Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

a ja mam pytanie jest jakiś mod albo patch zmieniający krew w grze bo dla mnie jest jakaś taka ,,kiczowata,,(nie przychodzą mi inne słowa na myśl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 20:23, nightfaler napisał:

a ja mam pytanie jest jakiś mod albo patch zmieniający krew w grze bo dla mnie jest jakaś
taka ,,kiczowata,,(nie przychodzą mi inne słowa na myśl)


Nie ma nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 21:56, nightfaler napisał:

to zostaje oglądanie mi tej śmiesznej krwi do końca gry


to sobie ją wyłącz w opcjach całkowicie, to nie będziesz musiał jej oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 21:56, nightfaler napisał:

to zostaje oglądanie mi tej śmiesznej krwi do końca gry


Poza tym nie wiem co ci w tym nie pasuje, dla mnie jest dobrze, może grasz na minimum, gdzie grafika jest taka słaba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 20:23, nightfaler napisał:

a ja mam pytanie jest jakiś mod albo patch zmieniający krew w grze bo dla mnie jest jakaś
taka ,,kiczowata,,(nie przychodzą mi inne słowa na myśl)

Gram na maks detalach i krew wygląda znakomicie jak i cała gra tak że proponuję wyłączyć krew albo zrobic upgreat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 20:23, nightfaler napisał:

a ja mam pytanie jest jakiś mod albo patch zmieniający krew w grze bo dla mnie jest jakaś
taka ,,kiczowata,,(nie przychodzą mi inne słowa na myśl)


Możesz pokazać tego screena z tą krwią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie się nie czepiajcie tej krwi, takie szczegóły, jak wam nie pasuje (powtarzam) to wyłączcie sobie ją, tak jak ja, ale nie ze względu na wygląd, bo jest dobry, tylko ze względu na to że:
1. Zasłaniało dużo ekranu
2. nie lubię aż tak brutalnych gier, chociaż to że ręce, nogi odpadają no to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 21:11, trutututu napisał:

Weźcie się nie czepiajcie tej krwi, takie szczegóły, jak wam nie pasuje (powtarzam) to
wyłączcie sobie ją, tak jak ja, ale nie ze względu na wygląd, bo jest dobry, tylko ze
względu na to że:
1. Zasłaniało dużo ekranu
2. nie lubię aż tak brutalnych gier, chociaż to że ręce, nogi odpadają no to fajnie


kurde jakaś wojna o tą krew sie zaczoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 21:11, trutututu napisał:

Weźcie się nie czepiajcie tej krwi, takie szczegóły, jak wam nie pasuje (powtarzam) to
wyłączcie sobie ją, tak jak ja, ale nie ze względu na wygląd, bo jest dobry, tylko ze
względu na to że:
1. Zasłaniało dużo ekranu
2. nie lubię aż tak brutalnych gier, chociaż to że ręce, nogi odpadają no to fajnie


Marudzenie;p Poza tym generalnie się z piły non-stop nie korzysta to i raz na jakiś czas może nam ekran zbryzgać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 18:55, trutututu napisał:

/.../

Ja przez neta korzystam nonstop, no moze czasem jak znajdę, to snajperką strzelam


Ta, tylko, że nie zawsze udaje sie podbiec do kolesia z piłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 10:09, Ecko09 napisał:

> /.../
>
> Ja przez neta korzystam nonstop, no moze czasem jak znajdę, to snajperką strzelam


Ta, tylko, że nie zawsze udaje sie podbiec do kolesia z piłą.


Mi tylko się nie udaje jak ktoś ma shotguna, chociaż już coraz lepiej mi idzie unikanie strzałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 10:09, Ecko09 napisał:

> /.../
>
> Ja przez neta korzystam nonstop, no moze czasem jak znajdę, to snajperką strzelam


Ta, tylko, że nie zawsze udaje sie podbiec do kolesia z piłą.

Właściwie to się prawie nigdy nie udaje chyba,że zajdziesz kogoś od tyłu.ale wtedy lepiej użyć shotguna bo pił jest niepewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 08:39, Rosomk napisał:

> > /.../
> >
> > Ja przez neta korzystam nonstop, no moze czasem jak znajdę, to snajperką strzelam

>
>
> Ta, tylko, że nie zawsze udaje sie podbiec do kolesia z piłą.
Właściwie to się prawie nigdy nie udaje chyba,że zajdziesz kogoś od tyłu.ale wtedy lepiej
użyć shotguna bo pił jest niepewna.


Ja wole piłe, z shotguna jestem słaby, choć ostatni jak grałem nie było tak tragicznie i już pojąłem te spluwe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 09:15, trutututu napisał:

/.../

Może po prostu nie umiesz z tym chodzić tak jak ja z shotgunem, bo ja od przodu prawie
wszystkich z piły biore


Zalezy tez z kim sie gra, lepsi- wiadomo- nie dadzą sie, ale ktoś słabszy nie ma szans z kimś takim jak trutututu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie czy jest jakaś możliwość usunięcia konta Xbox Live ?? bo założyłem na PL a widzę że trzeba na inny kraj to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 09:46, Ecko09 napisał:

> /.../
>
> Może po prostu nie umiesz z tym chodzić tak jak ja z shotgunem, bo ja od przodu
prawie
> wszystkich z piły biore

Zalezy tez z kim sie gra, lepsi- wiadomo- nie dadzą sie, ale ktoś słabszy nie ma szans
z kimś takim jak trutututu ;P


Dlaczego akurat ze mną, ale jak tak grałem to tylko jeden mi w pamięci się zatrzymał, miał nick bl00dpuma (czy jakoś tak te literki były) to on się nie dał nikomu z piły, na szczęście raz byłem z nim, to było fajnie, ale czasem nie byłem z nim i już nie było miło.
Ale ja pamiętam mój rekord 9 fragów byłem pierwszy w meczu i wszyscy prócz jednego z piły byli rozwaleni, bo w jednego strzelałem, bo nie chciałem się narażać.

Albo pamiętam takie zdażenie jak uratowałem swojego, bo przeciwnik zaczął z piły do mojego a ja go od tyłu wziąłem i mój przeżył a tamten "stracił głowę" (dosłownie) przez to całe zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować