Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Theatre of War: Pola zagłady - okiem Masterminda

17 postów w tym temacie

Cd Projekt zamieszcza u siebie recenzję gry wydanej przez Cenegę? Może się to wydawać dziwne, choć gratuluję, że nie ograniczacie się do opisywania gier wydawanych przez siebie, ale sięgacie po tytuły konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

W czasach, gdy gracze narzekają, że elektroniczna rozrywka to już tylko oprawa graficzna, skrywająca pusty środek, miło jest się przekonać, iż powstają też produkcje złożone, rozbudowane, kompleksowe. Taki jest właśnie Theatre of War - oferujący mnóstwo okazji do gimnastyki szarych komórek, choć nieco upośledzony graficznie.

Przeczytaj cały tekst "Theatre of War: Pola zagłady - okiem Masterminda" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalety:
+ realizm pola walki
Wady:
- system naprawy pojazdów

paradoks. Jeżeli ma być realizm to nie może być naprawiania pojazdów na polu walki. W końcu zerwanej gąsiennicy nie naprawia się w 10 sek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czymś pięknym są polskie jednostki. Jak zobaczyłem na filmiku to nie mogłem uwierzyć, że ktoś nareszcie pokazał uzbrojenie polskiej armii z lat 1939-1945. Grę na pewno kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA dostało 6+ także raczej nie kupię, choć 30 zł to uczciwa cena, to ja wolę wydać 100 na World in Conflict czy innego CoH-a, jakość nie cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 23:08, ciakrzysiek napisał:

Cd Projekt zamieszcza u siebie recenzję gry wydanej przez Cenegę? Może się to wydawać dziwne,
choć gratuluję, że nie ograniczacie się do opisywania gier wydawanych przez siebie, ale sięgacie
po tytuły konkurencji.


już od dawna recenzuje gry wszystkich wydawców. A pozatym CD-projekt to nie redakcja gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zajeeeefajna, ale takie wymagania, przy takiej grafice?! Chyba się komuś coś jednak pomyliło. Przynajmnie mam taką nadzieję, bo jak nie to wielkie niestetym bo nie na mój komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 07:34, Janol napisał:

W CDA dostało 6+ także raczej nie kupię, choć 30 zł to uczciwa cena, to ja wolę wydać 100 na
World in Conflict czy innego CoH-a, jakość nie cena.


Najwidoczniej więc niektórych ta gra intelektualnie/merytorycznie przerasta. Nie ma to jak bowiem szybka i efektowna jatka w świecie COH - pieprzyć jakikolwiek realizm. Liczy się fakt, że jest łatwa, prosta i przyjemna. Miło jest też dawać Lost Planet 9+, tam bowiem nie zdejmujemy palca z spustu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 12:01, MateoKiszlo napisał:

> W CDA dostało 6+ także raczej nie kupię, choć 30 zł to uczciwa cena, to ja wolę wydać
100 na
> World in Conflict czy innego CoH-a, jakość nie cena.

Najwidoczniej więc niektórych ta gra intelektualnie/merytorycznie przerasta. Nie ma to jak
bowiem szybka i efektowna jatka w świecie COH - pieprzyć jakikolwiek realizm. Liczy się fakt,
że jest łatwa, prosta i przyjemna. Miło jest też dawać Lost Planet 9+, tam bowiem nie zdejmujemy
palca z spustu ...


Tak, jasne. Poczytaj opinie fanów Combat Mission i Close Combat, którzy również się grą nie zachwycaja bo ma chmare bugów, dupną AI i fatalną optymalizację.
Pozatym CoH oprócz realii nie ma nic wspólnego z ToW, po co je porównywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 12:08, FiN napisał:

> > W CDA dostało 6+ także raczej nie kupię, choć 30 zł to uczciwa cena, to ja wolę wydać

> 100 na
> > World in Conflict czy innego CoH-a, jakość nie cena.
>
> Najwidoczniej więc niektórych ta gra intelektualnie/merytorycznie przerasta. Nie ma to
jak
> bowiem szybka i efektowna jatka w świecie COH - pieprzyć jakikolwiek realizm. Liczy się
fakt,
> że jest łatwa, prosta i przyjemna. Miło jest też dawać Lost Planet 9+, tam bowiem nie
zdejmujemy
> palca z spustu ...
>

Tak, jasne. Poczytaj opinie fanów Combat Mission i Close Combat, którzy również się grą nie
zachwycaja bo ma chmare bugów, dupną AI i fatalną optymalizację.
Pozatym CoH oprócz realii nie ma nic wspólnego z ToW, po co je porównywać?


Porównanie jest chyba oczywiste nie uważasz ? Co do reszty - mój błąd ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gamerankings.com/htmlpages4/933168.asp

rozbierznosc jest duza 9 recenzji srednia ocena: 70%, jak za cene 30plnow wg mnie jak najabardziej warto - no i ta polska kampania :] i polskie jednoski - super :D

A co recek CDA to sie zgodze, zdecydowanie nietrafne, liczy sie tylko "spust" i grafa... ale to pisemko zawsze takie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak kupie. W końcu liczy się to co mi się podoba a nie innym :/ Ale demko mnie rozwaliło. Żal że tyle rzeczy na liscie zakupów:
-Nagrywarka DVD (bo stara się popsuła)
-Dodatki do ulubionych gier (Medieval II CoH)
-Theatre of War
-Coś na PSP
No to muszę oszczędzac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować