Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe studio od gier MMO

36 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Firma Zenimax Media, właściciel studia Bethesda Softworks, ogłosiła powstanie ZeniMax Online Studios, nowego zespołu developerskiego który ma zająć się tworzeniem gier z gatunku MMO. Jego szefem zostanie Matt Firor, odpowiedzialny za projekt Dark Age of Camelot.

Przeczytaj cały tekst "Nowe studio od gier MMO" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te MMO już są nudne wyjdzie GW2 i będzie sie działo xD Ale będzie taka walka który najlepszy, na razie wow a co potem ? Może GW2 będzie tak świetny jak sie zapowiada. ]

EmperorKaligula--> GW ma najwięcej updatów z tego co wiem, a jest bez opłat, cheaterów też nie ma, tymbardziej jakichś większych bugów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, fajnie... Kolejny MMO, może tym razem coś wniesie do gatunku. Tylko nie zróbcie literówki w jego nazwisku - bo niechcący może powstać coś... Noo coś:) Bynajmniej ja nie narzekam, bo się w ten gatunek "nie angażuję", chociaż to dobrze, że darmowe, bo jak zacznę grać w MMO to tylko w takie, jak mniemam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widow4 przeszkadza ci to ze wow jest najpopularniesjza gra mmporg ?? bo mi nie i sie z tego ciesze ze doszli do takiej popularnosci z tak dobra gra jaka jest wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 13:45, Geglash napisał:

Wszystkie MMO powinny być bez opłat

a utrzymanie serwerów i tłoczenie płyt za darmo. Pieniądze dla pracowników samemu drukować. Jeszcze jakiś inteligentny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co wykombinują. A może The Elder Scrolls Online! To było by coś! Darmowe MMO WĄTPIĘ! Zobaczymy pożyjemy :) Kocham ten tekst na zakończenie wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 12:55, Ari Zmc napisał:

Te MMO już są nudne wyjdzie GW2 i będzie sie działo xD Ale będzie taka walka który najlepszy,
na razie wow a co potem ? Może GW2 będzie tak świetny jak sie zapowiada. ]

EmperorKaligula--> GW ma najwięcej updatów z tego co wiem, a jest bez opłat, cheaterów też
nie ma, tymbardziej jakichś większych bugów nie ma


To było wałkowane już nie raz, GW ma zewnętrzny świat instancjowany i nie spotkasz w nim nikogo poza swoim party, natomiast w rasowych mmo płacisz za to że możesz wszędzie spotkać dowolnego gracza, nie tylko w miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie MMO więc się z tą opinią nie zgadzam. Fajnie by było gdyby udało im sie stworzyć gre MMO w świecie Fallouta i wydać ja równolegle z premierą trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh... Nioo... po "Camelocie" mogę powiedzieć, że facet ma potencjał zrobienia jakiegoś hitu, który ma możliwość pójścia po szczeblach sławy, tak jak WoW. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować