Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rock Band najlepszą grą na E3

69 postów w tym temacie

Rock Band...nieźle. Ciekawe, co jeszcze wymyślą? Blues Band z imitacją harmonijki? Byłoby niezłe. W każdym razie OST tej produkcji będzie wymiatał (podobnie jak seria GH czy Guilty Gear - let''s rock!). No i to jedyna gra, która mnie z całego tego zestawienia interesuje (chociaż konsoli brak).

PS: Zwolennicy/przeciwnicy konsol/PC - może by tak przestać się kłócić, a zacząć się wspierać?" Love&peace"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 21:52, Kurammi napisał:

> Konsole są dla mięczaków.

Bo mnie szlag zaraz trafi! Masz konsole? Sądzę, że nie! To najlepiej nie wypowiadaj się w takich
tematach.


1. Prawdopodobnie kolega sathorn1 zacytował tutaj pewnego pana z nVidii (wywiad w CDA).
2. Hmm znasz kogoś, kto jeździ Mercedesem i mówi, że Mercedesy są dla mięczaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 22:50, Beliar-13 napisał:

Było wele lepszych gier od Rock Banda...nie rozumiem czemu została grą targów...


Targi i wszelakiego rodzaju konkursy (np Eurowizja czy Oskary) rządzą się dziwnymi zasadami :/ Często w wyżej wymienionych imprezach wygrywają Ci, którzy podobają się producentom i "znawcom", a Ci, wierzcie mi lub nie, mają naprawdę odjechane gusta...
Ale nie ma co rozpaczać, że Wiedźmin nie zajął pierwszego miejsca na E3 :> Produkt Redów zdobył przecież nagrodęza najlepszego RPG-a targów, a to też Coś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba coś tu nie gra. Gdzie jest Wiedźmin??? Bardzo mnie za to ucieszyły nominacje BioShocka ta gra jest ciągle w cieniu Crysisa a może się okazać, że będzie dużo lepsza od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:24, ShocK13 napisał:

Gdzie jest Wiedźmin???


Nie rozumiem pytania? Jeśli chodzi Ci o to skąd wytrzasnąłem tą wiadomość to proszę tu masz źródło: http://pc.ign.com/articles/806/806820p2.html
A wiem, że nagrodę przyznał IGN, a nie samo kierownictwo E3, ale E3 się zmieniło, więc myślę, że tego posta od IGN można uznać za oficjalną odpowiedź kierownictwa targów ;) :> :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rock Band-- co to ma byc, skąd to się wzięło? Pewnie w komisji byli jacyś Japończycy. TA gra nie powinna dostac tego tytułu. Sądzę że Bioshock i Mass Effect mają więcej do zaoferowania. Zobaczymy niedługo czy ta gra jest aż TAK dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:40, Domek napisał:

Tak! :)
I fajny nick. ;)

Miło mi że komus się podoba ;). Swoja drogą rejestrując sie na forum nie myslałem że ktokolwiek będzie wiedział skąd się wział mój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci nominowani do nagrody "RPG targów" są śmieszni :/ Wygrał chyba najbardziej zasługujący na tę nagrodę tytuł z grona finalistów, ale żeby nominowani tutaj byli Fable czy Fallout o których wiadomo niewiele więcej jak kilka trailerów lub Hellgate który przynajmniej IMO ma więcej wspólnego z FPS niż RPG to lekka przesada (tego ostatniego tytułu to nawet nie znam) :/ Wychodzi na to, że wygrywają nie najlepsze gry, tylko najlepsze ich zapowiedzi (pomijam mass effect, bo temu do premiery blisko).
Zresztą jak było z oblivionem - w zeszłym roku nagroda targów (a zaraz za nim NWN2 i Wiedźmin czy jakoś tak), po premierze chwila szumu (stąd same 95% jak na gamerankings) a potem im dalej od premiery tym krytyczne głosy, aż doszło do kuriozalnej sytuacji którą mamy dzisiaj, gdzie ludzie kłócą się co GORSZE i bardziej niedopracowane przy okazji- Gothic 3 czy Oblivion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 21:52, Kurammi napisał:

> Konsole są dla mięczaków.

Bo mnie szlag zaraz trafi! Masz konsole? Sądzę, że nie! To najlepiej nie wypowiadaj się w takich
tematach.


Widzisz mylisz się. Mam PS2, NDS, przez parę tygodni grałem też na Xboxie, przy X360 też spędziłem kilkanaście ładnych godzin.

To nie to, żebym uważał, że nie ma fajnych gier na konsole. Są. Z 5 czy 6. z czego 4 na PS2. Co nie zmienia tego, że konsole są i będą dla mięczaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 10:26, greg_f napisał:

I po raz kolejny nagrody zdobywają gry, które nawet nie ujrzały światła dziennego... Śmieszne
:/


E? Przecież to o to właśnie chodzi, nie? "Najlepsza gra E3" zawsze będzie grą, która nawet nie ujrzała światła dziennego, bo nikt nie pokazuje na takiej imprezie gier, które już wyszły. Oceniany jest potencjał danego tytułu i to jak się zaprezentował. Co w tym "śmiesznego"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:50, Domek napisał:

> A może jest tak kiepski, że przebiła go gra firmy, która nie może
> dopieścić swoich produktów z winy wydawcy (Atari)?

Przy okazji jest to również gra Firmy Która Zrobiła Baldur''s Gate. Ale to nieważne, w tym
wypadku akurat, tak? ;)


No tak, zrobili Baldura, ale jakoś potem nic dobrego im nie wyszło w świecie FR. KOTORy to inna
bajka (choć krótkie, a dwójki bez patcha nie ukończysz), bo te były udane. Zresztą, bardziej chodzi
mi o Atari, nienawidzę Atari. Oni na prawdę wiedzą jak schrzanić grę, wystarczy popatrzeć: ToEE
(pożal się Boże), NWN2 (jak ktoś mi powie, że ta gra była w 100% ukończona przy wydaniu, nie uwierzę),
Test Drive Unlimited (nie grywalne na kartach NVidii), nie wspominam już beznadziejnego customer support...
itd.. a wy jeszcze Wiedźmina wypuszczacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 11:09, sathorn1 napisał:

konsole są i będą dla mięczaków.

a PC są dla zakompleksionych, pryszczatych, garbatych, zezowatych gówniarzy bez znajomych, siedzących non-stop z nosem przed ekranem malutkiego monitorka i co ? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 11:16, Domek napisał:

E? Przecież to o to właśnie chodzi, nie? "Najlepsza gra E3" zawsze będzie grą, która nawet
nie ujrzała światła dziennego, bo nikt nie pokazuje na takiej imprezie gier, które już wyszły.
Oceniany jest potencjał danego tytułu i to jak się zaprezentował. Co w tym "śmiesznego"?


Tylko pokaż mi jakikolwiek teaser np. Fable albo Fallouta pokazujący mechanikę
I czy na pewno niektóre z tych tytułów nie ujrzały światła dziennego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować