Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Eh, ale mi się trafiło :/. Jestem w Agropromie i gra wysypuje mi sie średnio co 15 sek :/. To jest wersja beta i to dość wczesna. W życiu nie widziałe tak zabugowanej gry. Pisze do CDP reklemacje bo to co dostałem nie spełnia moich oczekiwań i oczekuje zwrotu pieniędzy. Myślałem że jakoś przelknę te błędy, ale tak grac się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 18:58, kozak40 napisał:

Mam pytanie. Czy w Clear Sky pojawia się w ogóle miasto Prypeć? Nie chodzi mi tutaj o
podziemia tylko o samo miasto.


Nie nic związanego z Prypecią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 19:16, Codipar napisał:

LOL ! Kupuje sobie coś od handlarza a koleś po prostu umiera :|

Kurde jest jakaś komenda na jakość cieni ?


Nie no ten bug mnie rozłożył na łopatki ... co jak co ... ale tego bym się nie spodziewał xD
Może miał zawał albo coś ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 18:16, Bishoop napisał:

> ... ale jak dalej tak będą robić to mam nadzieje że stracą na tym więcej niż zyskali.


Że tak powiem sami sobie w stope mierzą. Takimi postępowaniem wspomagają strony torrentowe.

xardax10 ---> nie ma bata. Trzeba wskoczyć na czołg i do tej anomalii przestrzennej.
Trudno tam wskoczyć. Mi się chyba za 7-8 razem udało..

Dzięki za podpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra kilmatyczna jak cholera... moglem sobie ustawić oświetlenie DX10, i gra podczas nocy wyglądana naprawde pięknie. Tylko o tej porze wybierać się do głębi zony. Swoją drogą, jestem dopiero w Kordonie, i wie ktoś, jak ominąć żołnierzy ? Bo jak wychodzę z tunelu, to mnie od razu CKM rozwala...

PS Na początku strasznie często wywalało mnie podczas wczytywania gry. Teraz na szczęście zapisy gier działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 19:27, Darkstar181 napisał:

Gra kilmatyczna jak cholera... moglem sobie ustawić oświetlenie DX10, i gra podczas nocy
wyglądana naprawde pięknie. Tylko o tej porze wybierać się do głębi zony. Swoją drogą,
jestem dopiero w Kordonie, i wie ktoś, jak ominąć żołnierzy ? Bo jak wychodzę z tunelu,
to mnie od razu CKM rozwala...

PS Na początku strasznie często wywalało mnie podczas wczytywania gry. Teraz na szczęście
zapisy gier działają.



Musisz przebiec na chama ... Chowaj się za drzewa i kamienie.Weź ze sobą kilka apteczek .^^ ja tak zrobiłem i się udało.Możesz też poczekać na komunikat że nie widzą Cię i wysyłają wojsko na zwiad i w tedy zacząć uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek dobiegnij do najbliższego głazu, a potem przeskocz przez drzewo i schowaj się za następnymi. Kiedy strzelec przerwie serie, pędź do wioski kotów.

Za pierwszym razem może się nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 19:11, Mychaa napisał:

Eh, ale mi się trafiło :/. Jestem w Agropromie i gra wysypuje mi sie średnio co 15 sek
:/. To jest wersja beta i to dość wczesna. W życiu nie widziałe tak zabugowanej gry.
Pisze do CDP reklemacje bo to co dostałem nie spełnia moich oczekiwań i oczekuje zwrotu
pieniędzy. Myślałem że jakoś przelknę te błędy, ale tak grac się nie da.


To chyba nie grałeś Boiling Point. Tam zaraz na starcie trzeba było sciągnąć bagatela 350 megowego patcha żeby wogóle móc sobie pograć. Najlepszy bug jak tam był to kierowcy aut. Jedzie taki i uderza w budynek znajduje się samochodem pomiędzy ścianą budynku a drzewem i próbuje cofać lecz ani ściana, ani drzewo nie chce go puścić mimo to potrafili do usranej śmierci próbować oczywiście w akompaniamencie klaksonu. Nic tylko miałem mord w oczach i musiałem zabijać kretynów. Albo najlepsza była mysz na poręczy potrafiła biec po poręczy schodow w miejscu. Przy bugach Boling Point bugi stalkera nie robią na mnie dużego wrażenia, a crashe mają być wyeliminowane po pierwszym patchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic. Miałem już masę błędów ale 3 największe.
1. u gościa u którego można sobie postrzelać i wygrać pieniądze - znika mi broń, zaczynam strzelać, wygrałem, oddaje mi niby to co miałem... a tu zonk nie ma mojej najlepszej broni tylko to co miałem w rękach, za to on trzyma moja spluwę !!
2. Dzięki temu muszę zaczynać grę od nowa - Najemnicy obok bazy wojskowej, najpierw nie chcieli ze mną gadać, ale po 20 loadach gry jakoś się udało (bez rozmowy quest sam przeskoczył). Ciąg dalszy, muszę do nich wrócić żeby mnie zaprowadzili do nadajnika i pomogli w bazie (nie wiem po co). Wracam a tu MARTWI!! Wystrzelali się z wojskiem i kupa,nie mogę zrobić nic dalej! Quest mi nie przejdzie. IDe do bazy, zabiłem wszystkich, jestem przy nadajniku, ale nie mogę go i tak włączyć bo nie jest zaznaczony jako quest. Znaczek mam nadal w miejscu gdzie byli martwi najemnicy... z którymi muszę porozmawiać. Da się to jakoś ominąć? To wtedy jak muszę iść do nadajnika żeby skontaktować się z zapętlonymi w anomalii stalkerami.
3. Zabija mnie i nagle widzę pytanie czy chcesz przejść na inny teren (byłem na środku mapy), daje F9 i loaduje, a tu znowu to samo pytanie, zaintrygowany daje TAK. Okazało się, że przeniosło mnie na teren za rozwalonym mostem (czerwony las) tyle, że oczywiście z nikim nie pogadam bo nie mam prawa być już tutaj, nawet żadnej strzałki na radarze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć , że to mi się nie podoba. Widać pierwsza gra Stalker im nie dała nauczki w sprawie błędów .
Zrobili to samo , wydali grę jeszcze z większą ilością bugów , co to ma być pytam się ? Jakaś wersja Byta czy gorzej Alfa gry ?!
Widząc na wychodzące patche widać że będzie więcej niż do SOH , do SOH czekaliśmy trochę a tu patrzcie już patcha wydali 1 dnia po premierze , w Sumie już 2 patche wydali w ciągu paru dni. I głupotą jest dla mnie , że nie dodali trybu Free Play , do SOH chcą robić patcha z tym a tutaj w oryginalnej wersji tego nie zrobili :|

Co do lokacji , podziemia prypeci moim zdaniem usunęli parę dni przed premierą , grając w grę w poziomie szpital słychać Najemniku udaj się do Katakumb , widać że miały być podziemia a tu bezsensu normalnie dali nam elektrownię :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam bardzo dziwny problem. Po zainstalowaniu Stalkera - Czyste niebo i rozpoczęciu gry zauwazyłem
dziwny "feature" jaki mi sie pojawił. Otóż kamera obraca mi się ciągle o 360 stopni.
Nie wiem co się dzieje, to chyba nie jest normalne zachowanie gry ?
Czy komuś się cos takiego zdażyło?
Dodam że zainstalowałem nawet patha ale niestety on mi nie pomogł, mam nadzieję że wy to zrobicie.
Z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 20:16, zadymek napisał:

Taa, juz widzę jak kopara ludziom opada gdy po zaaplikowaniu patcha w grze pojawią się
podziemia Prypeci:)

PS SOH?



Jest już polski patch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 20:20, Komixo napisał:

Jest już polski patch ?


A widzisz go na stronie głównej gram.pl ? Nie, to znaczy że nie ma. Jak będzie to pojawi się w dziele patche po literką S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 20:20, Komixo napisał:

Jest już polski patch ?

Ja gry nie mam i predko nie bedę miał, więc z chocby z tego powodu za bardzo w temacie nie siedzę, ale jestem pewien, że jakby takowy wyszedł rozległyby sięfanfary i ...w kazdym razie na pewno głośno by sięw temacie zrobiło na ten temat, a w dziale z poprawkami do gier pojawiła by się odpowiednia pozycja, a jak na razie jest tam tylko Cień Czarnobyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety nie mogę jeszcze wystawić oceny prequelowi ze względu na awarię karty graficznej choć grę już posiadam... Może i dobrze bo jak czytam o bugach :P ....Ale mam pytania dotyczące samego wydania.
1. Kim jest stały bywalec ZONY? Czy to osoba, która przed wydaniem Czystego Nieba była szczęśliwym posiadaczem Cienia Czarnobyla?
2. Jak wygląda prezent, który miał być dodany dla stałych bywalców ZONY?
Czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć na te pytania? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować