Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Cóż przepraszam za te wszystkie spekulacje, gre zakupie najprawdopodobnie w przyszłym tygodniu, mam do przygotowania prezentacje z polskiego i nie chce tego zawalić. :D Gdyby tylko było więcej ciekawych gier i więcej opcji w GfW LIVE- to może bym pomyślał o subskrypcji. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:42, Konrad512 napisał:

Cóż przepraszam za te wszystkie spekulacje, gre zakupie najprawdopodobnie w przyszłym
tygodniu, mam do przygotowania prezentacje z polskiego i nie chce tego zawalić. :D Gdyby
tylko było więcej ciekawych gier i więcej opcji w GfW LIVE- to może bym pomyślał o subskrypcji.
;P


BARDZO rozważne zachowanie, bo gra... albo raczej wykreowany przez Epic świat wciąga niemiłosiernie... ;) Faktycznie, póki co konto Silver dla nas PeCetowców w zupełności wystarcza. Może gdy wyjdą kolejne gry korzystające mądrze (a nie głupio, tak jak GoW sztucznie ograniczający graczy w multi) z LIVE''a, warto będzie wydać te pieniądze... póki co nie warto

Więc powodzenia z polskim i dobrej zabawy zaraz potem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem Czy w Gears of War się sejwuje bo miałem już 3 Czekpońty ale jak włanczam jeszcze raz to musze od początku:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 14:28, Gnichu napisał:

Siemka mam problem Czy w Gears of War się sejwuje bo miałem już 3 Czekpońty ale jak
włanczam jeszcze raz to musze od początku:(:(:(:(:(:(


Musisz stworzyć swój profil w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 14:28, Gnichu napisał:

Siemka mam problem Czy w Gears of War się sejwuje bo miałem już 3 Czekpońty ale jak
włanczam jeszcze raz to musze od początku:(:(:(:(:(:(


No i ty jesteś następnym przykładem ludzi którzy nie czytają komunikatów wyskakujących w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi którzy grali w GoW.

Na co mogę liczyć mając kompa pIV 3,2 Ghz 1Gb Ram DDR 400mhz i GeForca 7600gt.

Wiem ze sa strony typu systemrequirements.com ale wg mnie to shit.A chce usłyszeć opinie ludzi którzy grali na podobnym sprzęcie i maja jakieś pojecie w tym temacie.Z góry dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:28, FerraEnzo napisał:

Pytanie do ludzi którzy grali w GoW.

Na co mogę liczyć mając kompa pIV 3,2 Ghz 1Gb Ram DDR 400mhz i GeForca 7600gt.

Wiem ze sa strony typu systemrequirements.com ale wg mnie to shit.A chce usłyszeć opinie
ludzi którzy grali na podobnym sprzęcie i maja jakieś pojecie w tym temacie.Z góry dzięki
za info.


Wiesz może być tak że ci nie pójdzi, chociaż na minimalnych powinno, bo np. mi co mam Intela Core2 Duo, 2,13, 1GB RAMu, Geforce''a 7900 GT i mi chodzi na maks i nawet przez neta, chociaż nie powinno, więc tobie może pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:28, FerraEnzo napisał:

Pytanie do ludzi którzy grali w GoW.

Na co mogę liczyć mając kompa pIV 3,2 Ghz 1Gb Ram DDR 400mhz i GeForca 7600gt.

Wiem ze sa strony typu systemrequirements.com ale wg mnie to shit.A chce usłyszeć opinie
ludzi którzy grali na podobnym sprzęcie i maja jakieś pojecie w tym temacie.Z góry dzięki
za info.


Ja na identycznym sprzęcie grałem w rozdzielczości 800x600 na średnich detalach. No jedynie procesor Pentium IV miałem 3.0GHz, a ty masz 3.2GHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:28, FerraEnzo napisał:

Pytanie do ludzi którzy grali w GoW.

Na co mogę liczyć mając kompa pIV 3,2 Ghz 1Gb Ram DDR 400mhz i GeForca 7600gt.


Ja na AthlonXP 2500+ @3200+ / 1,2 GB DDR 400 / GF 7600 GS gram w rozdzielczości 1024 na 768 na średnio- niskich detalach bez żadnych problemów i w singlu i w multi. Także nie powinieneś się martwić o to czy Ci pójdzie, czy nie.
EDIT: przed podkręceniem procka też się uruchamiał bez żadnych problemów, ale trzeba było grać na mniejszych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:31, trutututu napisał:

Wiesz może być tak że ci nie pójdzi, chociaż na minimalnych powinno


Twierdzisz, że może mu nie pójdzie ??? Chyba wymagań nie czytałeś, więc nie strasz ludzi i nie wprowadzaj ich w błąd, jak nie wiesz to nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info.CO do kręcenia proca to ja mam 3,2Ghz,czyli taktowanie 1,6 Ghz IMO. I ja go podkręciłem na 2,1 Ghz i mam jeszcze rezerwy,wiec jak to jest.Jak sie ma moj proc do twojego.Bo to taktowanie to może przyprawić o ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 21:22, FerraEnzo napisał:

Ok dzięki za info.CO do kręcenia proca to ja mam 3,2Ghz,czyli taktowanie 1,6 Ghz IMO.
I ja go podkręciłem na 2,1 Ghz i mam jeszcze rezerwy,wiec jak to jest.Jak sie ma moj
proc do twojego.Bo to taktowanie to może przyprawić o ból głowy.


Przecież masz napisane, że masz PIV 3,2 Ghz. To skąd wziąłeś to 1,6 ??? Jeśli to rzeczywiście PentiumIV 3,2 to taktowanie jest 3,2 Ghz, a nie jakieś 1,6 ??? Takie dziwne zabawy z taktowaniem o ile się nie mylę jest tylko przy procach AMD. No chyba, że masz dwurdzeniowego intela 2 x 1,6 Ghz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest mi gra wcale nie chodzi wywala sie po kilku minutach grania albo zaraz na początku ;/;/
Procek AMD x2 4400 2x1GB ramu 433MHz grafika 8800 GT

20080310190307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 19:03, Chilid napisał:

Co jest mi gra wcale nie chodzi wywala sie po kilku minutach grania albo zaraz na początku
;/;/
Procek AMD x2 4400 2x1GB ramu 433MHz grafika 8800 GT


Hmm. dziwne, może spróbuj przeinstalować, może to coś pomoże. A i jeszcze się tak głupio zapytam: Masz oryginał? No nie? (mówiłem że głupie pytanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem i nic wersja oryginał ang. + polskie spolszczenie bez spolszczenia też nie chodzi stery nowe szlak człowieka chce trafić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 19:03, Chilid napisał:

Co jest mi gra wcale nie chodzi wywala sie po kilku minutach grania albo zaraz na początku
;/;/
Procek AMD x2 4400 2x1GB ramu 433MHz grafika 8800 GT


Kolejny lolek, któremu nie chce się czytac ??? Wbij na temat pomocy technicznej tej gry i przeglądnij go, a na pewno znajdziesz rozwiązanie.

EDIT:
Dużo osób miało ten sam błąd co Ty, więc na pewno znajdziesz tam odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 19:55, gorgrzes napisał:

> Co jest mi gra wcale nie chodzi wywala sie po kilku minutach grania albo zaraz na
początku
> Procek AMD x2 4400 2x1GB ramu 433MHz grafika 8800 GT
Kolejny lolek, któremu nie chce się czytac ??? Wbij na temat pomocy technicznej tej gry
i przeglądnij go, a na pewno znajdziesz rozwiązanie.

Skoro ty miałeś problem z tą gra to powiedz jak go rozwiązałeś a jeśli nie miałeś to proszę z głupimi uwagami nie wyskakiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:07, Chilid napisał:

Skoro ty miałeś problem z tą gra to powiedz jak go rozwiązałeś a jeśli nie miałeś to
proszę z głupimi uwagami nie wyskakiwać


Jakich takich problemów nie miałem, a pisac takie coś będę, bo wystarczy wejśc do tamtego tematu i poczytac max 2 stronki postów, a na bank znajdziesz odpowiedź, bo to bardzo częsty problem (jednym z powodów występowania takiego problemu jest między innymi ''''gryzienie się" z niektórymi antyvirami). Czytanie nie boli. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może Ci pomogę:
1. Może to byc problem gryzienia się z antyvirem: (najlepiej sprawdź czy GoW pojawił Ci sie na liście skanowanych programów ewentualnie spróbuj zainstalować grę w trybie diagnostycznym lub czystego bootowania - wówczas żadne programy nie będą zakłócać instalacji, powinieneś przed ponowną instalacją przeczyścić jakimś programem cały rejestr i wywalić wszystko po GoW,a także zawartość GoW z moich dokumentów.)
2. Problem ze sterownikami (ta opcja raczej odpada, bo z tego co pamiętam nie miała nic wspólnego z tym błędem)
3. Niektórzy robili takie coś : alt + tab pomaga i śmigasz dalej
lub takie coś: uruchamiali gre z katalogu GOW\binaries\startup.exe i im śmigało


EDIT: Napisz czy Ci pomogło, jak nie to pomyślimy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować