Zaloguj się, aby obserwować  
CZACHO

Diablo 2-BattleNet - ban czy o co chodzi ??

28 postów w tym temacie

Czesc
Gram w Diablo 2 classic na closed BN i dzisiaj zauwazylem nastepujacy komunikat na jednym z kont: "Realm games. You may continue playing the game in single player and open battle.net" . Na drugim koncie wyskoczyl mi komunikat: "Your account has beed closed (8)" .
Chcialem sie zapytac czy ktos sie spotkal z takimi komunikatami i co one oznaczaja - dlaczego nie moge wejsc do gry ??
Mam nadzieje ze to nie jest ban - ale banuja konta za jakies lewe programy czy itemy a ja nic takiego nie mialem, takze nie wiem co zrobic w takiej sytuacji.
Prosze o podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że możasz grać tylko na otwartym battlu albo w singlu. Twoje konto zostało zamknięte. Jedno konto Ci zamykają, a na drugim nie możesz grać na openie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byc moze uzywales bota i za to dostales bana.Ten tekst:"Your account has been closed (8)" sugeruje,ze faktycznie masz bana na to konto :) Moze mh?Jesli jednak niczego nie uzywales jak mowiles,mozesz wyslac maila do blizza i probowac wyjasnic sprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby mial ban na konto to by musiał na openie naprawdę coś strasznego przeskrobać ;]]
Raczej nie sądzę żeby konto mu wygasło, bo to rzadko się zdarza, a może instalowałeś jakiegoś patcha? Mnie raz konto zlikwidował głupi patch!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem gralem i nie moglo mi wygasnac konto bo gram calkiem sporo - ostatnio gralem wczoraj wieczorowo-nocna pora.
W sumie jesli chodzi o uzywanie MH to go nie uzywalem ale non stop uzywam EasyPlayera - dziala tak samo jak MH ale jest nieco lepszy, ale oni za MH nie daja banow jako takich by nie mozna bylo juz w ogole grac. Kiedys na poprzednim pachu mogles grac ale tylko z tymi co tez dostali tzn bana - i taki banik byl na godzinke lub lika albo na dzien, zalezy jak sie trafilo.
Moze sie cos zmienilo ale ja non stop uzywalme Easy Plaera juz od prawie 3 miechow takze nagle ich chyba nie olsnilo.
A jesli chodzi o ten komunikat "Your account has been closed (8)" to za ani Easy Plaera ani MH nie moga ci zamknac konta- moga tylko w przypadku gdy uzywasz trochje gorszych programow - np zamykali konta za to jak ktos kiedys dupowal w zeszlym pachu, nigdy innego przypadku nie slyszalem. Ja nie uzywalme zadnego innego programu ani nic innego na sumieniu nie mam, a EasyPlaer powinien byc dozwlolony a nie wala w ch.. . Syf jest taki na BN ze szkoda gadac. Chlopaki lataja z programami co podnosza unikatowe i rare rzeczy a sie normalnych ludzi czepiaja.
Jak jutro bede mial nadal takie komunikaty to napisze do BN o wyjasnienie sprawy. Jak mnie oleja to im napisze kolejnego maila co o nich mysle i o tym jak zniszczyli tak wspanialy swiat D2 BN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na BN ogolnie juz z 4 lata i taka sytuacja o ile pamietam nigdy mi sie jeszcze nie zdazyla. Mozna powiedziec ze jestem juz mega weteranem tej gry :). Kiedys sie pieknie gralo ... Teraz BN wegetuje i cholera wie kiedy w ogole upadnie i Blizz wylozy na caly projekt lage. Wypuscili sobie WoW i teraz niczym innym juz sie nie zajma. Nie dziwne ze ludzie od nich odchodza, kiedy tam taki burdel powstaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadasz bzdury,Blizzard banuje za wszelkie ulatwienia,ktore ludzie stosuja-rowniez mh i ten easy-player(?).Blizz ma cholernie dobra taktyke wobec osob,ktore chca ulatwiac sobie zycie.Masz tez tego efekt,wiec sie nie dziw.
Mimo to czekam na opinie i wyjasnienie sytuacji,aby tylko upewnic sie w swojej racji lub tez przyznac sie do porazki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,normalna polityka...W diablo gra coraz mniej ludzi,a za wow''a ludzie placa naprawde duzo,wiec nie ma co sie dziwic,bo i graczy im przybywa.Diablo?Diablo umarlo i pozostali juz tylko nieliczni.Radze ci poszukac jakiegos innego tytulu ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj oj oj widocznie uzywales easy hacka to pokazywania calej mapyu i przez ktorego moga latwo ci dac bana ale ban tylko jest na cd-key od diablo2 classic od loda dobry:):):):):):):):):):):) mogles poczekac na maused hacka niz uzywac od razu gownianych programow i nie sprawdzonych.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 18:51, CZACHO napisał:

No prosze moze sie znajdzie ktos kto zna ten problem...

Jest rozwiązanie kup sobie nowe Diablo.....
Możesz także napisać do Blizzarda i poprosić o wyjaśnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo mówić - po prostu dostałeś bana :]

;]

takie jest życie - raz się udaje, drugi raz się udaje... a za trzecim już nie zawsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 18:51, CZACHO napisał:

No prosze moze sie znajdzie ktos kto zna ten problem...


BAN BAN BAN

To konto z *has been closed (8)* oznacza zablokowanie konta na zawsze za zlamanie 8 pkt. regulaminu (uzwyanie programow trzecich), mozesz juz o nim zapomniec.
A ten napis z openbn na drugim acc, oznacza, ze klucz masz zbanowany i na CBN nie wejdziesz (samo acc istnieje nadal).
Poza tym jak nie banuje za MH? Ostatni massban poszedl w sierpniu 36000 kont zamknietych.
Wtedy jesli pierwszy raz cie zlapali na MH to dawali bana na miesiac, nie wiem jak jest teraz.
Nie masz po co do nich pisac, nie osmieszaj sie, to nic nie pomoze.
Pozostaje tylko czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rayic sluchaj jestes pewnien na 100% tego co napisales ?? . Masz juz jakies doswiadczenia z tym zwiazane ?? Przybliz mi moze troszke bardziej ten temat jakbys mogl-prosze cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MH jest zabronione podczas gry, po wyjsciu patcha 1.11 podobno blizzard zrobil taka sieczke kontom ludzi uzywajacym easymap ze az szok, ale bany pozdejmowal. Pewnie dostales bana wlasnie za easymap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 19:11, CZACHO napisał:

Rayic sluchaj jestes pewnien na 100% tego co napisales ?? . Masz juz jakies doswiadczenia
z tym zwiazane ?? Przybliz mi moze troszke bardziej ten temat jakbys mogl-prosze cie.


Ja Ci mogę przybliżyć temat. W Blizzardzie zasady są proste:


Grasz uczciwie albo nie grasz wcale. Ich nie obchodzi 10/100/1000/10000/ a nawet 100 tysięcy zbanowanych kont. W samym WoW-ie mają 5mln graczy więc wisi im np. czy się za nich obrazisz, za to że zbanowali Ci konto. Reasumując - jeśli używałeś czegokolwiek co pomaga, czyli łamie pkt. 8 pożegnaj się z kontem. Na ile?

Jeśli to pierwszy raz to omże na miesiąc/dwa. Ale nie zdziwiłbym się gdyby to był koniec tego keya i pozostałoby Ci kupienie nowego Diablo z nowym keyem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować