Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar Leeds stworzy nowy tytuł dla X360 i PS3

16 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Jeden z dziewięciu oddziałów studia Rockstar, angielski Rockstar Leeds, od dłuższego czasu wykonywał “mokrą robotę” konwertowania tytułów swoich braci na konsole przenośne. Ujawniono jednak, że to właśnie jego pracownicy tworzą dla R* jedną z nowych marek dla X360 i PS3.

Przeczytaj cały tekst "Rockstar Leeds stworzy nowy tytuł dla X360 i PS3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71, kiedyś trzeba się przrzucić na next geny... teraz pewnie będą powstawać tylko gry właśnie na PS3 i Iksa.. chociaż na PS2 jest zapowiedzianych jeszcze wiele tutułów... hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:28, xbit71 napisał:

Szkoda, że zapominają już o starszych konsolach... ;(


Nie wiem jak inni, ale ja coraz rzadziej [he he :> taka ironia ;p] spotykam gierki, które trybiły by na Nvidii Vancie ^^". Albo Rivie, czy starych Radeonach 8xxx :P.
---
Hmm, zobaczymy co z tego wyjdzie. Bo zapowiadanie, że ktoś coś tworzy nie jest niczym specjalnym w branży gier komputerowych :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno X360 nie spadnie poniżej 1000zł w tym roku, a co do gry to ja i tak tej giery nie kupie na Ps3 prócz manhunta żadne inne tytuły od Rockstar mi się nie podobają nawet GTA IV olewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 16:04, Choinix napisał:

> Szkoda, że zapominają już o starszych konsolach... ;(

Nie wiem jak inni, ale ja coraz rzadziej [he he :> taka ironia ;p] spotykam gierki, które
trybiły by na Nvidii Vancie ^^". Albo Rivie, czy starych Radeonach 8xxx :P.
---
Hmm, zobaczymy co z tego wyjdzie. Bo zapowiadanie, że ktoś coś tworzy nie jest niczym specjalnym
w branży gier komputerowych :P.


Racja... Branża nie ma litości dla nieprzychylnych zmianom sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować