opcjach grafiki .. takich jak "miękka woda" czy chociażby cienie .. lol
???

Cóż, jeżeli wcześniej nie było z tym problemów, to stawiam na angielskiego patcha.
Wygląda na to, że oszustwo z edycją rejestru nie wystarcza.
Mimo wszystko może lepiej poczekać na wydanie polskiej poprawki ? Ma się ona pojawić pod koniec tego tygodnia, bądź na początku przyszłego. W każdym bądź razie jest już na ukończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie było .. ehh mimo że z tą grą jest ogólnie wiele problemów to akurat z opcjami graficznymi było wszystko w porzo .. chociaż z drugiej strony ... z ustawieniami wszystkiego na max .. tekstury broni mimo wszystko są po prostu brzydkie jak na nasze czasy.

Ale taki numer mam pierwszy raz. W SoC instalowałem mody wyciągające z moich karteczek wszystko co najlepsze. A SC "czysty" mi się rwie .. porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 23:18, CDS_Baxian napisał:

A SC "czysty" mi się rwie .. porażka.

Taa... na moim komputerze Crysis na DX10 w pełnych detalach chodzi bez problemu.
Ale nie CS. Tutaj musiałem wyłączyć cienie, i wygładzanie krawędzi, żeby gra normalnie chodziła. Ale oświetlenie Dx10 mam włączone.

Krótko mówiąc, silnik gry jest nieźle skopany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 23:22, Darkstar181 napisał:

> A SC "czysty" mi się rwie .. porażka.
Taa... na moim komputerze Crysis na DX10 w pełnych detalach chodzi bez problemu.
Ale nie CS. Tutaj musiałem wyłączyć cienie, i wygładzanie krawędzi, żeby gra normalnie
chodziła. Ale oświetlenie Dx10 mam włączone.

Krótko mówiąc, silnik gry jest nieźle skopany.



Dziwne ... nie sądzę aby mi Crysis poszedł na max detalach a Czyste Niebo jakoś mi ładnie chodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za siedem 12!!! Jutro 11 września a patcha jak nie było tak nie ma. W tą gre grać się nie da!!! Jedyna mocna strona to poziom trudności, nawet na poz stalker łatwo zginąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz .. a mi Crysis chodzi a Czyste Niebo nie .. więc nie ma reguły, przynajmniej w odniesieniu do tego tytułu. Zresztą po samych postach można wywnioskować że ta gra ma swoje "humory" jednym się tnie, innym nie, jedni mają crash za crashem, inni przechodzą całą grę bez problemów.

A że silnik jest skopany to jest to fakt. A graficznie w porównaniu z Crysisem wypada bladziutko moim zdaniem ... ale to moje subiektywne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 23:56, CDS_Baxian napisał:

No widzisz .. a mi Crysis chodzi a Czyste Niebo nie .. więc nie ma reguły, przynajmniej
w odniesieniu do tego tytułu. Zresztą po samych postach można wywnioskować że ta gra
ma swoje "humory" jednym się tnie, innym nie, jedni mają crash za crashem, inni przechodzą
całą grę bez problemów.

A że silnik jest skopany to jest to fakt. A graficznie w porównaniu z Crysisem wypada
bladziutko moim zdaniem ... ale to moje subiektywne zdanie :)



W Crysisa nie grałem i nie będę bo nie chcę się męczyć na niskich detalach ale z tego co słyszałem to na pewno ma o niebo lepszą grafę od CS.Silnik jest dziurawy jak polskie drogi.Co do Crashy to N/C cały dzień się męczę z nimi i nic.kilka razy reinstalowałem grę i pomagało na 1 uruchomienie a później dalej crashe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 00:03, Codipar napisał:

A miał wyjść 11-go?


Nie.Nie oficjalnie było powiedziane że wyjdzie w tym tygodniu. (Marzenia) i że jest już na ukończeniu


Edit. Źle kliknąłem =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 00:03, Codipar napisał:

> No widzisz .. a mi Crysis chodzi a Czyste Niebo nie .. więc nie ma reguły, przynajmniej

> w odniesieniu do tego tytułu. Zresztą po samych postach można wywnioskować że ta
gra
> ma swoje "humory" jednym się tnie, innym nie, jedni mają crash za crashem, inni
przechodzą
> całą grę bez problemów.
>
> A że silnik jest skopany to jest to fakt. A graficznie w porównaniu z Crysisem
wypada
> bladziutko moim zdaniem ... ale to moje subiektywne zdanie :)


W Crysisa nie grałem i nie będę bo nie chcę się męczyć na niskich detalach ale z tego
co słyszałem to na pewno ma o niebo lepszą grafę od CS.Silnik jest dziurawy jak polskie
drogi.Co do Crashy to N/C cały dzień się męczę z nimi i nic.kilka razy reinstalowałem
grę i pomagało na 1 uruchomienie a później dalej crashe.



A ja przeszedłem CS do końca i nie miałem bugów dotyczących głównego questa, ani crashy. Teraz zainstalowałem patcha EN i nie licząc problemów z grafą to crashy nadal nie ma. No i jest mniej błędów dotyczących questów pobocznych.

AAA nie .. 2 razy wymiotło mi wszystkich ze wszystkich map ;p;p ... ale reload i poszło jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma końca tygodnia, parę dni zostało. Pozostaje dalej czekać, że jednak wyrobią się na czas (zdaje się było mówione, że GSC się tym zajmuje chyba? A z nimi różnie może być).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... jeśli ten patch wyjdzie w tym miesiącu to będzie cud... nie wiem czy oni nam noowe lokacje tworzą że tyle to trwa

A i faktycznie otrzymaliśmy unikalne wydanie gry na świecie - czyli praktycznie niegrywalny produkt chwała CD Projektowi , byle tak dalej ludzie a napewno piractwo zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 22:47, CDS_Baxian napisał:

Poprostu otwórz Regedit. Kliknij na wyszukaj i wpisz Clear Sky .. naciskaj F3 do czasu
aż znajdzie klucz w którym będzie wartość:

Instal Language PL .. Zmień na EN i instaluj patcha. Nie zamykaj rejestru to po instalacji
patcha zmienisz z powrotem na PL i grasz :)


A używając tego sposoby nie da się zainstalować 2 ruskich patchy? Próbował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 23:56, Melchah napisał:

A miał wyjść 11-go?


Nie miał wyjść w tym tygodniu więc liczyłem że będzie w ponidziałek. Nie gram w stalkera od niedzieli bo szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do naszej "wspaniale działającej edycji" powinni dodawać ramach ekskluzywnych dodatków kubki bez dna i okrągłe wykałaczki i byłby full wypas .

Na tego patcha byłby gotowy dłużej czekać gdyby ktoś z szefostwa zapodał informacje czy wyjdzie teraz czy za rok , bo mamy juz czwartek i został tylko jeden dzień a wesoła ekipa Cdprojectu jak milczała tak milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2008 o 23:47, Codipar napisał:

Dziwne ... nie sądzę aby mi Crysis poszedł na max detalach a Czyste Niebo jakoś mi ładnie
chodzi ;]

No ja nie mówię, że mi źle chodzi :P Ale musiałem wyłączyć cienie. Wszystko pozostałe na full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 23:22, Darkstar181 napisał:

> A SC "czysty" mi się rwie .. porażka.

> Taa... na moim komputerze Crysis na DX10 w pełnych detalach chodzi bez problemu.

Dnia 10.09.2008 o 23:22, Darkstar181 napisał:

Ale nie CS. Tutaj musiałem wyłączyć cienie, i wygładzanie krawędzi, żeby gra normalnie
chodziła. Ale oświetlenie Dx10 mam włączone.

Krótko mówiąc, silnik gry jest nieźle skopany.

Pochawl się komputerem, co w nim masz 3 x GTX 280 czy może 2 x Hd4870x 2 i 4 rdzeniowy procek podkręcony do 6ghz? Bo nie ma narazie maszyny na której cryssis pod DX 10 z AA i Anizo na max chodził bez przycięcią .
No chyba że grasz w 800x600. A co do skopania silnika CS to spróbuj zainstalowac nowe sterowniki, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować