Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

City of Villains / City of Heroes

31 postów w tym temacie

Dzięki za odpowiedź, a tak w ogóle to przy rejestracji trzeba podawać nr konta tak jak to było z WoW''em czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 15:50, mikim napisał:

Dzięki za odpowiedź, a tak w ogóle to przy rejestracji trzeba podawać nr konta tak jak to było
z WoW''em czy nie?


Czeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh ale np. cos takiego, mam tego free trial''a do CoV i jak chce to wykorzystac i pograc to przy zakladaniu konta musze podac nr. karty kredytowej???(nikt u mnie takowej nie ma) i czy bez niej dalej nie bede mogl przejsc; najlepiej prosze pisac na nr. gg. :8210081 bede wdzieczny za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie dostałem zamówioną grę City of Heroes z skelpu gram.pl i również mam problem z rejestracją. Nie mam karty kredytowej ani pre-paida, czy to znaczy że nie pogram sobie w Coh''a dopoki nie kupie pre-paida? Nie można wpisać np. jakiegoś dowolnego numeru karty kred. i kodu CVV ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
mam problem z CoH. Gdy właczam gre pojawia sie pasek ładowania i... tak już zostaje. Tzn. nic innego sie nie pojawia. Podkreslam ze przed reinstalacja kompa działało dobrze.

Konfig:
Radeon 9600 family
Ram 512
Athlon 2000+

Prosze o szybka pomoc.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 15:51, Jay Z napisał:

> Dzięki za odpowiedź, a tak w ogóle to przy rejestracji trzeba podawać nr konta tak jak
to było
> z WoW''em czy nie?

Czeba.

Chyba trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam slabszego kompa i szlo bez wiekszych prblemow. Moze troche cierpliwosci? Pamietam, ze na samym poczatklu duzo zapieralo mi samo aktualizowanie klienta CoH. no i wiele zalezy rowniez od szybkosci lacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podejmuję próbę reanimacji wątku City of Heroes / City of Villains. Kupiłem ostatnio CoV za 40 złotych (ultima) i zagrywam się z wielką przyjemnością jako zły bohater. Jeśli ktoś jeszcze w to gra, zapraszam do dyskusji. Halo, halo! Jest tam kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość jeszcze kupić CoH/CoV w Polsce ?? Bo chciałbym bardzo spróbować a szukałem i nigdzie nie mogę znaleźć jestem także w stanie kupić samo konto. Te karty pre-paid nsoft które są w ofercie gram.pl można nimi doładować konto CoH/CoV??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować