Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wrath of the Lich King drugim dodatkiem do WoW-a?

54 postów w tym temacie

A i jeszcze coś, Blizzard się nam psuję, SC2 ma być prawie taki sam jak SC 1, tylko z lepszą grafą, co się stało? Najlepszej firmie na rynku GK(Gier Komp.) skończyły się pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli szykuje sie następny dodatek do tego cholernego geniuszu
szkoda że blizzard już nie robi takich gier jak warcraft 3 bo chętnie bym sobie pograł w dobra strategie ze stajni blizzarda[chociaż chyba bedzię trzeba przygotować kompa na SC2]. Poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW: Wrath of the Lich King to już potwierdzone info. Między innymi przez Gamespot oraz Gamefaqs. Zgadzam się z kolegą, że trochę mały odstęp czasu między dodatkami mamy... ludzie ledwo nacieszyli się BC (i to nie do końca) a tu już nowy wychodzi co nie zmienia faktu, że czekam nań i zacieram ręce;) Słówko do narzekaczy... Jak i tak się nie gra w WoW to nie ma co mówić, że "nie stać mnie na grą w dodatek"... to logiczne jak nie stać cię na podstawkę (choć abonament ten sam). Więc proszę by osoby niezwiązane z WoW nie pisały absurdów ani tekstów jak jeden kolega z "World of StarCraft"... Przypominam także, iż Oficjalne Zrzeszenie Graczy w WoW śle maila za mailem do Blizz w sprawie obniżenia abonamentu, a przy obecnej (9milionów) ilości konto może wreście coś się ruszy... Ostatnie rzecz NIE KUPUJCIE KART PRE-PAID jeśli tylko możecie - nie opłaca się... karta kosztuje około 56-60pLN... a za tą samą ilość dni z karty kredytowej płaci się od 50-52PLN... zależy od kursu walut. I nie dajcie się naciągać, że to nie prawda - cała nasza gildia jedzie na wspólnej karcie kredytowej (już od ponad roku) więc wiemy ile co kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW: Wrath of the Lich King to już potwierdzone info. Między innymi przez Gamespot oraz Gamefaqs. Zgadzam się z kolegą, że trochę mały odstęp czasu między dodatkami mamy... ludzie ledwo nacieszyli się BC (i to nie do końca) a tu już nowy wychodzi co nie zmienia faktu, że czekam nań i zacieram ręce;) Słówko do narzekaczy... Jak i tak się nie gra w WoW to nie ma co mówić, że "nie stać mnie na grą w dodatek"... to logiczne jak nie stać cię na podstawkę (choć abonament ten sam). Więc proszę by osoby niezwiązane z WoW nie pisały absurdów ani tekstów jak jeden kolega z "World of StarCraft"... Przypominam także, iż Oficjalne Zrzeszenie Graczy w WoW śle maila za mailem do Blizz w sprawie obniżenia abonamentu, a przy obecnej (9milionów) ilości konto może wreście coś się ruszy... Ostatnie rzecz NIE KUPUJCIE KART PRE-PAID jeśli tylko możecie - nie opłaca się... karta kosztuje około 56-60pLN... a za tą samą ilość dni z karty kredytowej płaci się od 50-52PLN... zależy od kursu walut. I nie dajcie się naciągać, że to nie prawda - cała nasza gildia jedzie na wspólnej karcie kredytowej (już od ponad roku) więc wiemy ile co kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:29, EdenLord napisał:

Według mnie to zamiast kolojnego pożeracza czasu by zrobili W4, a nie jakieś cholerne dodatki
do gry która zabija ciało i umysł.


Już teraz pojawiają się gildie, które można powiedziec "Skończyły WoWa" gdyż pokonali każdego bossa i skończyli każdą instancje, z grami MMORPG wiąże się masa dodatków do nich bo w momencie ukończenia ważniejszych instancji gra traci sens. Mi się podoba ta nazwa, i podoba mi się wizja biegania po Northrend. Inna sprawa, że jeśli Blizzard chce zrobic następne dodatki, to albo szybko zrobią W4 z nową historią, dającą nowe pole do nawiązań, albo w samym WoWie stworzą nową historie tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:29, EdenLord napisał:

Według mnie to zamiast kolojnego pożeracza czasu by zrobili W4, a nie jakieś cholerne dodatki
do gry która zabija ciało i umysł.


Jak ja nie lubię wypowiedzi, że gry zabijają/ uzależniają i za co ponosi winę wydawca takich gier.Dla mnie to samo jest z czekoladą, można się uzależnić(znam takie przypadki). I co niby producent Milki czy AlpenGold też jest za to odpowiedzialny, że zrobił dobrą czekoladę? Nie, Tylko mmo są złe bo uzależniają... "Wszystko jest dla ludzi", a kto nie potrafi sobie z tym poradzić trudno niech się uczy powstrzymywać i kontrolować. Kwestia samozaparcia i silnej woli jak na mój gust(EdenLord- to tak ogólnie, nie konkretnie do Twojej wypowiedzi). Natomiast co do newsa, bo się rozpisałem nie na temat. :P

Jeszcze 50 leveli do nabicia, a gdzie tu się wyfarmić, kupić mouty czy wypimpować gear. :o Rozumiem, że nie którzy lecą z expem i po tygodniu mają tą 70 czy 60, tylko co z tego? Po 2 miechach się nudzi i słychać narzekanie, że niema nic nowego. :o Nie mniej jak najbardziej jestem za Lich''em i spółką. Jeszcze ten klimacik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 13:35, Sashion napisał:

I tak zapewne instancję z Lich Kingiem dadzą kilka miesięcy po wyjściu dodatku...

Po BC to będzie typowa zagrywka na przedłużenie trochę żywotności gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, znowu WoW :/ Przecież to już jest nudne, klepią na okrągło kase, wydając badziewki do WoW... Zamiast pomyśleć o graczach WIII, lub Diablo, to na okrągło klepią WoW..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować