Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Play 9 już w czwartek w kioskach

127 postów w tym temacie

Ciekawe dlaczego nie dają zapowiedzi Cybermychy? ;P

PS. Jak słyszę bezsensowne opinie o CDA, które są opierane na jednym tekście/obrazku (!) to mi się śmiać chce :)
PS. 2 Żeby nie było ja czasami też kupuję PLAY, ale tylko dla pełnych wersji. Przy okazji czytam to co jest w środku, ale jakoś nie czekam z niecierpliwością, aż to zrobię... Teksty mają się nijak do poziomu prezentowanego przez CDA, czy choćby Click!. O tym, że nie przywiązują do nich większej uwagi może świadczyć choćby hasło reklamowe, które wysławia pod niebiosy (taka refleksja, dzisiaj święto :)) zawartość płyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pismo nie jest raczej dla hardcoreowców, tylko dla takich, którzy szukają szybkich i z sensem informacjo ograch.
Sweter napisał w przedostatnim numerze N+ pare tekstów - wszystkie naprawdę fachowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 12:49, Lesz3yk napisał:

PS. Jak słyszę bezsensowne opinie o CDA, które są opierane na jednym tekście/obrazku (!) to
mi się śmiać chce :)

ROTFL. Poczytaj sobie bezsensowne opinie o PLAYu opierane na nie-wiadomo-czym. To dopiero się uśmiejesz...

Dnia 15.08.2007 o 12:49, Lesz3yk napisał:

O tym, że nie przywiązują do nich większej uwagi może świadczyć choćby hasło reklamowe, które wysławia pod niebiosy (taka
refleksja, dzisiaj święto :)) zawartość płyty...

Wspominałem o tym kiedyś. Czy CDA nie szczyciło się tym, że dają "premierę", "polską premierę", "europejską premierę!!!"? To chyba znaczy, że przywiązują (a przynajmniej przywiązywali ;)) do pełniaków większą uwagę, a idąc twoim tokiem rozumowania, nie przywiązują uwagi do tekstów.
Czy to, że dają dobre pełniaki i o tym mówią, znaczy że nie mają dobrych tekstów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 13:02, Grz3chu napisał:

To pismo nie jest raczej dla hardcoreowców, tylko dla takich, którzy szukają szybkich i z sensem
informacjo ograch.
Sweter napisał w przedostatnim numerze N+ pare tekstów - wszystkie naprawdę fachowe !


Zgadzam się z kolegą ale sweter nie tylko pisze fachowo ale też z jajem (wywiad z Ronaldinho) osobiście mój ulubiony autor to zooltar choć teraz bardzo mało sie udziela (najwyraźniej wciągną go Review Territory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować