Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 15:03, Ecko09 napisał:

> >

Tjaaa, ja sie zdziwię, jeśli sam przejdzie na Insane dalej niż 2 rozdział ;P Skoro ja
w co-opa sie męczyłem :D


No ja w czwartym siedzę i brnę dalej z zamiarem przejścia całości po raz enty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:20, Ecko09 napisał:

> > > >

Sam przechodzi? Oj, ładnie sie namęczyłeś i nabluzgałeś xD


Ja też się dzisiaj biorę za Insane :E wczoraj skarciłem Raam''a na hardcore. Nie powiem, miejscami było naprawdę ostro ;) Mam nadzieje że Insane jest trudniejszy od Hardcore. Zawiodę sie ?:E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:20, Ecko09 napisał:

> > > >

Sam przechodzi? Oj, ładnie sie namęczyłeś i nabluzgałeś xD


Samotnie, w domowym zaciszu, od checkpointu do checkpointu pomału zmierzam ku ostatecznemu celowi, przy okazji używając słów gęstszych niż Talar z Wiedźmina i pytając za każdym razem siebie samego, cóż to za licho mnie podkusiło do tego wyzwania:P Ale skoro obrałem sobie taki cel, to muszę go osiągnąć, nie ma bata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:29, Rogallos napisał:

przy okazji używając słów gęstszych niż Talar z Wiedźmina


Uu tak ładnie to ja sam nie mówiłem nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:57, Ecko09 napisał:

> > >

Na przyszłość proponuje więcej szacunku skoro nie wiesz jak jest naprawdę. Nie wiem jak
to możliwe, ale gra chodzi mi bez problemów na max w 800x600. Zresztą takie gry jak UT3
czy AC również nie mają najmniejszych problemów na max detalach (w uT3 800x600, AC 1280x1024,
ale cienie na średnie mam).

Sory ale dla mnie max=wysoka rozdzielczosć bo takie max w niskich rozdzielczosciach wygląda kupowato. Co zresztą już pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Gearsach .Jestem w drugim akcie ,na akcji z Domem ,gdzie musimy docierać do poszczególnych checkpointów .W miejscu gdzie w ciemnych zaułkach atakują te latające cuda i nas zabijają .Mianowicie jest moment ,gdzie zaraz po wyjściu z budynku stoi samochód i ostrzeliwują nas z działka stacjonarnego .Chodiz o to ,że pierwsze kilka razy jak przechodizłem ten element to pchałem ten samochód z kilka metrów ,a teraz gdy do niego przylegam i chcę go popchać to dosłownie tylko jeden metr da radę .Nie wiem co mam zorbić ,żeby zabić tego operatora działka skoro nie mogę dalej podjechać tym wrakiem a w każdym ciemnym miejscu od razu ginę .Może coś źle robię .To jakiś błąd w grze ,czy może być to wina porysowanej płyty ? A mianowicie jednej rysy ,od której jeszcze nic dotychczas się nie działo ? Gram na X360 ,więc patche odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 22:35, jackass napisał:

Mam problem w Gearsach .


Masz pchać ten samochód przez taki jakby most i dalej z prawej strony stoi działko? Jeśli tak ci się dzieje, to musi być to jakiś bug :/ Próbowałeś przeczyścić płytę, resetować konsolę? :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 23:27, bojanzaw napisał:

> Mam problem w Gearsach .

Masz pchać ten samochód przez taki jakby most i dalej z prawej strony stoi działko? Jeśli
tak ci się dzieje, to musi być to jakiś bug :/ Próbowałeś przeczyścić płytę, resetować
konsolę? :F

Próbowałem ze sto razy .Restart konsoli pomógł .Już myślałem ,że czeka mnie przechodzenie gry od nowa (czytaj sprzedanie gry w pinde)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o te mapy z Kryllem, ciemności itd? Jeżeli tak, to gdzieś z przodu, bo boku powinien być schowany (choćby i pod kawałkiem blaszki) zbiornik łatwopalny. Strzelasz i hop-siup, gotowe. Sam też go szukałem dosyć długo.
W sumie to nie wiem o który Ci dokładnie chodzi - w tym etapie, w którym były te egipskie ciemności jedno z aut miało zbiornik paliwa w sobie, w środku - strzelasz i masz światełko.

P.s. Te bugi wywołane porysowaną płytą to jakiś kiepski żart. Choćbyś płytę miał otartą o chodnik jakieś dziesięć razy, to gra albo się nie odpali, albo będziesz miał problemy z doładowywaniem tekstur / elementów etapu. Żadne bugi nie powinny mieć miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio generalnie nie mam szczęścia do GoW...
Najpierw diabli wzięli zapisy, musiałem zaczynać od nowa...
Pokonałem Raama i odblokowało mi ukończenie V aktu na casual ale nie dostałem Mercenary (a ukończone mam wszystkie akty)...
Dzisiaj chciałem pograć w co-op i nie dało się zalogować do LIVE (wyskakiwał błąd, że usługa nie jest dostępna)...
Grrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 09:13, Wodzasty napisał:

Dzisiaj chciałem pograć w co-op i nie dało się zalogować do LIVE (wyskakiwał błąd, że
usługa nie jest dostępna)...
Grrrr....

Jest 24 godzinna przerwa w działaniu Live .Dzisiaj od 12 powinno być ok .Od wczoraj jest wyłączenie usługi w celach przygotowawczych do wprowadzenia nowego Dashboardu do Xboxa360 .Co do osiągnięcia to nie mam pojęcia ,jestem w 2 akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 08:53, WorldWar3PL napisał:

W razie wszelkich wątpliwości to powinno Ci pomóc. :)

Dzięki za wsparcie ,ale jak już napsiałem wyżej ,restart konsoli pomógł .Po prostu samochód za których trzeba było się schować i go przepchać nie chciał się ruszyć dalej niż metr .Potem nie doczytywały się tekstury ze względu na rysę pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:03, Ecko09 napisał:

Skoro ja w co-opa sie męczyłem :D


To teraz mi powiedz waść co muszę zrobić aby grając w kooperacji móc się z moim druhem porozumiewać? Azali da się normalnie pogwarzyć czy jeno tekstem stukanym po klawiaturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 11:46, Wodzasty napisał:

To teraz mi powiedz waść co muszę zrobić aby grając w kooperacji móc się z moim druhem
porozumiewać? Azali da się normalnie pogwarzyć czy jeno tekstem stukanym po klawiaturze?


Naprawdę oczekujesz że GoW będzie taki user-friendly że poszprechać przez mikrofonik pozwoli? ;> Czacik jedynie oferuje, a nic tak nie bawi i nie gwarantuje takich emocji jak wpisywanie w ułamku sekund spoconymi paluchami "Theron za tobą!".

Tak więc, jak sugerowałem ongiś w jakimś poście, spośród dobrodziejstw Interneta proponuję zsiorbać Ventrilo, TeamSpeaka albo nawet najzwyklejszym Skajpem się zadowolić. Łatwo prosto i przyjemnie, i nie trzeba kłócić się na konsolce kto ma wziaść tę paczkę z amunicją bo po ostatniej akcji obaj macie po 50 naboi w Lancerze. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 11:46, Wodzasty napisał:

> Skoro ja w co-opa sie męczyłem :D

To teraz mi powiedz waść co muszę zrobić aby grając w kooperacji móc się z moim druhem
porozumiewać? Azali da się normalnie pogwarzyć czy jeno tekstem stukanym po klawiaturze?

Nie słuchaj niedoinformowanych. GoW ma wbudowane VoIP (a dokładnie to LIVE ma tą opcję) i tylko trzeba ustawić siłę odtwarzania i nagrywania w ustawieniach osobistych - w grze, w LIVE, nawet podczas grania (klawisz "Home").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohoho... patrzcie państwo jaki doinformowany. Owszem, jest w "Przewodniku" usługa "Rozmowy prywatnej" ale... próbowałeś w ogóle tym sie posłużyć...?? :>

Nie wiem jak tam u Ciebie, ale JA prywatnie, jeśli chcę posłuchać czegoś między skrzeczącym robotem a dudnieniem, to sobie włączę Kraftwerk. ^^ To już wolę TeamSpeaka mimo jego badziewiastej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 13:50, Dexter McAaron napisał:

Hohoho... patrzcie państwo jaki doinformowany. Owszem, jest w "Przewodniku" usługa "Rozmowy
prywatnej" ale... próbowałeś w ogóle tym sie posłużyć...?? :>

Owszem - używam i inni też używają. I nie chodzi o rozmowę prywatną, panie doinformowany-inaczej. Normalnie - w grze gadasz (co prawa z tego co pamiętam ma ten system tą wadę, że nie można ustawić aktywacji na przycisk a jest tylko głosowa - innymi słowy jak ktoś zacznie sapać do mikrofonu to wszyscy gracze usłyszą, że ktoś bawi się wackiem w czasie grania). Ot, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czymże ja sobie tak w ogóle zasłużyłem na tyle złośliwości?? :> Nie rozumiem sensu tego zdania o "nie chodzeniu o rozmowę prywatną", ale mniejsza już z tym. Czepiasz się już czegoś, sam nie wiem czego, żeby wykazać coś, sam nie wiem co. Wygodniej Ci z tym??

Ja grałem z dwoma osobami w coopa i NIE używaliśmy usługi Lajfa, tylko "zewnętrzne" VoIPy na wspomnianym już przykładzie TSa albo Skype''a. Czyli, jak widać, nie wszyscy inni coś to używają. I nie jest to kwestia aktywacji przez głos / przycisk, bo akurat i tak zawsze ustawiam aktywację głosową... ma to swe minusy, jak delikwent kichnie to całemu teamowi dźwięczy w uszach, ale przynajmniej nie muszę w stresowej sytuacji myśleć o wciskaniu jakiegokolwiek fafucia... ;)

Zresztą, anyway, szczegóły nieważne. Dla mnie to, co oferuje Windows Live! to crap i tyle. Mam chyba do cholery prawo tak uważać, no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować