Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wrath of the Lich King drugim dodatkiem do WoW-a?

54 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Czyżby w Internecie w końcu pojawiła się prawdziwa nazwa drugiego rozszerzenia World of Warcraft, hitowej gry MMO Blizzarda? Bardzo możliwe – niemiecka organizacja przyznająca kategorie wiekowe grom wideo twierdzi, że Wrath of the Lich King nadchodzi!

Przeczytaj cały tekst "Wrath of the Lich King drugim dodatkiem do WoW-a?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A będzie kiedyś World of StarCraft ?? :-) Co mi po takich kolejnych add-on`ach do WoW ? :-]
Zresztą nawet jakby WoS wyszło kiedyś to i tak pewnie z zaporowym abonamentem a`la WoW, więc tu podziękuję, zwłaszcza, że MMO zbyt mocno wciągają. :P
Ale dla fanów to pewnie nie lada gratka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie będzie kontynuacja fabuły W3 :)
Czekam na to od dawna, choć prawdę mówiąc miałem nadzieję, że stanie się to w W4 z prostego powodu- nie mam kasy na płacenie abonamentu za WoWa :P Dodatkowo aby wogole dojsc do tego 70 lvl potrzebowałbym kilku miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ladno, sie zapowiada, akurat bede mial 70lvl i nie bede musial czekac na add on, ale i tak wole Warcrafta, w WoW nie masz zadnego wpywu na wydarzenia i tylko eventy ratuja sytuacje, co nie zmienia faktu, ze gra ciekawa. Szkoda ze Blizz zamienia wszystkich w coraz to trudniejsze moby. Illidan, teraz zapewne Arthas. Fabula lepiej by wygladala gdybysmy mogli wyzwolic Arthasa z rak Ner''Zula czy juz lepiej Lich Kinga, wtedy moznaby to jeszcze jakos rozwinac, a tak blizz sam zamyka sobie droge w rozwoju wydarzen w W4(wierze, ze wyjdzie zaraz po D3:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to prawda. Właśnie skończył mi się prepaid. Nowy kupię po powrocie z wczasów w Irlandii. Później prawdopodobnie zrobię przerwę aż do wyjścia dodatku.

Tytuł dodatku jest bardzo ciekawy - World Of Warcraft: Wrath of the Lich King. Mi pasuje.

Czekam na dalsze przecieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę z nowego dodatku. Akurat jestem na lvl50 i zapewne jak pojawi się w sklepach pod koniec roku albo na początku przyszłego to już od dawna mój Paladyn będzie czekał z lvl70 na nowe przygody. Chociaż i tak tych w WoW nie brakuje i chyba nie zabraknie nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następna część pożeracza czasu, trudno następny człowiek dostanie syndrom WoW. A tak na poważnie, to lich king na pewno będzie wuglądał o wiele gorzej niż Illidan, jakiś normalny undead tylko większy i w masce z fajną bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować