Zaloguj się, aby obserwować  
tykus

Black Ice Tales - czy polska gra MMORPG ma szansę wyznczyć nowe standardy w gatunku?

45 postów w tym temacie

B.I.T hmm o tej grze dowiedziałem sie tydzień temu. No i to co piszą na oficjalnej stronie to może być fajne. Screeny pokazują ,że grafika będzie godna uwagi oraz pasek postaci umieszczony na dole ekranu xD(ale uwaga) podobna do paska z Gotha III i troszkę z herosów(nie wiem z skąd mi to sie wzięło) W ogóle na screenach fajnie zrobili kobietę(ładne kształty) nie tak ładna jak Mroczne elfki w Lineage 2 ale no cóż.

Na www piszą ze ma być bardzo dobrze wybudowany system walki szczególnie Magów. Zróżnicowana karta postaci
nawet se religie można wybrać :P ciekawe czy będzie satanizm xD(czarna msza he he he). Też postać jest niczego sobie można mieć prawie wszystko domek.wieś,miasto,twierdze noo i to co najfajniejsze można być burmistrzem, władcą lub senatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... na ich stronie można przeczytać, że w grze nastąpiły duże zmiany. Najważniejsza jest taka, że będzie to gra głównie dla pojedynczego gracza z możliwością jakiegoś tam grania w multi. A i ma być dostępna tak na PC, jak i na X360... (o PS3 nic nie pisali, ale chyba też będzie, o ile będzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę im jak najlepiej

Jednak jak patrzę na siatkę modeli to nie najlepiej to wygląda :(
Taki np model ruin ... z daleka super i w ogóle, ale jeśli nie potną tego na kawałki, z odłamków nie porobią propsów, to silnik może ciężko dławić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 19:58, Budep napisał:

Kiedy ta gra wyjdzie, już coś wiadomo?

Nie bardzo :/ Pod koniec tego roku mają wypuścić jakąś grę flashową (nie wiem po co..), a wcześniej mówili o jakimś tech demie, ale po przestawieniu się na produkcję dla single playera mogło się sporo pozmieniać. Myślę, że w tym i następnym roku finalnej wersji nie zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować