Zaloguj się, aby obserwować  
fish13

Neverwinter Nights 2

25 postów w tym temacie

Mam takie pytanko jak z tym Neverwinter Nights 2 słyszałem trochę nowych informacji ale znowu cisza, czy są może jakieś plotki o tej produkcjji? Czekam, aby Neverwinter Nights 2 był w wydawniczym planie Cd projektu. Czy Cdprojekt wyda newewintera 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 19:35, fish13 napisał:

Mam takie pytanko jak z tym Neverwinter Nights 2 słyszałem trochę nowych informacji ale znowu
cisza, czy są może jakieś plotki o tej produkcjji? Czekam, aby Neverwinter Nights 2 był w wydawniczym
planie Cd projektu. Czy Cdprojekt wyda newewintera 2?


niestety nie wyda bo nie współpracuje już z Atari wydawcą gier BioWare więc mozemy byc pewni trefnej polonizacji. A co do daty premiery i newsów no narazie nic nie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 19:35, fish13 napisał:

Mam takie pytanko jak z tym Neverwinter Nights 2 słyszałem trochę nowych informacji ale znowu
cisza, czy są może jakieś plotki o tej produkcjji? Czekam, aby Neverwinter Nights 2 był w wydawniczym
planie Cd projektu. Czy Cdprojekt wyda newewintera 2?


Jeżeli jesteśoblatany w angielskim to polecam http://nwn2forums.bioware.com/forums/index.html tam jest wszystko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 21:00, fish13 napisał:

A jeszcze jedno przecież zmienił się producent gry BioWare już jej nie robi lecz jakieś inne
studio.




Bioware jest jedynie dawcą enginu bo tak naprawde oni nie są zbyt dobrzy w robieniu fabuły bo ta co stworzyli była sztampowa i linjiowa, a mozliwości Aurora engine sa imponujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale już Newerwinter nights 2 nie jest robione na aurorze zrobili jakiś nowy engine, który daje niezłe efekty. A producentem jest niejaka firma Obsidian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to istotne?Prawda jest taka,ze w gry tego typu najlepiej sie grac w orginale.Jesli ktos zarzuci tekstem w stylu:nie kazdy zna angielski!To powiem tyle : nie wiem chlopie jak sobie poradzisz w dzisiejszym swiecie.Nie ma szans na rozwoj(w zakresie pracy i kontaktow niekiedy) bez znajomosci(chocby podstawowej,ktora pozwala na przejscie gry i wczucie sie w klimat) jezyka angielskie,i/lub zamiennie hiszpanskiego/ew niemieckiego,choc go nie toleruje.Wiec zamiast kontemplowac kto bedzie wydawca tego tytulu(badz co badz kultowego) wezcie sie do nauki angielskiego ;D Nie odbierajcie tego rowniez jako afront w kierunku osob nie znajacych j.obcego,a jedynie jako dobra rade na przyszlosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsidian Entertainment tworzą głównie ludzie z Black Isle oraz Interplay, kotre bylo podzespolem BioWare. Jak wiecie Black Isle i Interplay pare lat temu się rozpadło, a to właśnie oni odpowiedzialni są za takie tytuły jak BG, BG2, pomagali również przy NWN, więc napewno NWN2 będzie równie dobre, jak poprzednie superprodukcje tychże programistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ktoś kto naprawdę bardzo dobrze opanował język angielski może pozwolić sobie na bardzo dokładne zrozumienie całości fabuły gry, jeżeli jest bardzo dobra polonizacja to nie odczuwamy żadnych braków. Wiem że Cd projekt najlepiej polonizuje i chciałbym, aby wydał tę grę w pełnej wersji polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 19:04, fish13 napisał:

To w takim razie jeżeli Cd projekt nie jest wydawcą w Polsce Newerwintera, to kto?


Oficjalnie LEM Polska podpisało umowę z Atari, dystrybutorem gry za granicą. Więc możemy się spodziewać że to właśnie on wyda NWN 2. Pytanie tylko w jakiej formie- z polonizacją (jak tak, to jaką) czy bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma co spekulowac.Na razie trzeba czekac na podanie naprawde oficjalnej daty premiery gry na swiecie,albo przynajmniej na jej ukonczenie :P Btw moze ktos z cdp moglby sie w tym temacie wypowiedziec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować